PUBG Mobile Lite Uc Hilesi

Buradan İndir
4.4/5 Oylar: 18
Bu uygulamayı bildir

Tanım

PUBG mobile lite UC hilesi birçok oyun sahibi tarafından incelenmektedir. PUBG ilk çıktığından sonra oyun dünyasında büyük bir sevgi ile karşılanmıştır. Bu durum kısa süre sonra mobil cihazlara uygun sürümlerinin çıkmasına yardımcı olmuştur.

Ancak her telefonda kaldırılabilecek yapıda olmadığı için, bir süre sonra daha hafif olan lite sürümü piyasaya sürülmüştür. Bu hem RAM miktarı hem de boyutu bakımından daha uygundur. Telefondan oynamak daha zor olduğu için, insanlar bir avantaj bulabilmek için hile araştırması yapmaktadır. Uc hileleri de bunlar arasındadır.

Bilindiği üzer UC kullanımı, oyunda bulunan sanal öğeleri satın almak yapılmaktadır. Normal şartlarda gerçek para ile alındığı için, insanlar ücretsiz seçenekleri sıklıkla incelemektedir. PUBG mobile lite UC hilesi de bunlar arasındadır.

İlginizi Çekebilir – Gta Vice City Apk İndir

PUBG Mobile BC Hilesi

Oyuncular her zaman silahlarının güçlü olmasını, skor tablosunda daha üst sıralarda bulunmayı istemez. Bunun yanı sıra oyundaki kıyafetlerinin daha iyi olmasını, farklı silah ve araba görünümlerini de arzu eder. Böylece oyuna yeni bir renk getirmek de mümkün olur.

PUBG mobile BC hilesi de bu kapsamdadır. Size gerçek para ödemeden araba, silah gibi skinlere ulaşmanızı, winter pass ürünlerini ve daha birçok şeyi kullanmanıza olanak tanır. Böylece hem oynadığınız oyundan zevk alabilir, hem de diğer oyuncular tarafından ilgi ile karşılanabilirsiniz.

PUBG Mobile Lite Uc Hilesi
PUBG Mobile Lite Uc Hilesi

PUBG Mobile Lite BC Hilesi APK

Birçok PUBG oyuncusu UC elde etmek için pratik yöntemler aramaktadır. Ancak gerçekten çalışanı bulmak kolay değildir. Eğer PUBG Lite UC hilesi 100 gerçek arıyorsanız, platformumuz size aradığınız çözümleri sunmaktadır. Bunun için sadece indirmeniz gerekir.

Günlük limit bulunmadığı için istediğiniz kadar kullanabileceğiniz bu hile, dilediğiniz kadar UC sahibi olmanızı sağlar. Bunları dilediğiniz gibi kullanmanız mümkündür.  PUBG mobile lite BC hilesi APK şeklinde olup, kurulumu oldukça kolaydır.

Bunun için ilk önce dosyayı indirmeniz, ardından da telefonun ayarlar bölümüne girerek güvenlik alanına ulaşmanız gerekir. Bilinmeyen kaynakları aktif hale getirdikten sonra, indirdiğiniz dosya normal bir APK şeklinde kurulur. Ardından seçenekleri incelemeniz yeterlidir.

11 yorum "PUBG Mobile Lite Uc Hilesi"

 1. ali diyorki:

  İşe yarar güzel.

 2. Ahmet diyorki:

  Budur ….

 3. Ahmed diyorki:

  Nasıl yükleniyur

 4. Bahtiýar diyorki:

  Nasıl ýuklenir bu hileler

 5. DZ bandit diyorki:

  Bana 200bs lazim

 6. TKM××77 diyorki:

  10

 7. TKM××77 diyorki:

  90

 8. Nail123 diyorki:

  Bu hiyle açılsa sənə çox təşəkkür edirəm????❤❤❤❤

 9. Nail123 diyorki:

  Mənə1000000 bc lazım göndərirmisin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir