Rec Room Apk

20211210
Rec Room apk, telefonlardan sanal gerçeklik kulaklıklarına kadar her şeyde çalışan ücretsiz bir oyundur. Rec Room, arkadaşlarınızla oyun oluşturun.
APK indir
4.6/5 Oylar: 67,850
Geliştirici
Rec Room
Güncellendi
11 Aralık 2021
Boyut
87M
Sürüm
20211210
Gereksinimler
7.1 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Rec Room Hakkında

Rec Room, arkadaşlarınızla oyun oluşturmak ve oynamak için en iyi yerdir. Sohbet etmek, takılmak, milyonlarca oyuncu tarafından oluşturulan odayı keşfetmek veya dünyanın geri kalanıyla paylaşmak için yeni ve şaşırtıcı bir şeyler yaratmak için dünyanın her yerinden arkadaşlarınıza katılın.

Rec Room Apk

Rec Room apk, telefonlardan sanal gerçeklik kulaklıklarına kadar her şeyde çalışan ücretsiz bir oyundur. Bir video oyunu gibi kullandığınız bir sosyal medya uygulaması!

rec room apk
rec room apk

– Kişisel tarzınızı göstermek için sevimli Dinlenme Odası avatarınızı kişiselleştirin ve giydirin.

– Senin gibi zorlu, eğlenceli ya da sadece garip olan insanlar tarafından yapılan oyunları oyna.

– Rec Room yaratıcılarının yavrulardan helikopterlere ve tüm dünyalara kadar her şeyi yaratmak için kullandıkları araç olan Maker Pen ile yeteneklerinizi test edin!

– En iyi topluluğun bir parçası olun – Dinlenme Odası hayatın her kesiminden insanlar için misafirperver ve eğlenceli bir ortamdır! Vakit geçirmekten keyif alacağınız kişileri bulmanızda size yardımcı olmamıza izin verin.

Falcı Bacı Ücretsiz İndir – Fal Bak Uygulaması yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

The Rec Room is the best place to create and play games with your friends. Join friends from all over the world to chat, hang out, explore MILLIONS of player-created rooms, or create something new and amazing to share with the rest of the world.

Rec Room is a free game that works on everything from phones to virtual reality headsets. It’s a social media app that you use like a video game!

– Personalize and dress up your adorable Rec Room avatar to show off your personal style.

– Play games made by people like you that are challenging, fun, or just plain weird.

– Put your skills to the test with the Maker Pen, the tool that Rec Room creators use to create everything from puppies to helicopters to entire worlds!

– Be a part of the best community – Rec Room is a welcoming and fun environment for people from all walks of life! Allow us to assist you in finding people with whom you will enjoy spending time.

Görüntüler

Yenilikler

We update the game routinely to improve the user experience. This version includes minor improvements and bug fixes.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir