Racing Limits APK Sınırsız Para Hileli İndir

1.2.8

SBK Games, Racing Limits MOD APK (Sınırsız Para) adlı çok çekici bir yarış oyunu yarattı. Bu, görünürde sonu olmayan, sonsuz çalışan bir arcade tarzı yarış oyunudur. Racing Limits defines the mobile standards of infinite arcade type racing games. Based on racing and overtaking vehicles both in city and highway traffic, this game features 5 enjoyable modes of racing: carrier mode, infinite mode, against-time mode, free mode and a multiplayer mode. You can choose between one-way and two-way traffic and choose among three times of day periods, namely “Morning”, “Sunset” and “Night”.
Download APK
4.3/5 Votes: 298,933
Developer
SBK Games
Updated
June 10, 2021
Size
Varies with device
Version
1.2.8
Requirements
4.4 and up
Get it on
Google Play
Report this app

Description

SBK Games, Racing Limits MOD APK (Sınırsız Para) adlı çok çekici bir yarış oyunu yarattı. Bu, görünürde sonu olmayan, sonsuz çalışan bir arcade tarzı yarış oyunudur. Oyun, şu anda Google Play’de trend olan Traffic Rider adlı benzer bir yarış oyunundan ilham aldı.

Racing Limits Apk

Popüler bir Soner Kara oyunu olan Traffic Rider, Racing Limits’e benziyor. Bu, sonsuz arcade yarış türünde tanınmış bir yayıncıdır. Yüksek oktanlı yarış oyunlarının keyfini çıkarmanın yeni bir yolu. Amacınız zıt yönde hareket eden arabalarla çarpışmaktan kaçınmaktır. Ne kadar çok mesafe kat ederseniz, o kadar çok puan kazanırsınız.

Sonsuz Arcade Yarışı

Racing Limits, tamamen benzersiz bir oyun mekaniğine sahip bir yarış oyunudur. Tipik olarak, yarış oyunları bir sıralama formatında oynanır ve kazanan, ilk bitiren tarafından belirlenir. Ancak, bunun gibi pek çok başka oyun olduğu için, bu oyun bu tür bir oyun izlemiyor. Sonuç olarak, yayıncı bu oyunu sonu görünmeyen sonsuz bir koşu oyunu olarak tasarladı. Kazandığınız puanların sayısı yolculuğunuzun uzunluğuna göre belirlenir.

Oyun kontrolleri basittir. Benzer yönleri döndürmek için ekranı sola veya sağa eğin. Ekranınızın her iki tarafında bir fren ve gaz pedalı bulunur. Sonuç olarak telefonunuz bir direksiyon simidi işlevi görerek arabayı dilediğiniz gibi kolayca sürmenizi sağlar.

Oyun Modları

Racing Limits’in başarısı, mevcut modların çeşitliliğinden kaynaklanmaktadır. Oyun sadece yarışmak ve çok puan kazanmakla ilgiliyse son derece sıkıcı olacaktır. Sonuç olarak, yayıncı, ruh halini değiştirmenize ve arkadaşlarınızla oynamanıza izin veren çeşitli oyun modları ekledi. Kariyer Modu, Sonsuz Mod, Serbest Mod ve Çok Oyunculu Mod gibi çevrimdışı modlar mevcuttur.

Tercihlerinize bağlı olarak, her modun kendine özgü bir dizi özelliği vardır. Haritalarda Gündüz, Gece ve Günbatımı modları da mevcuttur. Gün içerisinde ters istikamette ilerleyen araçları rahatlıkla görebilirsiniz. Ancak geceleri sadece farlarınızdan görebilirsiniz. Rakibiniz yüksek hızda hareket ettiğinden, çarpışmayı önlemek için hızlı tepki vermelisiniz.

Özellikle tatil günlerinde büyük hediyelerin olduğu çekici etkinlikler de var. Sonuç olarak, keşfedecek çok ilginç şeyler olduğu için oynarken asla sıkılmayacaksınız.

Gerçek Zamanlı Çok Oyunculu: Bu mod, dünyanın her yerinden arkadaşlarınıza veya diğer binicilere karşı rekabet etmenizi sağlar. Yarışçılar, en yüksek hızda kimin en dikkatli sürebileceğini görmek için yarışacaklar. Yani oyuncular birinci veya ikinci en hızlı kim olduğunu görmek için değil, kazasız en güvenli sürücünün kim olduğunu görmek için yarışacaklar. Doğal olarak bir kaza olursa yarıştan diskalifiye edilirsiniz.

Çoklu Kamera: Yukarıdan veya helikopterlerden aşağıya, arkadan, kaputtan ve direksiyondan sonra olmak üzere dört farklı açıdan oynamanıza olanak sağlayan bir özelliktir. Her açı modu farklı bir deneyim sağlayacaktır.

Yeni Arabaların Kilidini Aç

Racing Limits aynı zamanda dünyanın en değerli ve lüks otomobil koleksiyonuna sahip. Ferrari, Lamborghini, Mercedes ve diğerleri gibi otomobiller koleksiyonunda sizi şaşırtacak. Ek olarak, arabalar her sürüm boyunca düzenli olarak güncellenir. Oyun ayrıca 4WD, FWD, RWD vb. dahil olmak üzere çeşitli tekerlekli araçlar içerir. Bu, denemek istedikleri arabayı hızlı bir şekilde bulmak isteyen araba tutkunları için oldukça kullanışlı bir özelliktir.

Güzel Grafikler

Racing Limits’in tasarımında güzel 3D grafikler kullanılmıştır. Oyunun grafikleri, size yeni bir yüksek tanımlı deneyim sunmak için en küçük ayrıntılara odaklanır. Ayrıca oyunun sesi son derece canlı.

Racing Limits MOD APK Sürümü

MOD Özellikleri

  • Sınırsız para
  • Reklamsız

Android için Racing Limits MOD APK İndir

Yukarıda sayılan avantajlardan dolayı bu oyunu telefonunuza indirmek ister misiniz? Racing Limits şimdiye kadar oynadığım en gerçekçi yarış oyunu. Trafik, hava durumu ve zamanın tümü gerçekçi bir şekilde simüle edilir. Trafiğe katıldığımda sadece eğlence için değildi; ayrıca bana sürüş hakkında çok şey öğretti.

Images

What's new

-New vehicle added
-Some of bugs fixed.

Video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *