PUBG Mobile 1.5 Ateşleme için APK Dosyası İndir

1.5.0

PUBG Mobile 1.5 APK indirmesi ile yeni güncelleme ile ismi değiştirilen Android cihazlarınıza “ignition” diğer adı ile ateşleme sürümünü yükleyebilirsiniz. Güncelleme yapamayan ve zorluk yaşayanlar için kısayollar içeren önemli bir yazıdır. PUBG Mobile APK 1.5 indirmesi ile oyunun en güncel ve güncel versiyonuna cihazlarınızda sahip olabilirsiniz. Android telefonlarda en son sürümü sağlıyoruz. App Store'dan hayatta kalma oyununu indirmekte sorun yaşayanlar APK sürümünü indirmeyi deneyebilir. Oyunun en yeni ve sorunsuz sürümü olan 1.5 sürümü için indirme linkleri arıyorum. Bu yazıda, özelliklerin üzerinden geçeceğiz.
Download APK
4.3/5 Votes: 37,851,090
Developer
PubG
Updated
July 8, 2021
Size
Varies with device
Version
1.5.0
Requirements
Varies with device
Get it on
Google Play
Report this app

Description

PUBG Mobile 1.5 APK indirmesi ile yeni güncelleme ile ismi değiştirilen Android cihazlarınıza “ignition” diğer adı ile ateşleme sürümünü yükleyebilirsiniz. Güncelleme yapamayan ve zorluk yaşayanlar için kısayollar içeren önemli bir yazıdır. PUBG Mobile APK 1.5 indirmesi ile oyunun en güncel ve güncel versiyonuna cihazlarınızda sahip olabilirsiniz.

Android telefonlarda en son sürümü sağlıyoruz. App Store’dan hayatta kalma oyununu indirmekte sorun yaşayanlar APK sürümünü indirmeyi deneyebilir. Oyunun en yeni ve sorunsuz sürümü olan 1.5 sürümü için indirme linkleri arıyorum. Bu yazıda, özelliklerin üzerinden geçeceğiz.

PUBG Mobile Serüven APK indirmesi ile oyunu 2021 yılında en son sürüm dosyası olarak kurabilirsiniz. 1.5 sürümü ile ilgili en güncel bilgiler verildi. Oyunun adı en son sürüm ile PUBG Mobile Serüven olarak değiştirilmiştir.

Önemli güncellemelerin ardından, oyunun gerçek adı artık Ekim güncellemesinin yanında görüntüleniyor. Android işletim sistemini çalıştıran mobil akıllı cihazlar, App Store’dan oyun indiremiyorsa veya sorun yaşıyorsa, çeşitli APK dosyalarından yardım isteyebilirler.

Oyuna yeni güncellemeler eklendikçe sürekli gelişiyor. PUBG Mobile, oyundan her türlü hilenin kaldırılacağını açıkladı. Hile yapanlar sadece gelecekteki sürümlerde cezalandırılmayacak. Daha fazla hile olmayacak. Geç de olsa milyonlarca oyuncusu onlardan bu hamleyi yapmalarını bekliyordu. Yakın gelecekte tüm hilelerin oyundan kaldırılacağını tahmin ediyoruz.

pubg mobile 1.5 apk indir
pubg mobile 1.5 apk indir

PUBG Mobile serüven APK’sını resmi web sitesinden indirebilirsiniz. Oyunu özellikle bir bilgisayar (PC) cihazında oynayanlar, bu tür dosyaların peşindedir. PUBG Mobile serüven APK indirme hakkında bilmeniz gereken her şeyi size anlatacağız ve sizin için kapsamlı bir araştırma yapacağız.

2021 boyunca tüm güncellemelere ve en son sürüm dosyalarına erişebileceksiniz. Her güncellemeden sonra PUBG Mobile macera APK’sını indirmek için manuel olarak bağlantı aramanız gerekmeyecek. Aşağıda araştırmamızın özellikleri yer almaktadır.

PUBG Mobile APK 1.5 indirmesi ile oyunun hileli veya çeşitli düzenlenmiş sürümlerinin yüklenmesini önermiyoruz. Cihazlara yüklendiğinde bu tür dosyalarda kötü amaçlı yazılımlar bulunabilir. Bu yazılımın amacı da oldukça korkutucu. Tüm uyarılar ve bilgiler aşağıda listelenmiştir.

PUBG Mobile 1.5 Apk İndir

PUBG Mobile 1.5 APK İndirme, oyunun en güncel sürümünü cihazlarına kurmak isteyenler içindir. Bu dosyalar, Android tabanlı akıllı cihazların kullanıcıları tarafından aranır. Popüler hayatta kalma oyununu oynamak için cihazınızın Android sürümü yetersiz. Uygulama mağazalarında da çok sayıda sorun var. Bu kitlesel popüler oyunu oynamak için PUBG Mobile 1.5 APK indirmek gibi sonuçlardan yararlanmaya çalışıyorlar.

PUBG Mobile Serüven APK, Android tabanlı mobil cihazların uygulama mağazalarında bulunabilen gerçek bir oyundur. 1.5 güncellemesi ile yapılan değişiklikler sonucunda oyunun adı PUBG Mobile serüven olarak değiştirildi. Emülatör kullanan veya oyunu App Store’dan indirirken sorun yaşayan oyuncular. PUBG Mobile macera APK 2021, cihazlarına yüklemek için oyunun en son sürümünü arıyor.

Tabii illegal yöntemleri tercih edenler için bu çok fazla. PUBG Mobil Oyununda hile kullanan oyuncuları görebilirsiniz. Son çıkan güncellemeden sonra halen hile arayışı yoluna giren sayıları görmekteyiz.

Oyundaki yeni etkinlik ve hedeflerin sunduğu ödüllerden hemen yararlanabilirsiniz. 2021 yılı boyunca sizi bilgilendirmeye devam edeceğiz. PUBG Mobile macera APK indirme bağlantılarıyla ilgili bulgularımız için okumaya devam edin. Bulgularımız size son derece faydalı olacak bilgiler sunuyor.

PUBG Mobile Serüven APK ÜCRETSİZ MOBİL OYUN

Artık PUBG Mobile Serüven APK’sini telefonunuzda, istediğiniz yerde ve istediğiniz zaman oynayabilirsiniz. Akıllı telefonda PUBG MOBILE, en heyecan verici ücretsiz çok oyunculu aksiyon deneyimini sunar. PUBG Mobile Serüven artık cepte.

Oyuna katılın, teçhizatınızı giyin ve savaşa hazırlanın. Ünlü 100 oyunculu geleneksel savaşta, ağır silah modunda, hızlı 4v4 Takım Ölüm Maçında ve zombi türevlerinde hayatta kalmalısınız. Başarının anahtarı hayatta kalmaktır ve son hayatta kalan kazanır. Görev aradığında, istediğin zaman ateş et!

PUBG Mobile serüven APK ücretsiz mobil oyun Unreal Engine 4 kullanılarak oluşturuldu. Mobil cihazda, konsol kalitesi. Yüksek çözünürlüklü manzaralar ve 3D sesler Özelleştirilebilir mobil kontroller, eğitim modları ve sesli sohbet mevcuttur. Mobil kontrol, gerçekçi balistik ve silah kontrolü dahil tüm bu özelliklere erişilebilir.

PUBG Mobile Serüven APK AYRINTILI SAVAŞ HARİTALARI

Devasa haritalar vikend Erangel, Miramar ve Erangel Sanhok, gündüz ve gece döngüleri, gerçekçi hava koşulları ve rastgele karşılaşmalar dahil olmak üzere çeşitli savaş alanlarında mükemmeldir. Şehir sokaklarından buzla kaplı tundra ve sık ormanlık alanlara kadar her savaş alanında zafer kazanmak için kendi planınızı oluşturun.

İlginizi çeken ve yazımızda tartışmak istediğiniz konuları aşağıya yorum bırakabilirsiniz. Aynı zamanda aklınıza takılan soruları aşağıdaki yorum kısmına bırakabilirsiniz. PUBG Mobile APK 1.5 İndir konumuz ilerleyen zamanlarda güncellenecektir.

2021 yılında PUBG Mobile Serüven APK İndirme başlığı altında yüzlerce çeşitli site ve web sitesi yayına girdi. Bu sayfalar özellikle dış kaynaklar tarafından açıldığında hukuka aykırı dosyalar içermektedir. PUBG Mobile macera APK İndirme araması yaparsanız bu dosyaları cihazlarınıza kötü amaçlı yazılım olarak indirebilirsiniz. Size ne yapmanız gerektiğini ve eylemlerinizin sonuçlarını söyleyeceğiz.

PUBG Mobile 1.5 Ateşleme Güncellemesi

PUBG Mobile 1.5 APK indirmesini aramaya başlamadan önce güncellemenin oyuna neler kattığını bilmelisiniz. Bu sürümle birlikte gelen özellikler hakkında konuşacağız. Bu, oyunun en popüler ve ilgi çekici yükseltmesidir.

Ateşleme Görevi Teması

Yeni Yerleşim Bölgeleri

DynaHex, Erangel’in altı ana bölgesinde yeni yollar ve yapılar inşa ederek onları askeri savunma, ulaşım ve lojistik, enerji tüketimi ve en son bilimsel araştırmalara dönüştürdü.

Yeni Oyun Mekanikleri

  • Dinamik Unsurlar
  • Hava Taşıyıcısı

Bu tür olaylar son yıllarda çok sık meydana geldi. Bu tür bir aldatmaca hakkında sizi çeşitli şekillerde bilgilendirmeye çalıştık. PUBG Mobile’ı App Store’dan indiremeyenler, APK indirme siteleri aracılığıyla dosya göndermeye çalışırlar. İşte burada yabancı kaynaklar devreye giriyor.

Sözde PUBG Mobile Serüven APK’sını kötü amaçlı yazılım olarak adlandırdıkları dosyalara koydular. Banka hesap bilgileriniz de dahil olmak üzere tüm kişisel bilgileriniz bu virüsün bir sonucu olarak alınacaktır.

Bu güncelleme oyuna yeni seviyeler, modlar, silahlar ve kıyafetler dahil olmak üzere bir dizi yeni özellik getirdi. Bu yükseltme, hayatta kalma oyunları alanında da oldukça önemlidir.

Images

What's new

Mission Ignition Theme

New Urban Areas
DynaHex has transformed the six major areas of Erangel based on military defense, energy utilization, transportation and logistics, and cutting-edge scientific research, bringing new pathways and structures.

New Gameplay Mechanics
- Dynamic Elements
- Air Conveyor

Video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *