PUBG Mobile 1.5 Güncellemesi ve Tüm Yamalar

1.5.0
Her şeyden önce, oyunun resmi Google PlayStore sayfasından her zaman yeni bir PUBG Mobile güncellemesi almanızı öneririz. Ancak, PUBG Mobile 1.5 güncellemesi için APK dosyasını indirmekte ısrar ediyorsanız, size bir indirme bağlantısı sağladık. Bazı oyuncular güncellemeyi PlayStore'dan alamayabilir.
APK indir
4.3/5 Oylar: 37,851,092
Güncellendi
July 8, 2021
Boyut
Varies with device
Sürüm
1.5.0
Gereksinimler
Varies with device
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

PUBG Mobile 1.5 için Yama yeni çıktı ve bir dizi yeni özellik getiriyor. Bu, diğer şeylerin yanı sıra modlar, silahlar ve araçlar gibi şeyleri kapsar.

PUBG Mobile 1.5 güncellemesi şimdi burada ve 200 milyon kişinin ön kaydıyla herkes bu devasa yeni güncellemeyi almak için can atıyor. Erangel, yükseltmenin bir sonucu olarak değiştirildi ve ayrıca Tesla Gigafactory ve yeni otomobiller şeklinde bir Tesla ortaklığı var. Mission Ignition, yeni silahlar, keşfedilecek yeni yerler ve çok daha fazlasıyla bu tavuk yemekleri yeterince hızlı gelemez. Sonuç olarak, Android cihazlardaki bazı oyuncular güncellemeyi PlayStore’dan indiremeyebilir. PUBG Mobile 1.5 güncelleme APK indirmesini arıyorsanız, HileliPc olarak sizi bilgilendirmeye devam ediyoruz.

PUBG MOBİLE 1.5 GÜNCELLEMESİNİN BOYUTU

PUBG Mobile 1.5 güncelleme APK dosyası şu anda Android ve iOS kullanıcıları için yayında. İlgili uygulama mağazalarından indirebilirsiniz. Yama 1.5 güncellemesi, Android’de 686 MB ve iOS’ta 1.64 GB gerektirir. Oyunun oynanması için minimum Android 4.3 gerekir.

GÜNCELLEMENİN BEKLENEN YAYINLANMA TARİHİ VE SAATİ

Oyunu 15 Temmuz saat 19.00’dan önce güncellemek, oyuncuları 2.888 BP, 100 AG ve Victorian Maiden Sırt Çantası (üç gün) ile ödüllendirecek.

 • 8 Temmuz 03:00 UTC’ye kadar App Store
 • 8 Temmuz 06:00 UTC’ye kadar Galaxy Store
 • Amazon Appstore 8 Temmuz 08:00 UTC’ye kadar
 • Google Play 8 Temmuz 15:30 UTC’ye kadar

İşte PUBG Mobile’ın en son güncellemesi için tam yama notları.

Güncellemeyi herkesin alması zaman aldığından, güncellemeye aynı anda herkes erişemeyebilir. Ancak 8 Temmuz’un sonunda neredeyse herkes uygulamayı kendi uygulama mağazalarından indirebilecek.

PUBG Mobile 1.5 güncelleme APK indirme bağlantısı

Her şeyden önce, oyunun resmi Google PlayStore sayfasından her zaman yeni bir PUBG Mobile güncellemesi almanızı öneririz. Ancak, PUBG Mobile 1.5 güncellemesi için APK dosyasını indirmekte ısrar ediyorsanız, size bir indirme bağlantısı sağladık. Bazı oyuncular güncellemeyi PlayStore’dan alamayabilir.

pubg mobile güncelleme
pubg mobile güncelleme

PUBG Mobile 1.5 Güncellemesi Nasıl Yapılır

 • PUBG Mobile 1.5 güncellemesi için APK dosyasını indirdikten sonra, yüklemek için aşağıdaki basit adımları izleyin.
 • Daha hılzı indirme için Wi-Fi’nizi bağlayın.
 • Cihazınızda ek depolama alanı olduğundan emin olun. En az 2GB ücretsiz öneririz.
 • “Ayarlar > Güvenlik ve Gizlilik”e gidip “Bilinmeyen Kaynaklardan uygulama yükle”yi seçerek cihazınızda bilinmeyen kaynaklardan gelen uygulamalara izin verin.
 • İndirilenler klasörüne gidin ve Yükle düğmesine dokunarak APK dosyasını yükleyin.
 • Oyunu başlatın ve bilgilerinizle giriş yapın.

PUBG Mobile 1.5 güncelleme APK indirme bağlantısını kullandıktan ve bu kaynak aracılığıyla oyunu yükledikten sonra, indirilecek bazı ek oyun içi güncellemeler vardır. Bunlara kaynak paketleri ve haritalar dahildir, bu nedenle cihazınızı Wi-Fi’ye bağlı tuttuğunuzdan emin olun.

9-16 Temmuz 2021 tarihleri ​​arasında güncelleme yapan oyuncular ayrıca aşağıdaki ödülleri de alacaklar.

 • 2.888 BP
 • 100 AG
 • Victorian Maiden Sırt Çantası (3d) ×1.

İşte karşınızda: PUBG Mobile 1.5 Ignition APK indirme bağlantısı ve büyük yeni güncellemenin nasıl kurulacağına dair kısa bir adım. En kısa sürede Erangel’deki yeni deneyimin tadını çıkarın!

 

Görüntüler

Yenilikler

Görev Ateşleme Teması

Yeni Kentsel Alanlar
DynaHex, Erangel'in altı ana alanını askeri savunma, enerji kullanımı, ulaşım ve lojistik ve son teknoloji bilimsel araştırmalara dayalı olarak dönüştürerek yeni yollar ve yapılar getirdi.

Yeni Oynanış Mekanikleri
- Dinamik Öğeler
- Hava Konveyörü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir