PUBG Mobile 1.5 için Sekmeme Config İndir (2022)

1,5
Android veya iOS cihazlar için uygulama mağazalarında mevcut değildir. Farklı geliştiricilerin Sekmeme Config dosyalarının 1.5 sürümüyle uyumlu olup olmadığını kontrol edin. Önceki sürümlerden dosya indirirseniz, oyun dosyalarında önemli değişiklikler yaptığınız için cezalandırılabilirsiniz. Sekmeme config dosyalarınızı sorunsuz bir şekilde yükseltebilir ve en son sürümle orantılı olarak indirirseniz oyununuza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
Buradan İndir
4.3/5 Oylar: 39
Geliştirici
PubG
Güncellendi
2021
Sürüm
1,5
Bu uygulamayı bildir

Tanım

PUBG Mobile 1.5 Sekmeme Config indirmesi ile oyunun dosyalarını en son sürüme yükseltebilir ve atışlarınızda geri tepmeyi azaltabilirsiniz. Hile olarak kabul edilmeyen bu ayarlarla düşmanları kolayca ve hızlıca kovalayabilirsiniz. Android, APK ve iPhone için yapılandırma dosyaları, IOS, PUBG Mobile Game sürüm 1.5 ile uyumludur. Daha fazla bilgi mevcut olduğunda sizi sitemiz üzerinden bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Dünyanın en popüler hayatta kalma oyunu PUBG Mobile’da rekabet yapısı malum. Oyundaki yeteneklerinin ölçüldüğü rekabete dayalı müsabakalarda, katılımcılar sıralamalarının yanı sıra fotoğraflarıyla da yarışırlar. Başlangıç ​​olarak, Asya’da dolaşan Yapılandırma dosyaları oyun ayarlarınızın düzenini değiştirir. Oyuncuların oyundaki ayarları değiştirmesine izin verilir, bu nedenle 1.5 sekmeme config gibi dosyalar hile olarak kabul edilmez.

PUBG Mobile, hile olarak görülmese de bu tür sekme ayarlarının da oyun dışından bir müdahale olduğunu iddia ediyor. Yani hesabınız incelenirse, dosyalarınız kontrol edilir ve çok fazla rakip oyuncunun sizden şikayet etmesinin ardından herhangi bir değişiklik olup olmadığını görürsünüz, hesabınız incelenir, dosyalarınız kontrol edilir ve herhangi bir değişiklik olup olmadığını görürsünüz. . Bu durumda bir ceza ile karşı karşıya kalabilirsiniz, ancak Config dosyası gerçek dosyalar arasında olduğundan ve oyunun ayarlarını değiştirmek suç olmadığından bu suç olmaktan çıkarma anlamına gelmez.

PUBG Mobile 1.5 sekmeme config için indirme olanaklarıyla ilgili araştırmamız devam edecek. Sorularınızı aşağıdaki yorum bölümüne bırakabilirsiniz.

PUBG Mobile 1.5 Sekmeme Config

Oyuncular, PUBG Mobile oyununa yapılan 1.5 güncellemenin ardından sekmeme config dosyalarını nasıl indireceklerini deniyorlar. 2021 yılında popüler olan bu dosyaların kullanım amaçları daha önce sizlere anlatılmıştı. Oyunda düşmanlarınıza silahla ateş ederken silah her turdan sonra sekiyor ve sekme sayısı zamanla artarak hedefi vurmayı zorlaştırıyor. Sekmeme kurulum seçenekleri de bu gibi durumlarda silahınızı ateşlerken mümkün olduğunca az geri sekmenize olanak tanır. Düşmanlarınızı bu şekilde kolayca vurabilirsiniz

PUBG MOBİLE SEKMEME CONFİG

PUBG Mobile 1.5 Sekmeme Config‘i indirip APK dosyası olarak yükleyerek oyun içinde silahınızı ateşlerken geri sekme oranını düşürebilirsiniz. Bu şekilde yaparsanız düşmanlarınızı öldürmek daha kolay olacaktır. PUBG Mobile şimdi, günümüzün FPS oyunlarında yaygın olarak kullanılan belirli ayarlara sahip yapılandırma dosyaları hazırlıyor. PUBG Mobile 1.5 Sekmeme Config yeni bir sürüm gelene kadar indir, size en profesyonel ve en iyi dosyaları sunacağız. Ayrıca, nasıl kullanılacağına dair talimatlar da vereceğiz.

PUBG MOBİLE SEKMEME CONFİG
PUBG MOBİLE SEKMEME CONFİG

Android İçin PUBG Mobile 1.5 Sekmeme Config APK ve İOS İndir

Android veya iOS cihazlar için uygulama mağazalarında mevcut değildir. Farklı geliştiricilerin Sekmeme Config dosyalarının 1.5 sürümüyle uyumlu olup olmadığını kontrol edin. Önceki sürümlerden dosya indirirseniz, oyun dosyalarında önemli değişiklikler yaptığınız için cezalandırılabilirsiniz. Sekmeme config dosyalarınızı sorunsuz bir şekilde yükseltebilir ve en son sürümle orantılı olarak indirirseniz oyununuza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

PUBG Mobile 1.5 Sekmeme Config yabancı siteleri, hem yerli hem de uluslararası oyuncular için çok sayıda APK indirmesine indirme bağlantıları sağlar. Tabii ki, herkes milyonlarca katılımcısı olan bir hayatta kalma oyunu için bu tür dosyaların talep edildiğini biliyor. Bu yüzden pek çok dolandırıcı durumdan yararlanmak istiyor. Sekmem adı altında, PUBG Mobile 1.5 Config APK Download, belirten dosyaları dolaştırmaya çalışıyor.

Bu dosya türünde kötü amaçlı yazılımlar bulunabilir. Banka hesap bilgileriniz de dahil olmak üzere tüm kişisel bilgileriniz bu enfeksiyonun bir sonucu olarak alınacaktır. Yani silahınızın PUBG Mobile’a tepkisini azaltmak için sekmeme config dosyasını indirdiğinizde arka planda hangi virüsün olduğu hakkında hiçbir fikriniz yok.

Daha iyi bir PUBG Mobile deneyimi istiyorsanız dolandırıcıların tuzaklarına düşmeyin. Yabancı kaynaklı sitelerden ve bilmediğiniz bağlantılardan kaçının. Burada yayınlanan materyallerin hukuka aykırı veya aldatıcı olmamasına rağmen dolandırıcıların onların peşinde olduğu gerçeğini göz ardı edemeyiz.

PUBG Mobile 1.5 Sekmeme Config Nasıl İndirilir? ve Kurulur?

 • Sitemiz üzerinden verilen “PUBG Mobile 1.5 Sekmeme Config APK İndir” butonuna basarak dosyayı indirin.
 • Dosyanın içerisindeki “game_patch_1.5.0pak” dosyasını kopyalayın,
 • Tekrar RAR üzerinden aşağıdaki adımları takip edin,
 • Android >
 • Data >
 • com.tencent.ig >
 • Files >
 • UE4Game >
 • ShadowTrackerExtra >
 • ShadowTrackerExtra >
 • Saved >
 • Paks >
 • Kopyaladığınız dosyayı buraya yapıştırın ve Değiştir deyin.
 • PUBG Mobile oyununa giriş yapabilirsiniz, İyi oyunlar dileriz.

PUBG Mobile Sekmeme Config APK İndir

PUBG Mobile 1.5 Config dosyasını cihazlarınıza kurmak için lütfen yazı içerisindeki “Apk İndir” bağlantısına tıklayın. Ardından bahsettiğimiz şekilde kurarak silahlarınızın sekmediği bir PUBG Mobile deneyimine başlayabilirsiniz. Config’in benzersiz bir oyun ayarları kombinasyonu tarafından oluşturulan ayarlardan oluştuğunu bilmek önemlidir. Bu bir hile değildir ve kullanımı yasa dışı değildir. Ancak bazıları bunun rekabet ortamını ve oyun dengesini bozduğunu savunurken, bazıları bu durumda yasağı yiyebileceğini savunuyor.

Sistem sizi otomatik olarak algılarsa ceza almazsınız; ancak, rakip oyuncuların şikayetlerini dikkate alarak manuel cezalandırma olasılığı menajerin takdirine bağlıdır.

PUBG Mobile 1.5 Sekmeme Config şimdi çok sayıda PUBG Mobile yayıncısı ve profesyonel oyuncu tarafından indiriliyor ve kullanılıyor. Sonuç olarak herkese açık olan bir seçeneği kullanmanın sizin için bir risk oluşturduğuna inanmıyoruz. Ancak bu konuda resmi PUBG Mobile açıklamalarına bağlı kalıyoruz. PUBG Mobile ekibi durumu beğenmezse ve kullanımını suç sayarsa bu tür dosyalar paylaşılmaz veya kullanılmaz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir