Public Transport Simulator APK

1.35.4

Public Transport Simulator APK PTS gerçekçi fiziğe sahiptir; Dikkatsiz bir Otobüs Şoförü iseniz veya Otobüsünüze çarparsanız, yolcularınız düşerek deneyim kaybetmenize neden olur.
Download APK
4.1/5 Votes: 504,598
Developer
SkisoSoft
Updated
August 16, 2021
Size
70M
Version
1.35.4
Requirements
4.4 and up
Get it on
Google Play
Report this app

Description

Public Transport Simulator

Public Transport Simulator Otobüs Sürüş Oyunları, Toplu Taşıma Simülatörü gibi zamanla gelişti. Aralarından seçim yapabileceğiniz 48’den fazla farklı araç var, bu nedenle sürükleyici ve ayrıntılı dünyada sürmek için favorinizi bulacağınızdan eminiz. Tüm araçlar tamamen modellenmiştir ve gerçekçi iç ve dış görünümlerin yanı sıra serbest görünüm özelliğine sahiptir.

Public Transport Simulator APK

Public Transport Simulator APK PTS gerçekçi fiziğe sahiptir; Dikkatsiz bir Otobüs Şoförü iseniz veya Otobüsünüze çarparsanız, yolcularınız düşerek deneyim kaybetmenize neden olur. Serin bir aksiyon tekrarından sonra sürüş kaldığı yerden devam eder.
Görevleri tamamlamak, yeni Otobüslerin ve araçların kilidini açarak Taksi Şoförü ve Kontrol Noktası Yarışı gibi farklı oyun modlarını çeşitli sportif arabalarla oynamanıza izin verir.
Diğer Otobüs Sürücüleriyle nasıl karşılaştırdığınızı görebileceğiniz puan tabloları da vardır.
Herkese iyi sürüşler!

Bus Driving Games have improved over time, as has Public Transportation Simulator. There are over 48 different vehicles to choose from, so we’re confident you’ll find your favorite to drive around the immersive and detailed world. All vehicles have been fully modeled and have realistic interior and exterior views, as well as a freelook feature.

PTS has realistic physics; if you are a careless Bus Driver or crash your Bus, your passengers will fall, causing you to lose experience. After a cool action replay, the driving resumes.
Completing missions unlocks new Buses and vehicles, allowing you to play different game modes such as Taxi Driver and Checkpoint Racing with a variety of sporty cars.
There are also leaderboards where you can see how you compare to other Bus Drivers.
Everyone, have a safe drive!

Images

What's new

- bug fixes

Video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *