Project M APK v İndir

1.0
Ağustos ayında, mobil FPS strateji oyunu Project M APK Kapalı Beta sürümü olarak yayına girdi. Dünyanın geri kalanına sunulmadan önce yalnızca Filipinler ve Malezya'daki oyuncular deneyebilecek. Bir Android cihazınız varsa APK dosyasını yine de oynatabilirsiniz. Oyun sadece günde 3000-5000 girişe izin veriyor.
Buradan İndir
0/5 Oylar: 0
Geliştirici
NetEase
Güncellendi
August 30, 2021
Boyut
100 MB
Sürüm
1.0
Gereksinimler
Android
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Ağustos ayında, mobil FPS strateji oyunu Project M APK Kapalı Beta sürümü olarak yayına girdi. Dünyanın geri kalanına sunulmadan önce yalnızca Filipinler ve Malezya’daki oyuncular deneyebilecek. Bir Android cihazınız varsa APK dosyasını yine de oynatabilirsiniz. Oyun sadece günde 3000-5000 girişe izin veriyor.

Project M Hakında

Valorant oyununa benzer grafiklere ve oynanışa sahip atış oyunu.

Project M Nedir?

Çin’in önde gelen oyun geliştiricilerinden biri olan NetEase, bu oyunu yarattı. NetEase yeni projesini duyurdu ve Riot Games’in Valorant’ı Android ve iOS mobil platformlarına taşıma projesi Valorant Mobile’ı duyurmasının ardından oyuncuların Google Play ve App Store’da ön kayıt yaptırmasına izin verdi. Şaşırtıcı bir şekilde, oyunun fragmanı bir Valorant Leak twitter sayfasında “Artık bir Valorant Mobile klonu var, lol” mesajıyla birlikte yayınlandı.

Project M
Project M

Bunu takiben, Project M oyun camiasından büyük ilgi gördü ve çok sayıda tepki aldı ve bunun Riot Games’in Valorant olarak da bilinen “Project Ares” ürününden büyük ölçüde ödünç aldığı bir oyun olduğunu gösteriyor. HileliPc.com, şimdilik bu mobil birinci şahıs nişancı oyunu hakkında daha fazla bilgi edinmenize yardımcı olacak.

Taktik Atış Oyunu

Project M, taktiksel bir birinci şahıs nişancı oyunudur. Oyun, Overwatch ve Counter-Strike: Global Offensive’in bir karışımıdır. Oyun, klasik 5v5 Bomb Defuse oyununa dayanmaktadır. Sistem, oyunun başında biri hücumda diğeri savunmada olmak üzere iki tarafa roller atayacaktır. Hücum takımı, kazanmak için bomba yerleştirmeli veya karşı takımın tüm üyelerini yok etmeli, Savunma takımı ise bombaları etkisiz hale getirmeli veya tüm düşman üyelerini yok etmelidir.

Her turun başında, iki takımın silah, zırh ve karakter becerileri satın almak için sahip oldukları parayı kullanmak için Satın Alma Aşaması olarak bilinen yaklaşık 40 saniyesi olacak. Oyuncular, her turun sonunda bir önceki turdaki performanslarına dayalı olarak sabit bir miktarda bonus alacaklardır.

Bir maç 15 tura bölünecek ve kazanan takım önce 8/15 turunu tamamlayacaktır. Her raunt 1 dakika 30 saniye sürer ve Hücum takımı bu süre içinde bomba yerleştiremezse raunt kaybedilir. Bomba başarılı bir şekilde yerleştirilirse ve Savunma tarafı 45 saniye içinde onu etkisiz hale getiremezse, tur Hücum tarafının kazandığı sayılacaktır.

Bazı karakterlerin becerileri tamamen Valorant’a benziyor

Nemesis, Coldcast, Faith Arrow, Storm, Sentinel, Elixir, BloodRaider ve Blink, Project M apk‘nIn şu anki şampiyonları arasında. Her karakterin farklı roller oynayan üç farklı yeteneği vardır. Nemesis, BloodRaider, takım arkadaşlarının önünü açmak için siteye saldırgan olarak giren bir Düellocu türüdür.

Android için Project M apk
Android için Project M apk

Coldcast, takımı beklenmedik düşman saldırılarından korumak için arkadan sorumlu olan Guardian rolünü üstleniyor. Ghost’u, Düelloculara bomba alanına girmeleri için işaret edecek olan Faith Arrow ve Sentinel oynayacak. Storm ve Blink, takıma taktik sağlayan Vanguard rolünü oynayan iki karakter. Son olarak, Elixir, ekibe destek sağlamaktan sorumlu olan Sentinel rolünden sorumludur.

NetEase fragmanında görüldüğü gibi, bazı karakterlerin Valorant’ın Ajanlarına çarpıcı biçimde benzeyen yeteneklere sahip olduğunu belirtmekte fayda var. Sage’s Ice Wall, Brimstone’s Smoke, Sova’s Drone ve Arrow ve hatta Omen’in tüm yeteneklerine sahip bir karakter bile var. Öldürme işaretleri ve öldürme sesi, oyuncu bir rakibi öldürdüğünde bile Valorant’a benzer. Bu nedenle, NetEase fikri Riot Games’ten çaldığında, ulusal oyun topluluğu yeni oyun hakkında karışık duygulara sahipti.

Silah Geri Tepmesi

Birinci şahıs nişancı oyunlarında iyi bir silah kontrolüne sahip olmak çok önemlidir. Project M oyununu oynadıktan sonra, silahın geri tepmesinin aşırı olmadığını keşfettim, bu da onu bir mobil oyun için ideal kılıyor. Valorant ve CS:GO gibi oyunlarla karşılaştırıldığında, hareket ederken artı işareti genişlemesi çok küçüktür ve düşmanları hedef almak ve öldürmek için kolayca kontrol püskürtmenize olanak tanır.

Project M’nin Grafik Tasarımı

Project M‘nin grafiklerinden bahsetmişken, mobil cihazlar için taktiksel bir nişancı oyunu için tamamen uygundur. Ortamın grafikleri, haritanın konumu, tasarım stili hepsi çok güzel. Ancak bazı konumlar, haritalar ve karakter tasarımları Valorant’a tamamen benzer ve bu da Project M’yi bir kopyadan başka bir şey yapmaz.

Project M Apk İndir
Project M Apk İndir

Ses

Oyunun ses tasarımı bir FPS oyunu için gerçekten harika değil. Ayak sesleri ve silah sesleri kulaklık takarken bile duymak çok zor, düşmanın nerede durduğunu ve ateş ettiğini tahmin etmek zor olacak. Bu nedenle düşmanın konumunu belirlemek için mermi çizgisine tam olarak dikkat etmelisiniz.

Android için Project M APK İndir

Overwatch ve Paladins arasındaki davayla ilgili tartışmadan sonra, Çin’deki oyun pazarında CS: GO, Fortnite…’ı “klonlayan” birçok oyun da ortaya çıktı. Ancak sorun ne olursa olsun, bu iki geliştiricinin özel işidir. Oyuncular olarak, bu oyunun tadını çıkaralım.

Yaklaşan oyunlar hakkında daha fazla güncelleme için her gün HileliPc’yi takip edin. Project M apk oyununa gelince, oyun resmi olarak piyasaya çıkar çıkmaz indirme bağlantısını güncelleyeceğiz. Bizi takipte kalın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir