PUBG Mobile Mod APK İndir (Wallhack, Sınırsız UC, AimBot)

1.7.0

PUBG Mobile Mod APK : Aksiyon oyunları trendi her zaman başarılı olarak kabul edilmiştir. Bunun temel nedeni, bu tür tüm oyunların oyuncuları hemen cezbetmesidir. Bu tür oyunları yayınlayan tüm şirketler, oyunun popülaritesini göz önünde bulundurarak her gün yeni parçalar ekleyerek oyuna daha fazla oyuncu çekiyor.
Download APK
4.1/5 Votes: 39,920,839
Developer
Level Infinite
Updated
November 15, 2021
Size
Varies with device
Version
1.7.0
Requirements
Varies with device
Get it on
Google Play
Report this app

Description

PUBG Mobile Mod APK : Aksiyon oyunları trendi her zaman başarılı olarak kabul edilmiştir. Bunun temel nedeni, bu tür tüm oyunların oyuncuları hemen cezbetmesidir. Bu tür oyunları yayınlayan tüm şirketler, oyunun popülaritesini göz önünde bulundurarak her gün yeni parçalar ekleyerek oyuna daha fazla oyuncu çekiyor.

Bu türlerin başarılı olmadığı gerçeğini inkar etmek zor. Oyuncular her zaman yeni isimler, yeni hikayeler ve herhangi bir ünlü şirketten gelecek oyunların haberlerini ararlar. Elbette oyuncuları beklemek caizdir diyebiliriz çünkü günümüzde akıllı telefonların varlığı bizi her türlü oyuna çekiyor.

Bu arada, oyuncuların aksiyon oyunlarında birçok seçeneği var ama tüm oyuncuların aynı anda bir oyuna olan ilgisi kesinlikle dünyanın her yerinden Oyuncuların bu oyunu oynamaktan hoşlandığının bir göstergesi.

Son zamanlarda popülaritesinin artmasının yanı sıra özel bir kimlik oluşturmuş bir isim gördüğümüzü kesin olarak söyleyebiliriz, bu yüzden bu oyunun tam hayran sayısını tahmin etmek zor.

Bu muhteşem oyunun adı PUBG (Player Unknown’s Battlegrounds). Dünyanın dört bir yanındaki birçok büyük oyunu kısa sürede geride bırakan hayranların favori oyunudur. Bugün size bu oyunun konusu hakkında gerekli tüm bilgileri vereceğiz.

PUBG Mobil Harita

PUBG Mobile, temelde orijinal PUBG’nin oyuncular için ek avantajlarla tanıtılan mobil bir sürümüdür.

Oyunun popülaritesini değerlendiren şirket, oyuncular için modlu bir versiyon geliştirdi. Oyun teorisi sizi hayatta kalmak için savaşmanız gereken savaş dünyasıyla tanıştırıyor. Senin öldüreceğin ve başkalarının seni öldürmeye çalışacağı bir savaş.

Harika bir arayüz ile oyun size eğlence için sayısız fırsat sunacak. Oyunda 100 oyuncu ıssız bir adaya düşecek ve ardından savaşlar başlayacak. Her oyuncu hayatta kalmak için başkalarını öldürmesi ve kendini savunması gereken sahaya gitmelidir.

Oyuncular, ortalığı dağıtmak için ekipman toplamanın yanı sıra kendilerini diğer saldırılardan korumak için silah stoklamak zorunda kalacaklar.

Yavaş yavaş ada daha da küçülecek ve hayatta kalanlar daha küçük bir alana taşınmak zorunda kalacak. Kendinizi güvende tutmak için yol boyunca her engeli aşın.

Tüm oyuncular açık bir coşkuyla katılacak ve silahlar, cephaneler, mermiler, tıbbi malzemeler ve daha fazlası dahil olmak üzere ihtiyaçlar ve hayatta kalmak için kaynak biriktirmeniz gerekecek.

Hayatta kalan son kişi oyunun galibi olacak. PUBG Mobile APK size aksiyon dolu maceranın tadını çıkarmanız için her fırsatı verecek.

Oyundaki ilerlemen çok önemli olacak, bu yüzden iyi bir strateji seç. Oyunda, oynamak istediğiniz yerleri seçebileceğiniz haritaların tesisi size verilecek.

Bu arada, haritada farklı adalar göreceksiniz, bu yüzden adayı seçin ve paraşütle atlayın.

PUBG ve PUBG Mobil Arasındaki Fark

Oyunun her iki versiyonu da oyuncunun tercihlerine dahildir. PUBG Mobile, temelde oyunda yeterli kaynağa sahip olmayan tüm oyuncular için en iyi seçimdir.

PUBG’deki uzmanlığı ile oyunun tüm görevlerini yerine getiren profesyonel bir oyuncu, kesinlikle oyun dünyasındaki tüm zorluklara tutkusu ile göğüs germektedir. Böyle bir durumda, gücünü çok hızlı kullanan zayıf bir oyuncu, bu nedenle gerekli insan gücünün bulunması onu oyundan ayrılmaya zorlar.

Bu sürümde kendinizi PUBG APK’sına kıyasla sınırsız kaynaklarla dolu bir dünyada bulacaksınız . Düşmanı anında yok edebileceksiniz. Dünyanın geri kalanından gizlenmiş güvenli yerlere sığınacaksınız.

PUBG Mobile Mod APK, sınırsız her şeyiniz ile oyun ruhunuzu daha da eğlenceli hale getirmenin bir yolunu sunar.

Tabii ki oyunda sağlık önemlidir, bu yüzden bu Mod APK’yı Android cihazlarınızda kullandığınızda avantajlara kesinlikle erişebileceksiniz .

PUBG’de yeteneklerinizi sergilemek için kesinlikle ekstra kaynaklar isteyeceksiniz. Kendinizi mobil APK sürümüne eklemeniz gerekir.

Bu size oyunun karmaşıklığı üzerinde kontrol sağlayacaktır. Sınırsız sağlık, sınırsız UC, sınırsız para ile PUBG Mobile’da kazanan tavuk yemeğinizin tadını çıkarın.

Oyuncular için PUBG Mobil Tesisleri

Düşmanın varlığı

PUBG’de düşmanın varlığını hemen tahmin edemezsiniz, bu yüzden elbette güvenliğinizi de riske atmalısınız. Etrafınızdaki düşmanı incelemelisiniz.

Bazen düşman duvarın diğer tarafındadır. Kesinlikle hemen hissedemezsiniz. Kendinizi PUBG Mobil Mod APK’sına kaptırdığınızda, Wallhack gibi önemli özellikleri anında kapatabilirsiniz .

Artık duvardaki tüm hareketleri not edebilirsiniz ve bu yüzden bir düşman sizi izliyorsa, önce onu öldürebilirsiniz.

Atış kolaylığı

Mühimmat kesinlikle oyunu ilerletmenizi kolaylaştıracak ama düşman sayısı o kadar fazla ki dikkatli kullanılmaları gerekiyor.

Bu gereksinimler ışığında , oyun, oyuncular için AutoAim ve AimBot özelliğine sahiptir . PUBG Mobile APK’daki bu özellik düşmanları hedef almanızı kolaylaştıracaktır. Bu kesinlikle oyundaki atış becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacaktır.

Essentials’a Erişim

Oyunun belirli bölümlerine erişim kesinlikle her oyuncu için bir önceliktir, ancak bu kolay değildir. Oyun görevlerini tamamlamanız gerekiyor. Hiç şüphe yok ki her oyuncu oyunda yeni kıyafetler ve yeni skinler gibi yeni parçalar kullanmak ister.

Oyuncular bu sürümü hemen kullanmalı ve Sınırsız UC yani (bilinmeyen Nakit) almalıdır . Bu özellik sayesinde yeni kıyafetler, silah kaplamaları, motosiklet veya araba kaplamaları ve daha fazlası gibi istediğiniz tüm oyun ekipmanlarına kolayca erişebilirsiniz.

Düşmanı yok etme yeteneği

Oyuncular oyundaki performanslarını artırmak için çabalıyorlar ancak bazen yapamıyorlar, bunun en büyük nedeni silahların geri tepmesi. Bu nedenle oyuncuların hedeflerine ulaşması zordur.

Özellikle yeni oyuncular oyun sırasında bu durumla sıklıkla karşılaşmaktadır. PUBG Mobile Mod APK ile kesinlikle değerli bir rol oynamanıza yardımcı olacak No Recoil’e erişebileceksiniz .

Güçlü silahlar

Savaş alanında oyun kesinlikle tüm oyunculara gerçek kavramlar sunuyor. Bu durumda biz de Gerçekçi silahlar istiyoruz . Kendimizi korumak için yapabileceğimiz tek şey en iyi silahlara sahip olmaktır. PUBG Mobile Mod APK, gerçek dünya silahlarını toplamanızı kolaylaştıracak. Güçlü silahlar düşmanı tek bir ateşle dağıtır.

PUBG Mobile’ın ek avantajları

 • 3 harika oyun modu, savaşı daha ilginç hale getirmek için size her fırsatı verecek. Bunlar Gun, Zombie ve Sumo modunu içerir.
 • Oyuncu tercihleri ​​için PUBG Mobil Mod APK’sına ek özellikler eklendi. Sıralamaları iyileştirme, bonus sayısını artırma, günlük ödüller vb. Oyunda bulunmaları kesinlikle araç ve ekipman satın alma sürecini sizin için kolaylaştıracaktır.
 • Şapka, zırh ve çanta gibi eşyaların sınırsız sayıda olması her seviyede seçiminizi yapmanızı sağlayacaktır.
 • PVE ve PVP oyunlarındaki yarışmalar, bu nedenle oyuncu kesinlikle diğer oyuncuları her an ve sahada birbirleri hakkında bilgilendirecektir.
 • Bir ölüm maçına katılmak, oyuncuları kesinlikle daha yüksek bir macera seviyesine taşıyacaktır.
 • İnsan formundaki gizli zombileri tanımlayın ve hepsini vurun. Bundan sonra zombi karakteri için yumuşak düşünemiyorsunuz.
 • Oyundaki karakterlerin düşüncelerini değiştirme kolaylığının yanı sıra gerekli donanıma sahip tam kullanılabilirlik.
 • Uzaktaki düşmanlarınıza bir göz atın ve herkesi cehenneme göndermek için TPS ipuçlarını kullanın.
 • FPS’nin temel kullanımı, oyunun değerli anlarını kontrol etmenize yardımcı olacaktır.
 • Günlük mücadelelere katılmak, size zorunlu ödül yarışı bağlamında sayma fırsatı verecektir.
 • İstediğiniz hedefe ulaşmak için gerekli tüm unsurlara dikkat edin.
 • Yüksek kaliteli grafikler ve HD ses, kesinlikle size PUBG Mobile Mod APK’nın keyfini daha fazla çıkarma ve düşmanlarınızı adım adım buharlama fırsatı verecektir.
 • Oyunun gerçekçi ortamı, sizin ve takım arkadaşlarınızın gerekli sürede kazanma seviyesine ulaşmasına yardımcı olacaktır.
 • Tüm gereksinimlere ek olarak, oyunda puanlarınızı artırmanız ve istikrarlı bir skor elde etmeniz gerekiyor. Bu kesinlikle oyunun zirvesine ulaşmanızı kolaylaştıracaktır.
 • Yüksek görüş ve uzun atlama, size daha güvenli yerlere gitmenin bir yolunu verecektir. Bu bölümle kesinlikle performansınızı artırabileceksiniz.
 • Ekibi arkadaşlarınızla birlikte teşvik edin ve oyun dünyasında profilinizi birlikte yükseltin.

PUBG Mobil iOS

PUBG topluluğu, oyunun popülaritesi kesinlikle herhangi bir oyuncuyu oyuna çekeceğinden, bu oyunu her türlü cihazda deneyimlemeyi sever. iOS için PUBG Mobile, sıkışıp kaldığınızı düşündüğünüz her şeye anında erişmenizi sağlayacak.

Oyunun anonim dünyasında kesinlikle ilerlemekten başka seçeneğiniz yok, bu yüzden düşmanı ortadan kaldırmaya karar verdiğinizde bunu özgürce yapıyorsunuz. PUBG’de sınırsız para ve her şey önemli bir rol oynamaktadır. Bu önem göz önüne alındığında, PUBG Mobile iOS sürümü, gerekli tüm öğeleri kolaylıkla almanız için size rehberlik edecektir.

PUBG oynanışı, oyunculara bir eğlence düzeyi sunmak için daha fazla alan yaratma yeteneği verir. Çok oyunculu mod ile bu oyunda arkadaşlarınızla oynamak için kesinlikle bağlanacaksınız. Performansınızı artırmanın yanı sıra, gerekli tüm kaynaklara dikkat edin ve varlıklarını savaşların bir parçası haline getirin.

PUBG Mobil iOS Özellikleri

 • Sınırsız sayıda merminin yanı sıra, muhtemelen hala görüş alanınızdan gizlenen inanılmaz sayıda mermi.
 • Mükemmel kenar yumuşatma özelliği ve pürüzsüz stil.
 • Oyun haritalarında erken testler.
 • Oyunda sizi etkili bir şekilde çekecek sınırsız enerji.
 • Düşmanı uzaktan tanımanızı sağlayan uzaklaştırma özelliği.
 • PUBG oyuncularının iOS’ta alabilecekleri sınırsız eşya.
 • Oyunda sizi farklı bir duyguyla tanıştıracak silah görünümleri.

Sonuç

Oyuncular bu oyuna her gün alışıyorlar. Bunun en büyük sebebi ise oyunun hikayesi ve görevleri. Her seviyedeki başarı size muazzam ödüller verebilir, bu yüzden PUBG’de PRO oyuncu olmak istiyorsanız sınırsız eşya ile oyun stratejisini değiştirmelisiniz.

Bu sadece değerli eşyalar toplamanızı sağlamakla kalmayacak, aynı zamanda diğer oyunculardan performansınızı da artıracaktır. PUBG Mobile Mod APK, oyuncuların rahatlığı için sınırsız her şeyin harika bir sürümüdür. Bunu kullanarak, oyunda kesinlikle farklı düşüncelere sahip şeylerden oluşan bir hazine biriktirebilirsiniz. İndirin ve amacı benzersiz bir şekilde yerine getirin.

Images

What's new

Avalanche X-Suit
Winter-themed sets are here! Let the battles on this snowy land begin!

React Survival
A new mode is here! Concentrate and survive your encounter with the Evil Rabbit!

Royale Pass M6: Mythic Winter
New winter-themed sets are here!
Don't miss out on many RP perk events!

Reunion: Classics Encore
Enjoy awesome returning game modes with your friends!

Video

A comment on "PUBG Mobile Mod APK 1.7.0 İndir (Wallhack, Sınırsız UC, AimBot)"

 1. MTKMKING says:

  UC 99999

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *