PUBG Mobile Güncelleme Çıktı mı? Ne Zaman Gelecek?

2.0

"PUBG Mobile 2.0 güncellemesi çıktı mı ne zaman gelecek?" sorusunun cevabı birkaç kaynağa göre netleşmiş gibi duruyor. Bu yeni güncellemede neler var?
Download APK
4.0/5 Votes: 5,889
Developer
Level Infinite
Updated
2022
Size
78M
Version
2.0
Requirements
5.0 and up
Get it on
Google Play
Report this app

Description

“PUBG Mobile 2.0 güncellemesi çıktı mı ne zaman gelecek?” sorusunun cevabı birkaç kaynağa göre netleşmiş gibi duruyor. Bu yeni güncellemede neler var?

PUBG Mobile 2.0 Güncelleme Çıktı mı?

Bir süredir mobilde dünyanın en popüler oyunu olan PUBG Mobile, Tencent sebebiyle sakin bir gün geçiriyor. Tencent’in talepleri ve sınırlamalarından büyük ölçüde etkilenen PUBG Mobile, hile söz konusu olduğunda birçok oyuncuyu kaybetti. Ayrıca, yeni bir Twitter haberine göre PUBG, hem masaüstü hem de mobile platformlarda 2.0 sürümünde yayınlanacak.

PUBG Mobile 2.0 Güncelleme Çıktı mı?
PUBG Mobile 2.0 Güncelleme Çıktı mı?

PUBG ve PUBG Mobile 2.0 yakın zamanda geliyor

Eylül ayında piyasaya sürülen PUB Mobile’ın en son güncellemesi, yenilenen Erangel 2.0 haritasıyla birlikte oyuna güzel bir revizyon gelmişti. Oyuncularını bu noktaya kadar üzmeyen PUBG Mobile, bu güncelleme ile oyun severlerin beğenisine yenilikler sundu.

PUBG Mobile 2.0 Güncelleme Ne Zaman Gelecek?

PUBG Mobile 1.0’ın piyasaya sürülmesiyle PUBG Mobile, grafik yükseltmeleri, sistem geliştirmeleri ve yeniden tasarlanmış bir harita ile oyuna büyük bir makyaj yaptı.  PlayerIGN Twitter hesabı aracılığıyla Pubg’nin her iki sürümü için de 2.0 sürümünün çıkacağını duyurdu.

Yapılan twitter paylaşımında, geliştiricilerin PUBG 2.0 ve PUBG Mobile 2.0 üzerinde çalıştıklarının doğrulandığı söyleniyor. Küresel güncellemenin yolda olduğunu aktaran PlayerIGN, konu hakkında video çekmeyi düşündüğünü belirtiyor.

PUBG Mobile Payload 2.0 güncellemesi ne zaman gelecek?

Bu modda hem ağır silahlar yer alıyor hem de helikopter kullanılabiliyor. M3E1-A isimli roketatar, MGL, M79 isimli bomba fırlatıcısı, AT4-A isimli lazer güdümlü füze, dört namlulu M202 roketatar ve RPG-7 gibi silahların oyunculara eşlik edeceğini söyleyelim.

Ayrıca, Apex Legends isimli oyundan bildiğimiz üzere, Payload 2.0 isimli oyun seçeneğinde ölen takım arkadaşlarınızı diriltebileceksiniz. Bu özellik PUBG Mobile Lite’da da var.

PUBG Mobile Payload 2.0 güncellemesi ne zaman gelecek?
PUBG Mobile Payload 2.0 güncellemesi ne zaman gelecek?

Peki yeni sürüm ile oyunseverlere neler sunulacak?

Öncelikle PUBG Mobile 2.0 sürümünün kod adının Project XTRM olduğu bildiriliyor. PUBG mobile Lite geliştiricisi, Seoul Head Quarter imzasının olduğu söylenen sürümde; PC’ler, oyun konsolları ve mobil cihazlarda çapraz platform özelliği desteğiyle piyasaya sürüleceği aktarılıyor.

Oyuncular, ikinci versiyon sayesinde yeni zırhlı araçlara sahip olacak ve insansız hava araçlarından yararlanabilecek. Buna ek olarak radar sistemi de oyuna eklendi. Bu radar taşınabilecek ve her yerde çalışabilecek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *