Racing in Car 2022 Apk 2.7.3

2.5.2

Yarış oyunlarını kim sevmez? Racing In Car 2022 ile şimdiye kadarki en sürükleyici yarış oyununu deneyimleyebilirsiniz. Şimdi birçok arabanın, pistin ve özelleştirmenin tadını çıkarın.
Download APK
4.5/5 Votes: 2,935
Developer
Unreal Games Studio
Updated
June 20, 2021
Size
135M
Version
2.5.2
Requirements
5.0 and up
Get it on
Google Play
Report this app

Description

Yarış oyunlarını kim sevmez? Racing In Car 2022 ile şimdiye kadarki en sürükleyici yarış oyununu deneyimleyebilirsiniz. Şimdi birçok arabanın, pistin ve özelleştirmenin tadını çıkarın.

Yarış türü yalnızca mobilde değil, konsol ve bilgisayar oyunlarında da her zaman popüler olmuştur. Pek çok insan arabaları sevdiği için bu türde çok sayıda franchise başarılı olmuştur. Gerçek dünyada, resmi bir yarış olmadıkça halka açık sokaklarda yarış yapmak yasaktır. Yani risk almadan yarışmak istiyorsanız bugün Racing In Car 2022 indir ve keyfini çıkarabilirsiniz! Bugün farklı yarış pistlerinde çılgına dönün ve yeteneğinizi sergileyin!

Oyun, diğer yarış oyunları gibi çalışır, ancak toplayabileceğiniz 25’ten fazla araba içerir! Bu arabalar, gerçek olmasalar da yarışları bir sonraki seviyeye taşımak için tasarlandı. Burada, Klasik Şehir, Peyzaj Arabası, Modern Şehir ve çok daha fazlası gibi 6 pistte AI’ya karşı yarışmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Bu muhteşem araba oyununda gerçekçi hava koşullarının ve konumların tadını çıkarın. Ayrıca arabalarınızı boya, jant, duman ve çıkartmalar gibi daha da özelleştirebilirsiniz.

Racing in Car 2022 – Modern Yarış Oyunu

Yarış, modern mobil oyun çağının ayrılmaz bir parçası olmuştur. Bugün, Google Play Store’da oynayabileceğiniz birçok eğlenceli ve heyecan verici yarış oyunu var. Bunlar yalnızca ücretsiz olmakla kalmaz, aynı zamanda oyuncular için en gerçekçi oyun deneyimini sağlar. Ancak fazla mesai, daha fazla değer ve eğlence sağlayan daha yeni araba oyunları arıyor olabilirsiniz. Durum buysa, o zaman Racing In Car 2022 oynama zamanı!

Bu, sınırlarınıza meydan okuyacak gerçekçi bir araba yarışı oyunudur! Burada Peyzaj Şehri, Modern Şehir ve Klasik Şehir olmak üzere 3 farklı parkurda birçok rakibe karşı oynayabilirsiniz. Ayrıca Hız Tuzakları, Kontrol Noktaları, Drift, Devre Yarışı, Tur Knockout ve Eleme gibi oyuncuların keyif alacağı 6 farklı oyun modu vardır. Bu oyunda, her arabanın alışmanız için benzersiz bir hızı, yol tutuşu ve kontrolleri vardır.

Bugün 25’ten fazla heyecan verici ve hızlı araba toplayın ve hatta onları özelleştirebilirsiniz! Boya, jant, duman ve çıkartmaları değiştirme işlemini tamamlayabilirsiniz.

Racing in Car 2022 Öne Çıkanlar

Gerçek bir yarış tutkunuysanız, o zaman en heyecan verici araba yarışı oyununu oynama zamanı! Racing In Car 2022’i şimdi indirin ve şu özelliklere sahip olun:

Modern Yarış – Bugün tadını çıkarabileceğiniz birçok araba yarışı oyunu var. Deneyimsiz olanlar için bu oyunların hepsi aynı görünebilir – hepsi kendi yollarıyla benzersizdir. Her oyunda zevk alabileceğiniz farklı araçlar, arabalar, manzaralar ve mekanizmalar bulunur. En yeni modern araba yarışı oyununu oynamak istiyorsanız, şimdi Racing In Car 2021’i indirin ve keyfini çıkarın. Bu Game Bunch tarafından yayınlanan bir oyundur!

Bu oyunu türünün tek örneği yapan birçok özellik var. İlk olarak, farklı tasarım ve istatistiklerde çok sayıda arabaya sahiptir. Çıkartmaları, boyayı, jantları ve dumanı değiştirerek bu arabaları kişiselleştirmenin de keyfini çıkarabilirsiniz. Kazanmak için ilk sırada olmanız gereken Circuit Racing gibi sayısız oyun modundan geçin. Ayrıca Tur Nakavt, Hız Tuzakları ve daha fazlası var. Becerilerinize güveniyorsanız, daha yüksek puanlar almak için Drifting’in ve Eleme’nin keyfini çıkaracaksınız.

Toplanacak ve Kişiselleştirilecek 25’ten Fazla Araba – Racing In Car 2021’de benzersiz tasarım ve istatistiklere sahip 25’ten fazla araba toplayabilirsiniz. Her arabanın kullanım, kontroller ve hız için kendi istatistikleri vardır. Bu, daha hızlı olmak ve daha fazla yarış kazanmak için daha yeni arabalar satın alabileceğiniz anlamına gelir. Ancak bunun dışında, çıkartmalar ekleyebildiğiniz, boyayı, jantları ve dumanı değiştirebildiğiniz için arabalarınızı özgürce özelleştirebilirsiniz! Oyun, oyunculara hayallerindeki nihai arabayı yaratabilmeleri için birçok seçenek sunar!

Farklı Parkurlar – Oyunda şimdi 3 farklı benzersiz parkurda yarışmaktan çekinmeyin. Bunlara Klasik Şehir, Modern Şehir ve Peyzaj Arabası dahildir. Buradaki her parkur benzersiz bir şekilde tasarlandı ve bugün farklı tasarımlara sahip. Farklı parkurlarda yarışmak istiyorsanız, yarışırken birini seçmeniz yeterli.

Oyun Modları – Bu oyun çok oyunculu olmasa da burada birçok oyun modunun keyfini çıkarabilirsiniz. Oyun şu anda keyfini çıkarmanız için oyun modlarına sahip! Bitiş çizgisine ilk gelenin kazanan olduğu klasik Circuit Racing modu var. Ardından, her turdan sonra son oyuncunun eleneceği Tur Eleme var. Ardından Hız Tuzakları, Kontrol Noktaları, Sürüklenme ve Elemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Gerçekçi Grafikler – Bugün de gerçekçi kontrollerle birinci sınıf grafiklerin keyfini çıkarın. Ayrıca daha hızlı olmak için arabanızı nitro ile güçlendirebilirsiniz!

Racing in Car 2022 APK İndir – En son sürüm

Racing In Car 2022 ile şimdi en iyi ve en modern deneyimin tadını çıkarın. Bir araba yarışı oyunu indirin ve keyfini çıkarın!

 

Images

What's new

*** Update v2.5.1 ***
- INTERIOR COLOR CHANGING!
- REAL ONLINE RADIO WITH POPULAR MUSIC!
- 4 Steering Control types! Tilt, Arrows, Slider and Steering Wheel!
- Daily bonuses. Play game every day to get free coins!
- Lower prices for cars!
- Better Optimization
*** Update v2.5.2 ***
Some bugs fixed

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *