PUBG Mobile Hile Nasıl Yapılır Telefondan

Buradan İndir
4.3/5 Oylar: 32
Bu uygulamayı bildir

Tanım

PUBG Mobile Hile Nasıl Yapılır Telefondan – PUBG mobile hile günümüzde birçok oyuncu tarafından incelenmektedir. Eğer günlük stresinizi atmak, boş vakitlerinizi değerlendirmek istiyorsanız, PUBG size istediğiniz çözümleri sunmaktadır. Çevrimiçi oynanmakta olup içerisinde bir market vardır.

Buradan skinler, ganimetler ve daha birçok şey alınabilir. Böylece karakterinizin dış görünümü daha güzel olabilir. Eğer aynı görünüşlerden sıkılmışsanız, size güzel çözümler sunar. Ancak bunlara para vermek gerektiği için oyuncular ek çözümleri de inceler.

Hile kullanmak size bu konuda yardımcı olur. Aynı zamanda duvardan görme, silahı sabitleme, görüş sağlama gibi farklı konularda da size avantaj sunar. Böylece oyunda başarınızı arttırabilir, skor tablosunda kendinizi daha üst sıralara taşıyabilirsiniz.

PUBG Mobile Hile Nasıl Yapılır Telefondan
PUBG Mobile Hile Nasıl Yapılır Telefondan

PUBG Mobile Hilesi

PUBG Mobile hilesi tarafından farklı nedenlerden dolayı kullanılmaktadır. Sahip olduğu özellikler, her geçen gün daha fazla kullanıcının incelemesine neden olmaktadır. Bunları indirdikten sonra genel hatlarıyla şu gibi opsiyonları sunar;

 1. Duvarların arkası görülebilir hale gelir.
 2. Oyunculara kolay bir şekilde headshot atılabilir.
 3. Gövde renkleri değiştirilebilir.
 4. Hızlı tetik çekme yapabilir.
 5. Ayak izleri silinebilir.
 6. Düşmanlara daha fazla hasar verilebilir.
 7. Oyuncuların adları ve canları görülebilir.

Bu ve diğer özellikler sayesinde oyundan daha fazla zevk almanız mümkündür. Kullanım esnasında dikkatli olmak da tavsiye edilmektedir.

PUBG Mobile Hile Nasıl İndirilir?

PUBG hileleri birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Oyunların amacı ilk amacı zevk almak olsa da başarılı sonuçlar elde etmek birçok kişi tarafından arzulanmaktadır. Bu nedenle PUBG Mobile hile nasıl indirilir sorusu sıkça sorulmaktadır. Eğer aşağıdaki işlemleri takip ederseniz, kısa sürede sonuca ulaşmanız mümkündür;

 1. PUBG Mobile hile indirin.
 2. Telefonun ayarlar kısmına girin.
 3. Güvenlik ekranını açarak, bilinmeyen kaynakları aktif hale getirin.
 4. İndirdiğiniz dosya üzerine dokunarak, kurulum işlemlerini yapın.

Kurulum aşaması oldukça kısa sürmektedir. Ardından hemen girebilir, neler yapabileceğinizi gözden geçirebilirsiniz. Pratik şekilde kullanmanız mümkün olduğu için zorluk çekmeden kullanabilirsiniz. Böylece istediğiniz skini alabilir, oyun içinde düşmanlarınıza karşı ciddi avantajlar elde edebilirsiniz. Böylece daha başarılı oyun sergileyebilirsiniz.

1 yorum "PUBG Mobile Hile Nasıl Yapılır Telefondan"

 1. ömer diyorki:

  kablo

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir