Poppy Rope Game APK 1.4 (Oyunu Oyna)

1.2
3D oyunları oynamayı seven biriyseniz, Poppy Rope Game APK'yı deneyin! Keşfedilecek birçok alan ve kullanılacak güçler olduğu için şimdi keyfini çıkarın!
APK indir
3.7/5 Oylar: 16,668
Geliştirici
Zego Global Publishing
Güncellendi
December 12, 2021
Boyut
157M
Sürüm
1.2
Gereksinimler
6.0 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

3D oyunları oynamayı seven biriyseniz, Poppy Rope Game APK’yı deneyin! Keşfedilecek birçok alan ve kullanılacak güçler olduğu için şimdi keyfini çıkarın!

Poppy Rope Game APK İndir – Eğlenceli 3D Oyun

3D oyunlarla ilgileniyorsanız, hemen indirebileceğiniz birçok heyecan verici oyun var. Basitçe söylemek gerekirse, şu anda çeşitli alanları keşfederken eğlenmekte özgür olduğunuz için şu anda pek çok oyun indirebilirsiniz.

poppy-rope-game-mod-apk
poppy-rope-game-mod-apk

Korkunç bir yüze sahip bir süper kahraman olan Poppy’yi bu oyunla oynayabilirsiniz. Şu sıralar popüler olan bir korku oyunu olan Poppy Playtime oyununun bir parodisi. Poppy Rope Gameile farklı yerlere ulaşmak için ipinizi farklı binalarda sallarken bir süper kahraman olarak oynayabilirsiniz.

Çeşitli beceri ve güçlerinizi adalet için kullanırken burada birçok düşmana karşı savaşmanın keyfini çıkarabilirsiniz! Ortalığı kasıp kavurmak için çeşitli araçları ve hatta tankları keşfetmenin ve kullanmanın tadını çıkarın!

Şu anda keyfini çıkarabileceğiniz GTA 5 ve diğer süper kahraman oyunları gibi her türden oyun var. Ayrıca şu anda indirebileceğiniz Poppy Rope Game gibi birçok parodi oyunu var.

The Walking Dead Survival İnstinct Sistem Gereksinimleri yazımız ilginizi çekebilir.

Şu anda ücretsiz oldukları için pek çok 3D oyunun keyfini çıkarabilirsiniz. Birçok heyecan verici oyun, süper kahramanlar ve farklı unsurlarla eğlenmenizi sağlayacak.

Ortalığı kasıp kavururken eğlenmenizi sağlayan birçok oyunu indirebilir ve bugün istediğinizi yapabilirsiniz. 3D oyunlarla oynamayı seven biriyseniz, istediğiniz her şeyi yapabileceğiniz ücretsiz ve eğlenceli bir 3D oyun olan Poppy Rope Game’i indirebilirsiniz.

Bu heyecan verici oyunda Poppy olarak etrafta sallanıp istediğinizi yapabilirsiniz. Burada, etrafta dolaşıp yolunuza çıkan tüm kötü adamlarla savaşabileceğiniz bir süper kahraman olarak oynayabilirsiniz.

Burada ip, yörünge, ağ, atlama ve çok daha fazlası gibi çok çeşitli süper güçleri kullanabilirsiniz. Bugün ortalıkta dolaşan kötü adamlara karşı şu anda ateş edebilir ve çok fazla hasar verebilirsiniz. Bu oyunda ücretsiz olarak etrafta koşabilir ve birçok şey yapabilirsiniz.

Bu oyunda en iyi kahraman veya kötü adam olabilirsiniz!

Poppy Rope Game Oyununun Önemli Noktaları

Ücretsiz oldukları için şu anda birçok heyecan verici oyunun keyfini çıkarabilirsiniz. En eğlenceli oyunlardan biri de Poppy Rope Game Oyunu.

Bir süper kahraman olarak oynayın – Bugün telefonunuza ücretsiz olarak indirebileceğiniz birçok heyecan verici oyun var. Çeşitli oyun türlerini oynamayı seven biriyseniz, bugün birçok oyun bulabilirsiniz.

Eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayan birçok 3D oyunu hemen şimdi indirebilirsiniz. GTA oyunlarından sıkıldıysanız, Poppy Rope Game ile yeni bir şeyler yapmanın zamanı geldi. Burası, bugün korkunç bir süper kahraman olarak oynayabileceğiniz bir yer.

Daha önce Poppy Time oynadıysanız, buradaki ana karakterin o oyundan kopyalandığını bilirsiniz. Ancak bu sefer, suçla savaşırken şehirde dolaşmak için ağınızı kullanabileceksiniz.

Ayrıca helikopterler, tanklar, arabalar, süper arabalar ve çok daha fazlası gibi çeşitli araçları kullanmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Kötü adamlara karşı savaşırken burada kullanabileceğiniz birçok süper gücün tadını çıkarabilirsiniz. Her türlü şeyi yaparken toplayabildiğiniz kadar para toplayın.

Şehri keşfedin – Bugün çeşitli bölgeleri keşfetmeyi seven biriyseniz, Poppy Rope Game Oyununu indirebilirsiniz. Bu, her türlü şeyi keşfetmenize ve yapmanıza izin veren bir oyundur.

GTA oyunlarından farklı olarak, burada görev yok, bu yüzden sorumluluklara bağlı kalmanıza gerek yok. Bunun yerine, suçlular ve kötü adamlarla savaşırken güçlerinizi kullanarak uçsuz bucaksız şehri tamamen keşfedebilirsiniz. Bu oyunda ağını kullanarak sallanırken istediğin gibi dolaşabilirsin!

Güçlerinizi kullanın – Poppy Rope Game’de güçlerinizi adaleti korumak için kullanabilirsiniz. Burada ağ atmak, yeri yok etmek, zıplamak, tekme atmak, ateş etmek ve daha pek çok gücün tadını çıkarabilirsiniz.

Bugün burada kötü adamlarla savaşmak için kullanabileceğiniz pek çok eğlenceli gücün tadını çıkarabilirsiniz. Başka şeyler kullanmanıza gerek yok ama enerjinize ve yaşam seviyenize dikkat etmeniz gerekiyor! Sıfır almalarına izin vermeyin.

Bol aksiyon – Poppy Rope Game ile oynaması eğlenceli bir 3D oyun olduğu için bol aksiyonun tadını çıkarabilirsiniz. Burada geniş bir haritayı keşfedebilir ve tanıdık bir karakterin keyfini çıkarabilirsiniz. Bu, birçok çılgın şey yaparken hayal gücünüzü kullanmanıza izin veren bir süper kahraman 3D oyunudur!

Poppy Rope Game Oyunu Vasıl Oynanır:

Poppy Rope Game Oyunu ile her noktada bir ip kullanarak havada uçuyorsunuz.

  • – Bir savaş bölgesinde kendiniz için değil, fütüristik şehrinizin bir tadı olarak Huggy wuggy dövüşü
  • – Huggy wuggy ip kahraman atış becerilerini göster ve yolunda duran tüm kötüleri durdur
  • – Şehir ip kahramanları, düşmanları alt eder ve yasadışı faaliyetlerini caddedeki büyük şehirden durdurur
  • – Poppy bina tırmanma stillerinizi kullanan mafya gangsteri
  • – Grand city, Poppy Rope Game’de bir ip kahramanı gibi koşmanızı sağlar
  • – Gangster vegas’ta süper güç insanları kurtarabilir
  • – Bu ittifak savaşında süper kahraman dövüş becerileri

Poppy Rope Game APK İndir – En son sürüm

3D oyun oynamayı seviyorsanız, Poppy Rope Game Oyununu hemen indirebilir ve eğlenebilirsiniz.

Görüntüler

Yenilikler

+ Update levels.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir