Rise of Eros APK v1.0.700 [Son Sürüm] İndir

Bağlantıları İndir

Rise of Eros APK v1.0.700 [Son Sürüm] İndir APK nasıl kurulur?

1. Rise of Eros APK v1.0.700 [Son Sürüm] İndir APK  dosyasını indirin.

2. Sonra Apk Dosyasını Yükleyin

3. Açtıktan Sonra

4. Ve oynamanın keyfini çıkarın

Geri git
0/5 Oylar: 0
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Rise of Eros APK, yetişkinler için bir AAA oyunudur ve türünün ilklerinden biridir. Önde gelen yayıncılar tarafından yayınlanan bu yüksek bütçeli oyunda, arkeolog olan Incase’in macerelerini yaşayacaksınız. Incase’in sevdiği erkek arkadaşı Hunter, trajik bir araba kazasında yaşamını yitirdiğinde, Incase bunun gerçek olduğuna inanmakta zorlanır ve sevgilisini geri getirebilmek için büyük bir göreve atılır. Ölülerin diriltilmesi için çözüm bulma amacıyla heyecanlı ve tehlikeli yolculuğa başlar.

Arzu Tanrısı Eros’un hikayesi oldukça ilginç ve merak uyandırıcıdır. Bir zamanlar hapsedilmiş olan Arzu Tanrısı Eros, kadim mühürlü belgelerin içinde gizlenmiş bir güçle diriltme yeteneğine sahiptir. Bu güç, ölmüş erkek arkadaşını hayata geri döndürmek isteyen Incase adında genç bir kadını, mezar hırsızı Cartilla ile işbirliği yapmaya yönlendirir. Birlikte bu değerli belgeleri bulmayı ve Arzu Tanrısını özgür bırakmayı amaçlarlar.

Efsanevi eserleri başarıyla topladıktan sonra, Arzu Tanrısı Eros’u serbest bırakır ve gerçek kimliklerini anlamalarına yardımcı olmaktan dolayı onlara şükranlarını sunar. Eros, öldürüldüğünü ve mühürlü belgelerin içine hapsedildiğini açıklar. Ayrıca, Incase’in eşi olduğunu ve kaderin onları tekrar bir araya getirdiğini söyler.

Rise of Eros APK

Eros, gücünü geri kazanarak onların dileklerini yerine getirebilecek duruma gelmek ister ve böylece Incase’in erkek arkadaşı Hunter’i hayata döndürebilir. İkili daha sonra ortaklaşa bu işe koyulur ve hikayelerinin başları sadece birer anı olarak geride kalırken, geleceklerini kurma yolunda büyük adımlar atarlar.

Rise of Eros APK Hakkında

Rise of Eros, dövüş becerilerinizi sergilediğiniz bir rol yapma oyunudur (RPG). Her karakter aynı anda üç beceriye sahip olacak ve hikaye tabanlı savaşlara katılacak ve Hunter’ı diriltebilmek için Eros’u mühürleyen tanrıçayı arayacaksınız. Rise of Eros App, ekibinizi oluşturmanıza ve heyecan verici savaşlara katılmanıza olanak tanır.

Rise of Eros APK, dünyanın en güvenilir geliştiricisi olan Ecolab ve AAA oyuncuları tarafından geliştirilen heyecan verici ve maceralı bir oyundur. Oyun yüksek bütçeli olup, Oyun’un daha önce beklenen tüm özelliklerini içinde barındırmaktadır ve Oyunun son sürümüdür. Görevin kilidini açmak ve kaderinize ulaşmak için devam etmeniz gereken uzun bir hikayesi var, sonunda muhteşem ödüller ve hibeler açılıyor.

Rise of Eros APK’da yer alan hikaye, bir Arkeolog olan Incase ve en çok sevdiği erkek arkadaşı Hunter etrafında dönüyor. Erkek arkadaşının trajik ölümüne inanmaz ve hayatını geri getirmeyi taahhüt eder. Ölüleri diriltmenin bir yolunu bulmak için yolculuğuna başlar ve Tanrı Eros’un yaşamlarına ölüm getirme gücüne sahip bir mührün içine hapsedildiğini duyar. Son olarak, Eros’un gizli mührünü arayan birçok karakterle rekabet eder ve sonunda onu bulur.

Rise of Eros APK Hile

Eros, gücünü geri kazanmak için Eros’u hapseden yedi tanrıçayı bulmak için ondan yardım ister. Incase, erkek arkadaşının hayatta olmasına izin verir. Tanrıça’yı bulmak için maceralı ve heyecan verici bir yolculuğa çıktığınız Rise of Eros APK ile gerçek yolculuğunuz burada başlıyor.

Uygulama Hakkında Daha Fazla Bilgi

Rise of Eros APK, heyecan verici, heyecanlı, maceralı, dehşet verici ve eğlenceli bir hikayeye sahip Yüksek Bütçeli bir Oyundur. Bu APK, dünyanın en güvenilir geliştiricileri AAA Gamers tarafından geliştirilmiştir. Oyun ağırlığı, içerdiği devasa içerik nedeniyle büyüktür. Ağır olmasına rağmen orta seviye android işletim sistemlerinde de verimli çalışır.

Rise of Eros APK tüm özelliklere sahiptir. İndirmek için ücretsiz bir APK’dır. Ayrıca Kaydolma, Akış ve Abonelikler ücretsizdir. Uygulama hiçbir kötü amaçlı yazılım, hata ve Virüs içermez ve herhangi bir android sisteminde çalışır. Rise of Eros APK, hikaye sırasında birkaç 18+ yetişkin sahnesi ile geliştirilmiştir. Zorluk seviyesi, yükseğe çıktıkça birlikte artar. APK, Google Play Store’da mevcuttur, ancak bu, Abonelik ücretleri gerektirir, bu nedenle APK’yı buradan indirin ve Rise of Eros APK’nin premium sürümüyle ücretsiz olarak yeni yolculuğunuza başlayın.

Gerçek oyun, bu karakterlerin yedi tanrıçayı ve Eros’u öldürüp hapsedeni bulmak için maceralı bir yolculuğa çıkacağı bu noktadan itibaren başlar. Rise of Eros APK, 18+ yaş grubuna ait yetişkinler için bir RPG’dir. Bunun nedeni, Rise of Eros APK’nın kısa kıyafetler giyen birçok egzotik karakterden oluşmasıdır.

Rise of Eros Apk Özellikleri

Size uygulamanın birkaç temel özelliğinden bahsedelim

 1. RPG oyunları
 2. kaliteli ses
 3. Göz alıcı grafikler
 4. 3D kadın karakterleri görmek için galeri
 5. Ücretsiz indirin
 6. Ücretsiz akış
 7. Kayıt gerekli değildir 
 8. Kolay arayüz
Rise of Eros APK Mod

Daha fazla özellik

 • Herhangi bir ücret ödemeden tüm özelliklerin açıldığı Premium sürümdür.
 • Tüm seviyeler güncellenir ve verimli bir şekilde çalışır.
 • Yüksek Kaliteli grafikler.
 • Modern Ses Sistemi.
 • 3B karakterler.
 • Yeni başlayanlar için dersler ve limanlar.
 • Bir yerde mola verdiğinizde kaydetme seçeneği mevcuttur.
 • Oyunun Ortasında Reklam Yok.
 • Kullanıcı dostu ve en iyi arayüz.
 • Oyun orijinaldir ve dünyanın en ünlü ve otantik geliştiricileri tarafından lisanslanmıştır.
 • Rise of Eros APK, 18+ Karakter ve sahne içerdiğinden yetişkinler için geliştirilmiştir.
 • APK güvenlidir ve sisteminize herhangi bir zarar vermez.

Rise of Eros APK cihazınıza nasıl indirilir ve kurulur?

Rise veya Eros APK’sını indirmek basittir. Sadece bu adımları izleyin ve telefonunuza alacaksınız. 

 1. Sitemizdeki indirme bağlantısını bulun ve tıklayın
 2. İndirme bağlantısı, telefonunuzda Rise of Eros APK’sını indirmeye başlayacak
 3. Cihaz ayarlarına gidin ve “bilinmeyen kaynakları” etkinleştirin 
 4. Cihaz indirmelerine gidin ve Rise of Eros Uygulamasına tıklayın
 5. Kurulumdan sonra oyunu açın ve oynamaya başlayın

Sonuç

Rise of Eros App, trend olan bir oyun uygulamasıdır. Açıklamadan, oynaması kolay bir oyun olduğunu düşünebilirsiniz ancak geliştiriciler, her seviyeden sonra zorluk seviyesinin artmasını sağlamıştır. Oyuncular farklı saldırı taktikleri ile gelirler ve oyun ara sıra sırayla değişir. Rise of Eros Uygulaması ile harika bir deneyim yaşayacaksınız. Güvenli APK dosyasını sitemizden indirin ve indirme işleminde herhangi bir sorunla karşılaşırsanız bize bildirin. 

Rise of Eros APK, en iyi özelliklerin ve seviyelerin ücretsiz olduğu harika bir macera ve eğlenceli 18+ Oyundur. Oyun, kullanıcıdan milyonlarca övgü dolu yorum aldı ve kısa sürede dünya çapında milyonlarca kullanıcı geliştirdi. Maceralı ve heyecanlı eğlenceli Oyunlara ilgi duyan kullanıcılara bu oyunu şiddetle tavsiye ederim. Yukarıdaki bağlantıya tıklayarak Rise of Eros APK’sini indirin ve dünyanın en muhteşem Oyunu ile yeni yolculuğunuza başlayın.

İlgili Yazılar

Used Car Tycoon Game APK Hile

The Magical World of Animash Mod APK: An Android Animal Game for Kids

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir