PUBG Report Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Bağlantıları İndir

PUBG Report Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım APK nasıl kurulur?

1. PUBG Report Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım APK  dosyasını indirin.

2. Sonra Apk Dosyasını Yükleyin

3. Açtıktan Sonra

4. Ve oynamanın keyfini çıkarın

Geri git
4.0/5 Oylar: 2
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Merhaba Hilelipc.com sevenleri. Size bugün PUBG Mobile Report nasıl yapılır? sorusunun cevabını anlatacağız. Bir oyuncuyu nasıl report edebileceğiniz sorusunun cevabı için yazımızı okumaya devam edin. Pubg report işleminin üç yöntemi vardır ve raporlama sırasında sorununuzu açıklamamanız gerekir.

PUBG Mobile Report Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile Report Nasıl Yapılır? sorusunun merak eden oyun severlere report yöntemlerini resimli olarak anlatıyoruz. Eğer helen bir problem ile karşılaşmanız durumunda yazının altında bulunan yorum kısmına yazabilirsiniz. Şimdi lafı uzatmadan sizi sıkmak istemiyoruz. Hemen yöntemleri açıklayalım:

1.Yöntem

PUBG Mobile Report Nasıl Yapılır?

Oyunu yeni oynayan oyuncuların ve bu özelliği hiç kullanmamış oyuncular için PUBG Mobile Report Nasıl Yapılır? sorusuna cevap olarak birinci çözüm :

Oyun ekranınızın sağ alt köşesinde bir üçgen işareti bulacaksınız. Üzerine tıklayın ve ardından “Report” seçeneğine tıklayın.

Karşınıza yeni bir ekran açılacaktır. Diğer(Others) kutusunu işaretleyin ve oyununuzda karşılaştığınız sorunu açıklama kısmına yazın. Ardından Gönder düğmesine tıklayın.

Dikkat: Şikayet etmek istediğiniz oyuncunun kimliğini belirtmelisiniz. Arkadaşlarınıza veya son oyunculara gidin ve kimliği not edin.

2.Yöntem:

Oyun içerisinde bir oyuncuyu şikayet etmenin diğer bir yöntemi ise;

Oyunda ayarlara tıklayın ve sol altta Müşteri Hizmetleri (Customer Service) seçeneğini bulacaksınız. Üzerine tıklayın, herhangi bir konu seçin ve oyunda karşılaştığınız sorunu report etmek için mesaj simgesine tıklayın.

PUBG Mobile Görünmez Nick Yapımı yazımız da dikkatinizi çekebilir.

3.Yöntem:

PUBG Report Nasıl Yapılır? sorusuna çözüm olacak üçüncü yöntem ise; Oyuna başlamanız ve ardından oyunu bitirmeniz gerekecektir.

Oyunda öldürüldükten sonra, ekranın altında bir “Report” seçeneği göreceksiniz.

Report seçeneğinin üzerine tıklayın, aşağıda resmi bulunan yeni bir pencere açılacaktır. Sorununuzu belirtin ve ardından Report(Rapor) düğmesine tıklayın.

Sonuç olarak PUBG Mobile oyununda report etme işlemi oldukça kolaydır. Anlatmış olduğumuz bu yöntemler sayesinde oyuncuları şikayet edebilir ve işledikleri suçlar yüzünden ceza almasını sağlayabilirsiniz.

ETİKETLER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir