Profile Viewer for İnstagram APK İndir

11

Profile Viewer for İnstagram, En İyi Instagram Özel Profil Görüntüleyici 2022 Tam Kılavuz ve İncelemelerProfile Viewer for İnstagram APK, instagram profil görüntüleyici, instagram özel profil görüntüleyici doğrulamasız apk, özel instagram görüntüleyici ücretsiz, instagram gizli hesap fotoğrafları nasıl görüntüleniProfile Viewer for İnstagram APK İndir, instagram özel hesap görüntüleyici uygulaması,.özel instagram profillerini nasıl görebilirim 2021
APK indir
4.3/5 Oylar: 5,575
Geliştirici
SmartApps38
Güncellendi
November 20, 2021
Boyut
5.3M
Sürüm
11
Gereksinimler
2.0 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Profile Viewer for İnstagram, En İyi Instagram Özel Profil Görüntüleyici 2022 Tam Kılavuz ve İncelemelerProfile Viewer for İnstagram APK, instagram profil görüntüleyici, instagram özel profil görüntüleyici doğrulamasız apk, özel instagram görüntüleyici ücretsiz, instagram gizli hesap fotoğrafları nasıl görüntüleniProfile Viewer for İnstagram APK İndir, instagram özel hesap görüntüleyici uygulaması,.özel instagram profillerini nasıl görebilirim 202

Profile Viewer for İnstagram APK İndir
Profile Viewer for İnstagram APK İndir

Instagram, dünya çapında aylık 1 milyardan fazla aktif kullanıcısıyla arkadaşlarınız, aileniz ve diğer sevdiklerinizle günlük anları paylaşmak için tercih edilen sosyal ağ uygulaması haline geldi. Kullanıcılar, platformdaki fotoğrafları, videoları ve hikayeleri kullanarak profil oluşturmayı, arkadaşlarını takip etmeyi ve özel anları paylaşmayı nispeten basit buldular.

Profile Viewer for İnstagram APK

Profile Viewer for İnstagram APK ile kullanıcılar, gizliliklerini korumak için hesaplarını gizli tutmayı seçebilirler. Bu sayede tanıdığınız kişilerden gelen aşağıdaki istekleri kabul etme ve onlara özel Instagram profillerine erişmelerine izin verme imkanına sahip olacaksınız. Talebiniz onaylandıktan sonra özel hesapların takipçilerini görebileceksiniz.

Sık sık bir Instagram kullanıcısıysanız, muhtemelen kullanıcıların özel bir hesabın adını, kullanıcı adını, biyografisini ve profil resmini ancak herkese açık olarak ayarlanmışsa görebileceğini fark etmişsinizdir. Herkese açık hesaplar ise hesap sahipleri tarafından engellenen kullanıcılar dışında herkes tarafından görülebilir.,

Instagram kullanıcıları, en sevdikleri fotoğrafları ve videoları meslektaşları, arkadaşları ve aile üyeleriyle ve diğer Instagram kullanıcılarıyla paylaşmak için özel bir hesap kullanarak gizliliklerini koruyabilirler.

Profile Viewer for İnstagram [Ücretsiz]

Profile Viewer for İnstagram hizmetimiz ücretsiz olarak sunulacaktır. Bunun sebebi kullanıcıları herhangi bir ücretlendirmeye tabi tutarak mağdur etmemek ve onları kaçırmamak. Daha sonrasında ücret ödeyen kullanıcılar özelliğin fazlasını istemesi durumunda her iki tarafı da mağdur edebilirler. Bu tür olaylar yaşanmasın diye tamamen şahsi işlerle kazandığımız paralarımız ile bu uygulamayı geliştirmeye başladık.

Profile Viewer for İnstagram Nasıl Çalışır?

Profile Viewer for İnstagram apk sayesinde erişiminizi engelleyen kullanıcıların içeriğini görebileceksiniz. Tanımadığınız biri tarafından IG kara listesine alınırsanız, oturum açmanıza gerek kalmadan yeni makalelere ve hikayelere her zaman anonim olarak erişebilirsiniz.

Profilinizi oluşturduktan sonra mümkün olan en kısa sürede kaldırmalısınız. Özel Instagram gönderilerini görüntülemekten bıktınız, ancak hesabınızı silmenizi engelleyen tek şey, meslektaşlarınızdan ve etkileyicilerinizden yeni içeriğe erişme yeteneği mi? Instagram hesabınız olmasa bile uyarılarınızı takip edebilirsiniz; tek yapmanız gereken, takma adlarınızı haftada bir arama dosyanıza girmek.

Gizliliğinizi koruyacaksınız. Başka bir kişinin içeriğini gizli olarak görüntülemek istiyorsanız, sahte bir hesap oluşturmanız gerekmez. Sanal özel ağ (VPN) kullanıyor olsanız bile, oturum açmanız gerekmez. Özel Instagram görüntüleyici, Instagram beslemelerini gizli olarak görüntülemek isteyenler için en iyi seçenektir.

Görüntüler

Yenilikler

Fix some crashs, and show all users profile photo!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir