PUBG Mobile Güncelleme Çıktı mı? Ne Zaman Gelecek?

2.0

"PUBG Mobile 2.0 güncellemesi çıktı mı ne zaman gelecek?" sorusunun cevabı birkaç kaynağa göre netleşmiş gibi duruyor. Bu yeni güncellemede neler var?
APK indir
4.0/5 Oylar: 5,889
Geliştirici
Level Infinite
Güncellendi
2022
Boyut
78M
Sürüm
2.0
Gereksinimler
5.0 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

“PUBG Mobile 2.0 güncellemesi çıktı mı ne zaman gelecek?” sorusunun cevabı birkaç kaynağa göre netleşmiş gibi duruyor. Bu yeni güncellemede neler var?

PUBG Mobile 2.0 Güncelleme Çıktı mı?

Bir süredir mobilde dünyanın en popüler oyunu olan PUBG Mobile, Tencent sebebiyle sakin bir gün geçiriyor. Tencent’in talepleri ve sınırlamalarından büyük ölçüde etkilenen PUBG Mobile, hile söz konusu olduğunda birçok oyuncuyu kaybetti. Ayrıca, yeni bir Twitter haberine göre PUBG, hem masaüstü hem de mobile platformlarda 2.0 sürümünde yayınlanacak.

PUBG Mobile 2.0 Güncelleme Çıktı mı?
PUBG Mobile 2.0 Güncelleme Çıktı mı?

PUBG ve PUBG Mobile 2.0 yakın zamanda geliyor

Eylül ayında piyasaya sürülen PUB Mobile’ın en son güncellemesi, yenilenen Erangel 2.0 haritasıyla birlikte oyuna güzel bir revizyon gelmişti. Oyuncularını bu noktaya kadar üzmeyen PUBG Mobile, bu güncelleme ile oyun severlerin beğenisine yenilikler sundu.

PUBG Mobile 2.0 Güncelleme Ne Zaman Gelecek?

PUBG Mobile 1.0’ın piyasaya sürülmesiyle PUBG Mobile, grafik yükseltmeleri, sistem geliştirmeleri ve yeniden tasarlanmış bir harita ile oyuna büyük bir makyaj yaptı.  PlayerIGN Twitter hesabı aracılığıyla Pubg’nin her iki sürümü için de 2.0 sürümünün çıkacağını duyurdu.

Yapılan twitter paylaşımında, geliştiricilerin PUBG 2.0 ve PUBG Mobile 2.0 üzerinde çalıştıklarının doğrulandığı söyleniyor. Küresel güncellemenin yolda olduğunu aktaran PlayerIGN, konu hakkında video çekmeyi düşündüğünü belirtiyor.

PUBG Mobile Payload 2.0 güncellemesi ne zaman gelecek?

Bu modda hem ağır silahlar yer alıyor hem de helikopter kullanılabiliyor. M3E1-A isimli roketatar, MGL, M79 isimli bomba fırlatıcısı, AT4-A isimli lazer güdümlü füze, dört namlulu M202 roketatar ve RPG-7 gibi silahların oyunculara eşlik edeceğini söyleyelim.

Ayrıca, Apex Legends isimli oyundan bildiğimiz üzere, Payload 2.0 isimli oyun seçeneğinde ölen takım arkadaşlarınızı diriltebileceksiniz. Bu özellik PUBG Mobile Lite’da da var.

PUBG Mobile Payload 2.0 güncellemesi ne zaman gelecek?
PUBG Mobile Payload 2.0 güncellemesi ne zaman gelecek?

Peki yeni sürüm ile oyunseverlere neler sunulacak?

Öncelikle PUBG Mobile 2.0 sürümünün kod adının Project XTRM olduğu bildiriliyor. PUBG mobile Lite geliştiricisi, Seoul Head Quarter imzasının olduğu söylenen sürümde; PC’ler, oyun konsolları ve mobil cihazlarda çapraz platform özelliği desteğiyle piyasaya sürüleceği aktarılıyor.

Oyuncular, ikinci versiyon sayesinde yeni zırhlı araçlara sahip olacak ve insansız hava araçlarından yararlanabilecek. Buna ek olarak radar sistemi de oyuna eklendi. Bu radar taşınabilecek ve her yerde çalışabilecek.

ETİKETLER

HileliPc Üzerinden İndirme İşlemi Nasıl Yapılır ?

Dosya İndirme Yardım  (Öğrenmeden İndirme)!

Sevgili dostlar Hilelipc.com a tekrar hoş geldiniz. Sitemizi kullanan kullanıcılar sitenizden dosyaları nasıl indiririz gibi mesajlar atıyorlar. Evet sitemizde reklam gösterimi yaptığımız için dosya indirme konusunda sıkıntı yaşayan kullanıcılarımız oluyor. Aşağıdaki linke tıklayarak Hilelipc üzerinden dosya indirme işlemi nasıl yapılır hemen öğrenelim.

Dosya İndirme Yardım !

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mod Özellikleri

  • Unlimited Money
  • Free
  • Premium
  • Android Game
  • Hileli Mod
  • Mod Apk