Raft Survival Apk – Hayatta Kalma Oyun Simülatörü

1.201

Raft Survival Apk, yeni düşmanlar, ürünler ve rol yapma bileşenlerinin yanı sıra adada hayatta kalma ve bir teknede okyanus keşfi ile okyanusta hayatta kalma oyunları serisine yeni bir giriştir.
Download APK
4.3/5 Votes: 748,255
Developer
TREASTONE LTD
Updated
October 19, 2021
Size
126M
Version
1.201
Requirements
5.0 and up
Get it on
Google Play
Report this app

Description

Raft Survival Apk

Raft Survival Apk, yeni düşmanlar, ürünler ve rol yapma bileşenlerinin yanı sıra adada hayatta kalma ve bir teknede okyanus keşfi ile okyanusta hayatta kalma oyunları serisine yeni bir giriştir. Denizde hayatta kalmak için salınızı inşa edin ve değiştirin, onu köpekbalıklarına karşı koruyun ve etrafınızdaki devasa evreni keşfedin. Tüm fantastik hayatta kalma simülatörü oyunlarımız tek bir pakette toplandı! Survival on raft apk İndir.

raft survival apk
raft survival apk

Oyunun Genel Özellikleri

  • Çok sayıda silah ve aksesuar
  • Bilinmeyen bir dünayaya yolculuk
  • Gerçekçi 3D HD görseller
  • Adada hayatta kalma
  • Daha iyi sal yapımı

Hayatta kalma tavsiyesi:

Bir şeyleri ve kaynakları yakalamak için kancanızı kullanın.

Köpekbalığı oyununda bir çok materyali gözünüzün önünde mevcuttur. Enkazlar, okyanus oyunlarında sal yapımı için mükemmel malzemelerken, sürüklenen sandıklar ve variller her zaman suda hayatta kalmak için kritik malzemeleri taşır. Kancayı sallamaya devam edin çünkü sal savunması için malzemeleri, araçları ve silahları bulabilirsin!

?Kendi silahlarınızı ve zırhınızı yapın.

Raft Survival Apk oyununda kurallar değişebilir ve birden avcı konumunda iken av olabilirsiniz. Yüzen kalenizi korumak ve köpekbalıklarını avlamak için yüzlerce ateşli silah, iki elli bıçaklı silah ve zırh parçası arasından seçim yapın. Harika bir cephanelik yapın ve her zaman savaşmaya hazır olun.

RAID Shadow Legends Hile Apk yazımız ilginizi çekebilir.

⛵️Salınızı korumaya çalışın.

Artık tabağınıza bir zorluk daha eklediğinize göre, çifte eforla suda gelişmeye ve hayatta kalmak için mücadele etmeye hazır olun. Köpekbalığına şimdi önceki hayatta kalma oyunlarından yüzücüler katıldı ve hepsi sala saldırmaya hazır. Köpekbalığını evcilleştirmek yok ve kaçmak yok, bu yüzden bütün gece ve gündüz atış yapmaya ve sallanmaya hazır olun!

Survival on Raft Apk

?İnşa et ve iyileştir

Survival on Raft Apk ile okyanusta hayatta kalma oyunlarında, salınızın denizdeki durumuna dikkat edin. Korunmuş hissetmek için, çatısı ve hatta duvarları olmayan birkaç ahşap levhayı birbirine bağlamak yeterli değildir. Salınızı yükseklik ve genişlik açısından istediğiniz kadar büyük yapın çünkü hayatta kalma simülatörü oyunları için tek sınır yaratıcılığınızdır. Ayrıca suda hayatta kalmanıza yardımcı olmak için balık avlama ve depolama alanı genişletme modifikasyonları ile yüzen evi değiştirebilirsiniz.

Survival on Raft Apk

?Okyanusu keşfedin

Bu uçsuz bucaksız okyanusta bir yerlerde ağaçlıklı ormanlık alanlar, yağmur ormanları ve hayvan dostlarıyla unutulmuş bir ülke olup olmadığını hiç düşündünüz mü? Bu oyun artık ücretsiz adada hayatta kalma oyunlarımızdan olağanüstü bir özelliğe sahip. Boş durmayın; çevredeki su ve adaları keşfetmek için girişim. Neyi saklıyorlar: trajedi veya ihtişam, ortaçağ kraliyet zenginlikleri veya vahşi kaplanlar ve korkunç Jura dönemi dinozorları veya belki de eski bir uçak enkazı? Ek olarak, adalar mineraller, sal iyileştirmeleri ve diğer güzellikleri içerir. Köpekbalığı oyunlarında oraya gitmek için bir gemiye veya gemiye ihtiyacınız olmayacak; mütevazi bir tekne yeterli olur, yıldızlar rehberiniz olsun.

Bilinmeyen bir felaket olayı, dünyayı sonsuz bir okyanusa dönüştürdü ve hayatta kalanlar, evlerine dönmeyi hayal ederek izole adalarda hapsedildi. Sal oyunumuzun amacı, onları bulmak ve olanlarla ilgili gerçeği öğrenmek ve diğer hayatta kalanları bulmak ve onlara katılmaktır.

?Sal Üzerinde Hayatta Kalmaya Çalış

Çevrimdışı hayatta kalma simülatör oyunlarımızın en son sürümü, gelişmiş düşmanlar, yeni öğeler ve herkesi şaşırtacak diğer özelliklerle dolu. Raft Survival Apk oyununu indirin ve destansı bir hayatta kalma macerasına atılın. Wifi veya internet bağlantısı olmadan oynayın, mümkün olduğu kadar çok gün sürün ve sonuçları çevrimiçi olarak arkadaşlarınızla paylaşın!

Images

What's new

Fix error with login Fix errors with loading the map Fix errors with health changes Fix minor bugs

Comments closed.