Prime Peaks Apk Hileli (Sınırsız Para)

34.2
Prime Peaks Apk Hileli 34.2 (Sınırsız Para)
APK indir
3.8/5 Oylar: 168,980
Geliştirici
Prime Peaks
Güncellendi
Jan 19, 2023
Sürüm
34.2
Gereksinimler
5.0
İndirilenler
10,000,000+
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Prime Peaks Apk Hileli 34.2 (Sınırsız Para)

Prime Peaks APK ile sizleri zorlu ve gerçekçi yarışlara davet ediyor. Yolculuğunuz sizi heyecan verici arazi koşullarının ortasına doğru götürecek. Yarış malzemelerinizi toplayın ve zirveye doğru heyecan verici bir yarış macerasının tadını çıkarın. Yarışı kazanmak için sizinle birlikte çalışmak isteyen arkadaşlarınızı görevlendirin ve zirveye kadar mücadele edin. Prime Peaks APK ile sizleri keyifli ve heyecan verici bir maceraya çıkarmak istiyoruz.

Prime Peaks, 29 Temmuz 2022’de güncellenen son oyun sürümü, Android kullanıcıları için ücretsiz olarak mevcuttur. Uygulama içi satın almalar içerir ve çevrimdışı oynanabilir. Oyun, özellikleri ve ödülleri de dahil olmak üzere, kullanıcıların farklı zorluk seviyelerinde zorluklarla karşı karşıya kalmasını sağlıyor. Oyun, kullanıcıların, kendi oyun stratejilerini geliştirmelerine ve uygulamalarına izin veren çok oyunculu modlarını da içerir.

Nasıl Oynanır ?

Prime Peaks’te zirveye çıkmak için harika bir yarışa hazır olun. Güçlü motorlar, çetin araziler ve uçurumlardan oluşan zorlu sürüşlerle arkadaşlarınızın gerilimli yarışına katılın. Engebeli, keskin ve net arazileri aşmak için araçlarınızın kontrolünü sağlayın ve en iyi arazi sürücüsünün kim olduğunu görmek için arkadaşlarınızın arkasından gitmeye çalışın. Güçlü motorlar ve zorlu arazi koşulları ile arkadaşlarınızın arkasından gitmeye hazır olun ve en iyi arazi sürücüsünün kim olduğunu öğrenin. Prime Peaks’te zirveye çıkın ve tartışmasız en büyüleyici off-road yarış oyununa katılın.

Oyun özellikleri

  • Heyecan verici oyun: Kendi başınıza veya arkadaşlarınızla yarışarak zirveye çıktığınızda hem eğlenceli hem de zorlu arazi yarış oyunu. Sürüş becerilerinizde ustalaştığınızda ve aracınızda zahmetsizce inanılmaz bir hareket yapabildiğinizde o heyecan hissini yaşayacaksınız.
  • Çeşitli Araçlar: Mevcut araçlar arasından aracınızı seçin ve beğeninize göre özelleştirin. En dik yokuşlarda bile hayatta kalabilen canavar traktörler, arazilerde hızla hareket eden motosikletler ve iyi bir yarış geçirmenizi sağlayacak daha çok kamyon ve araba var.
  • Zorlu parkurlar: Kendinizi zorlu parkurlara bırakın ve neredeyse her geçtiğinizde o adrenalini hissedin.
  • Karakterinizi Özelleştirin: Bu, kendi sürücünüzü tasarlamanıza izin veren yeni bir özelliktir.
  • Mükemmel oyun tasarımı: Prime Peaks, deneyimi geliştirmek için gerçekçi fizik ilkelerini de kullanacak. Engebeli arazi, oyuncunun dengesini daha çabuk kaybetmesine neden olur; bu nedenle oyuncu, devrilmeyi ve arızayı önlemek için kamyonu sürekli olarak ayarlamalıdır. Oyunculara mümkün olan en tatmin edici deneyimi sağlamak için bu oyunda en gelişmiş 3D grafik teknolojisi ve en küçük ayrıntılar kullanılacaktır. Kullanılan grafikler sayesinde oyundaki her şey gerçek görünüyor.
  • El yapımı pistler: Yaratıcı olun ve kendi yarış pistinizi oluşturun. Oyuncu, tamamen değiştirebilecekleri benzersiz bir yarış pisti tasarlayabilir. Bitirdikten sonra, oyuncular tamamladıkları parkurları oyunun Tracks topluluğuna yükleyecekler. Diğer oyuncular Parkurlarınızı deneyebilir ve deneyimlerine dayanarak algılar oluştururlar.
  • Güzel Sesler: Oyundaki ses de mükemmel. Arka plan müziği ve arka plan sesleri dahil olmak üzere ses, bu oyun türüne yeni bir hava katmak için yerleştirildi. Ses, bu oyun türüne yeni bir duygu getiriyor.
  • Mükemmel Oynanış: Oynanış keyifli. Prime Peaks, birden fazla oyuncuya izin veren farklı ve çekici bir oynanışa sahiptir. Oynanışın yanı sıra, bu oyun, iyi tasarlanmış grafikler ve diğer oyunlarda olmayan bazı benzersiz özellikler gibi birçok harika özelliğe sahiptir. Ayrıca, bu oyun tek oyunculu ile sınırlı değildir. Yine de, insanları heyecan verici zorluklarla bir araya getirebilir ve size arkadaşlarınız arasında övünme hakkı kazandırabilir.
  • Skor Tabloları: Oyuncunun skoru, bu oyunda küresel skor tablosundaki yerini belirlemek için de kullanılacaktır. Bu oyunda iyi performans gösteren tüm oyuncular en üstte gösterilecektir. Bu liderlik tablosunda yer almayı umuyorsanız, mücadeleleri başarıyla tamamlamanız gerekir.

Sonuç

Prime Peak, mobil platformlarda keyifli bir yarış oyunu olarak sunuluyor. Oyunun ilgi çekici oynanışı, mükemmel fizik mekaniği, çok çeşitli özelleştirilebilir araçlar, özelleştirilmiş pistler ve herkese meydan okuma kapasitesi, onu öne çıkarıyor. Prime Peaks apk, her seviyedeki kullanıcıya zorluk seviyelerinin kontrolünü sağlamak için çeşitli seviyeler sunuyor. Oyuncu, aracının performansını geliştirmek için özelleştirme seçenekleri ve nitro kullanarak aracını hızlı hale getirebilir. Prime Peaks, oyunculara pistleri özelleştirmek için çeşitli araçlar da sunar.

Arabalar Şimşek Hızı APK yazımız ilginizi çekebilir.

Görüntüler

Yenilikler

• Performance improvements in Construction Site levels.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir