Rachas de Tunados Brasil Mod Apk

0.2.5

Her zaman en popüler arabaları kullanarak Brezilya sokaklarında çatlaklara bahse girebileceğiniz ücretsiz bir oyun mu arıyorsunuz? Evet sizin için bu oyunu bulduk. Rifas De Tunados Brasil apk, sadece Brezilya drag yarışı! Tamamen ücretsiz yarış oyunu. Sempre procurou por um jogo grátis aonde pudesse apostar rachas pelas ruas do Brasil utilizando dos carros mais conhecidos? pois você acaba de achar! Rachas de Tunados Brasil, único drag race do brasileiro! jogo de corrida totalmente grátis.
Download APK
4.5/5 Votes: 98,670
Developer
RF Entertainment
Updated
9 Nisan 2019
Size
45M
Version
0.2.5
Requirements
4.1 ve sonrası
Get it on
Google Play
Report this app

Description

Her zaman en popüler arabaları kullanarak Brezilya sokaklarında çatlaklara bahse girebileceğiniz ücretsiz bir oyun mu arıyorsunuz? Evet sizin için bu oyunu bulduk. Rifas De Tunados Brasil apk, sadece Brezilya drag yarışı! Tamamen ücretsiz yarış oyunu.

Oyun Özellikleri
★Oyunda 7’den fazla Brezilya arabası!
★ Lastik şarkı ve turbo ıslık ile gerçekçi fizik!
★ Arkadan çekişli arabalar.
★ Çeşitli otomobil parçalarının özelleştirilmesi! çamurluklar, hava folyoları, neonlar vb…
★ Tamamen özelleştirilebilir boyama! istediğiniz gibi boyayın!
★ 20’den fazla erteleme çıkartması!
★ Özelleştirmeler ve resimler ücretsizdir! sadece arabayı fethetmen gerekiyor!
★ Brezilya’daki Senaryolar – hala üretimde.

Rachas de Tunados Brasil Hile

Bu inanılmaz hızlı dünyada bulabileceğiniz en popüler arabaları burada bulacaksınız. Bu sıcak ülke, dünyadaki en inanılmaz yarışlara ev sahipliği yapmak için yeni fırsatlara sahip. Rachas de Tunados Brasil uygulamasının mod apk hile dosyasını indirmek için sitemiz üzerinden verilen Apk İndir bağlantısını kullanın.

Rifas De Tunados Brasil apk, Brezilyalılar veya eğlenceli bir drag yarışı oyunu isteyen herkes için bir Brezilyalı tarafından yapılan bir oyundur.

Geri bildirim bırakmak ve arabalarınızın fotoğraflarını diğer oyuncularla paylaşmak için facebook grubuna katılın: facebook.com/groups/rachasd

Images

What's new

Correção de bugs.

Comments closed.