Producer Choose your Star Apk Sınırsız Para Hileli Mod İndir

1.98
Become a producer, create your own star. Develop the career of your proteges, give them gifts, send them to trainings and solve problems, get photos and play in the events.
APK indir
4.5/5 Oylar: 258,354
Geliştirici
Amrita Studio
Güncellendi
Sep 1, 2022
Boyut
163 MB
Sürüm
1.98
Gereksinimler
5.0
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Sektörde önde gelen bir ünlü olmak için kendi yıldızınızı yükseltin. Android için Producer Select Your Star apk ile kendi işinizin yapımcısı olun. Ünlü olma yolu eğlenceli ve zorludur.

Producer Choose your Star Hakkında

Producer Choose your Star Apk
Producer Choose your Star Apk

Artık kendi yıldızınızın yapımcısı olma yoluna girdiniz. Bu oyunda kendi ünlülerinizi yetiştirecek, yüzlerce sözleşme yapacak ve onların size iyi para kazandırmasını sağlayacaksınız. Yıldızlığa giden yol kolay değil, ama belki üstesinden gelebilirsin. Oyunu indirmek için, Hileli pc üzerinden Android için Producer Select Your Star’ı indirin.

Nasıl Oynanır?

Oynamaya başlamak için kendi büyüyen yıldızınızı seçmeniz gerekecek. Para, yıldızlık dünyasında her şeydir. Bu kızların onları şımartmanıza ve büyümeleri için paranızı yatırmaya devam etmenize ihtiyacı olacak. Bu nedenle, ödemeleri için daha fazla nakit elde etmeye başlamanız için çeşitli yollar vardır:

  • kaplıca tedavileri
  • saç modelleri
  • Makyaj yapmak
  • Kıyafet tarzı

Ayrıca, tüm bu farklı özellikler, yıldızınızın sade ve sıradan bir kadından ateşli ve seksi bir idol haline gelmesini sağlayacaktır.

Para kazanmanın ana yolu rulettir. Bu makineyi kullanmak, gelecekte kullanılabilecek farklı ödüller kazanmanızı sağlayacaktır.

Ek olarak, onları iyi tarafınıza çekmek için yıldızınızla etkileşime girebilirsiniz. Yıldızınızla bağlantı kurmaya devam ettikçe, istediğiniz zaman görüntülemek üzere galerinizde tutmanız için size daha fazla fotoğraf ve ödül gönderecektir.

Fotoğrafları ve Kıyafetleri Toplayın

Yıldızınızla sürekli ilerleme, size tadını çıkarabileceğiniz daha fazla özellik sağlayacaktır. Bu yıldızlar, galerinizde keyfini çıkarmak için daha fazla kıyafet ve fotoğrafın kilidini açmaya başlayacak. Galeri aracılığıyla tüm ihtişamıyla seksi modelinizin keyfini çıkarın.

Gittikçe daha fazla ilerleme kaydettikçe, bu kadınların daha fazla sıcak çekimleri ve özçekimleri, görüntülemeniz için açıkça kullanılabilir hale gelecek. Bu nedenle, tüm fotoğraflarını elde etmek için zaman kaybetmeyin. Yapımcı olmak kolay değil. Bununla birlikte, getirisi, kimsenin geçemeyeceği kadar büyük bir ödüldür.

Producer Choose Your Star Mod APK İndir

producer choose your star mod apk

Ayrıca oyunda denemeden ek avantajlar elde etme şansınız da var. Producer Choose Your Star Mod APK Son Sürümüne erişirseniz, oyunda bazı ekstra kısayollar alabilirsiniz.

Örneğin, bir yıldızın tüm galerisinin kilidini ücretsiz olarak açabilirsiniz! Öte yandan, hala bunun için çalışmak istiyorsanız, ancak bir başlangıç ​​​​yapıyorsanız, sınırsız paraya gidin .

Oyunu oynamak için hangi yolu seçerseniz seçin; bir patlama yaşamanız garanti. Bu yıldızlar sıcak ve sizin daha da ısınmanız gerekiyor. 

Görüntüler

Geliştirici uygulamaları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir