Real Bike Racing Apk

1.3.0
Real Bike Racing Apk : Yarış oyunları, sadece yarış tutkunları için değil, her türden insan için harika bir eğlence kaynağıdır. Bir tahmine göre, bu oyun türü kesinlikle herkes için önemlidir. Bu oyunlar sadece mobilde değil her platformda oynanmaktadır.
APK indir
3.9/5 Oylar: 1,000,667
Geliştirici
Italic Games
Güncellendi
October 11, 2021
Boyut
21M
Sürüm
1.3.0
Gereksinimler
4.1 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Real Bike Racing Apk : Yarış oyunları, sadece yarış tutkunları için değil, her türden insan için harika bir eğlence kaynağıdır. Bir tahmine göre, bu oyun türü kesinlikle herkes için önemlidir. Bu oyunlar sadece mobilde değil her platformda oynanmaktadır.

Yarış oyunları listenizde her zaman bir öncelikse bugün size harika bir oyun hakkında tüm bilgileri vereceğiz. Unutmayın, burada sadece yeteneklerini zamanında kullananlar başarılı olur. Bunu yapmazsanız, kesinlikle dünyanın gözünde bir kaybeden olacaksınız.

Real Bike Racing Apk
Real Bike Racing Apk

Bu sefer maceralarınızı arabalarda değil, motosikletlerle gösterme fırsatına sahip olacaksınız. Adından da anlaşılacağı gibi, oyuncuların dünyanın dört bir yanındaki yarışçıların önünde performans sergilemek için ellerinden gelenin en iyisini yapacakları gerçekçi ve inanılmaz bir eğlence olduğu için Real Bike Racing uygulamasından  bahsediyoruz.

Daima kazanmayı hedefleyin                

Kendinizi büyük eğlenceye hazırlayın ve Real Bike Racing ile hedefinize başlayın. Her zaman kazanın ama bunun için yarışmadaki diğer motorcuları yenmeniz gerekiyor çünkü burada kazananlar zamana ayak uyduranlar olacak.

Oyuncular kendilerini yarışın her yönünden keyif alırken bulacaklar. Zafer ancak süratle elde edilebilir. Real Bike Racing apk, tüm oyunculara muhteşem yarışmalarda kazanma şansı vermenin yanı sıra prestijlerini de yükseltecek.

Tabii ki herkes buraya, her dünya şampiyonluğunda olduğu gibi, yeteneklerini kendi hızında sergilemek amacıyla geliyor. Burada kendinizi her zaman her sürücünün diğerinin önüne geçmeye çalıştığı bisiklet dünyasında bulacaksınız.

Amacınız her zaman dünyaya sizden daha iyi bir motorcu olmadığını kendi hızınızda anlatmaktır. Kendinizi birçok zorluğa hazırlayın, ancak daha iyi olduğunu düşünenler olduğunu unutmayın. Ama performanslarınızla hepsini karıştıracak ve her zaman kendinizi ön planda tutacaksınız.

Belirli bir bisiklet seçin ve her yarışta öneminizi artırın. Diğer birçok oyuncu kesinlikle aynı hedefle yarış pistinde. Ancak doğru zamanda kullanabileceğiniz ve her zaman kendinizi zafere layık kılabileceğiniz seçenekleriniz var.

Yarışın Gerçek Testi

Gerçek Bisiklet Yarışı, oyunculara sayısız gerçek yarış deneyimine dalma fırsatı verir. Her seferinde birden fazla seviye ve farklı zorluklar kesinlikle sizi yarış hareketlerinizi değiştirmeye zorlayacaktır.

Burada Dünya Bisiklet Yarışı Şampiyonalarında yarışacaksınız ve sadece yarışlarını önceden tamamlayanlar başarılı sayılacak.

Ayrıca, her seferinde becerilerinizi sergileme şansınız olan farklı seviyeler. Siz ilerledikçe, dünyanın dört bir yanındaki izleyiciler size bakıyor ve daha fazla yarışmaya hak kazanacaksınız. Yarışınızı dünyanın dört bir yanından en iyi yarışçılar ile test edin ve elbette her yarış size ödüllere erişim sağlayacaktır.

Oyun, oyunculara her bir çözümde ustalaşmanız gereken farklı konumlarda sayısız pistte yarışacak. Her süreci olumlu bir şekilde ne kadar çok tamamlarsanız, yeni yerler, parkurlar, bisikletler ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli özelliklerin kilidini o kadar çok açacaksınız.

Diğer oyuncuların potansiyelini asla küçümsemeyin. Elbette sizi yenmeye hazır olanlar var. Maceranızı heyecanlandırmak ve kendinizi dünyanın gözünde yenilmez bir oyuncu olarak göstermek için Real Bike Racing apk oynayın.

Her zaman kontrol altında olun

Her maçtan en iyi sonucu almak için oyuncular her zaman kontrol sürecini iyileştirmelidir. Oyunu denerken, sürüş hızınızı ayarlamanız ve hoş olmayan durumlardan kaçınmak için en iyi stratejileri kullanmanız gerekir.

Oyun kontrolü vites, frenler, hızdan oluşur. Her bölümü duruma göre artıracaksınız. Dengenizi her zaman doğru tutmaya çalışın çünkü bunu yapmamak bazı sorunlara yol açabilir.

Benzer şekilde, her yolun tehlikeli bir dönüşü vardır ve çok güvenli bir şekilde geçmeniz gerekir çünkü oyundaki oyuncuların çoğu virajda bisikletin dengesini sağda tutamadıkları için geride kalırlar.

Bu gibi durumlarda hızınızı daima düşük tutun ve daima diğer oyunculara göz kulak olun. Oyun hangi oyuncunun hangi numarada olduğunu söyleyecektir.

Farklı Modlar

Real Bike Racing apk, oyuncuları farklı modlarda tanıştırıyor ve bu harika bir eğlence kaynağı. Temelde kesinlikle harika deneyime sahip 3 tür mod vardır.

Oyuncular, yeteneklerine ve performanslarına bağlı olarak herhangi bir modu seçebilirler. Oyuncular her maça hazır olduklarını hissediyorlarsa, dünyanın her yerinden oyuncuları rekabet etmeye getiren şampiyon modunu seçebilirsiniz.

Ayrıca, sadece sürüş kalitenizi geliştirmek istiyorsanız, yarış ve VR modunda yer alın. Benzer şekilde, daha fazla deney yapmak istiyorsanız, kolayca seçebileceğiniz daha fazla kategori bulacaksınız. Bunlara normal, nakavt ve zaman sınırı dahildir.

Sayısız bisiklet ve kişiselleştirme özelliği

Her yarış için bisikletinizi rayına oturtmaya çalışın. Bu oyunda kesinlikle her yönden en hızlı ve en iyi 10’dan fazla motosiklet türü var.

Buna ek olarak, oyun teklifinizi kişiselleştirmenize izin verir, bu da herhangi bir yarışta herhangi bir motosikleti kullanabileceğiniz anlamına gelir. Bisikletinizin olmazsa olmaz parçalarını değiştirmek istiyorsanız bunu kolayca yapabilirsiniz. Her yarışı unutulmaz kılmak için her zaman en iyi sürüşe çıkın.

Oyun Grafikleri

Grafikler, oyuncuları oyuna çekmede her zaman önemli bir rol oynar. Çarpıcı oyun ve 3D grafikler kesinlikle oyunu popüler kılıyor.

Oyuncular kesinlikle oyunun her bölümünü gerçekçi bulacaktır. Müsabakalardan mekanlara kadar, oyunda kesinlikle her şeyi harika bulacaksınız. Ayrıca, insanların hareketlerini ve seslerini gördüğünüzde oyuna kendinizi daha çok kaptıracaksınız.

Internet Cafe Simulator 2 Apk Mobil İndir yazımızı okumanızı öneririz.

Sonuç Olarak

Elbette oyun, oyunculara en iyi yarış maceralarını sunuyor. Bu yüzden oyuncular her zaman bu oyunu oynamayı severler.

Real Bike Racing ayrıca her yarış için size harika ödüller verecek ve bu kesinlikle daha fazla eğlenmeniz için bir yol olacaktır. O halde yerinize geçin ve hıza hazır olun.

 

Görüntüler

Yenilikler

Fixed some crash bugs of the game. Thanks.

ETİKETLER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir