Poppy Playtime Chapter 3 Apk – Android Oyun İndir

1.0.6
Bağlantıları İndir

Poppy Playtime Chapter 3 Apk - Android Oyun İndir APK nasıl kurulur?

1. Poppy Playtime Chapter 3 Apk - Android Oyun İndir APK  dosyasını indirin.

2. Sonra Apk Dosyasını Yükleyin

3. Açtıktan Sonra

4. Ve oynamanın keyfini çıkarın

Geri git
4.6/5 Oylar: 23,583
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Poppy Playtime Chapter 3 Apk, Android ve iOS’ta mevcut. Beklemeyin, yazılımınızı seçin ve Poppy Playtime Chapter 3 Mobile APK’yi Android ve iOS’ta oynayın!

Poppy Playtime Chapter 3 Hakkında

Poppy Playtime Chapter 3 Mobile Diğer oyunlarda bulmacaları ve bilmeceleri yanıtlamakta zorlanıyorsanız, bir korku oyunu oynamayı düşünün. Eğer durum buysa, endişelenmek için bir neden yok. Poppy oyunu oyuncuları için en önemli kuralları sağlayan Poppy Playtime Chapter 3 Apk’yı sizler için sunuyoruz.

Android uygulaması Poppy Playtime gençler arasında popüler. Oyun, sorunsuz gerçek bir oyalamadır ve bizi Cadılar Bayramı ve korku filmlerinden olağanüstü karakterlerle, hepsi harika bir şekilde oluşturulmuş müziklere ayarlanmış bir tura çıkarır.

Poppy Playtime Chapter 3 Mobile apk
Poppy Playtime Chapter 3 Mobile apk

Poppy Playtime Chapter 3 Apk, Android kullanıcıları arasında çok sevilen yeni bir korku oyunu uygulamasıdır. Game MOB, yakın zamanda oyuncular için bir android oyun yazılımı yayınladı. Bu yazılım ayrıca Android kullanıcılarının bu sayfadan tek bir tıklama ile indirmeleri için mevcuttur.

Bu platforma yeni gelenlerin büyük çoğunluğunun nasıl oynanacağına dair hiçbir fikri yok.

Oyun uygulaması kısa süre önce internet üzerinden halka sunuldu. Kısıtlamalar nedeniyle, birçok oyuncu program dosyasını resmi web sitesinden alamıyor.
Sonuç olarak, oyuncuların ve oyuncuların söylediklerini dinledik. Oyuncular için bu mükemmel çevrimiçi alternatif sayesinde sonunda geri döndük. Hayranlar artık tüm Poppy PlayTime Oyununu ücretsiz olarak indirebilir ve oynayabilir.

Poppy Playtime Chapter 3 Apk Oyun Hakkında Daha Fazla Bilgi

Telefonunuzda benzersiz ve özgün bir oyun oynamak her zaman iyi bir fikirdir. Üçüncü taraf uygulamalar ve oyunlar ise başka bir seviyede. Aynı şekilde biz de bundan habersiziz. Ama kesin olarak bildiğimiz bir şey var. Oyunun şüpheli bir davranışı yok. Bu yüzden tereddüt etmeden kullanın. Oynadıktan sonra tamamen anlayacaksınız. Hassasiyet ve diğer hareketler için kontroller basittir. Son olarak, bu ücretsiz sürümü yapmadık.

Lütfen olası tehlikelere karşı dikkatli olun. Bulmaca oyunları uzun zamandır gençler arasında popüler olmuştur. Bir sandbox oyunu bu kalıba makul bir hikaye eklerse, zevk iki katına çıkar. Poppy Playtime Bölüm 3 Mobil Oyun bu şekilde çalışır. Sıkıcı bir hikaye olmayacak. Tek seferlik bir ücret karşılığında binlerce hayran tarafından kullanılabilir. Aynı zamanda, ücretsiz olarak alırsınız. Cazip bir teklif değil mi? Aslında öyle. Bu şansın seni geçmesine izin verme.

Poppy Playtime Chapter 3 Apk Oynanış

Poppy Playtime Chapter 3 Apk : Oyun hemen bazı büyüleyici ve sıra dışı mekanikler sunar: öğeleri kavrayabilir, döndürebilir, kapıların kilidini açabilir ve inişlerinizi yumuşatmak için el çantanızı kullanabilirsiniz (ki bu, her yere ateş edebileceğiniz iki büyük el gibidir). vermek de bir seçenektir. Problem çözmek için gereklidir ve gelecek bölümlerde yaratıcı bir şekilde uygulandığını göreceksiniz.

Oyun iyi hazırlanmış ve ses tasarımı harika – özellikle merdivenlerin sesi oldukça hoş. Poppy Platime Mobile, sizden ne istediği konusunda son derece nettir, ancak elinizi tutamaz ve durumla baş edebilecek kapasitede olduğunuzu hissettiremez. Çevre hikayesi görsel açıdan harika. Korkutucu!

Canavar kapılardan ve boşluklardan geçerken animasyon çarpıcı. Canavarın yaptıkları sonraki birkaç bölümde müthiş hissettirdi. İlgi çekici bir mekanizma (el ele tutuşma). Çok şey vaat ediyor ve geliştiricilerin ne bulduğunu görmek beni heyecanlandırıyor. Pek çok farklı uygulama ile işler çok daha ilginç ve ilgi çekici hale geliyor.

Fantastik bir ruh hali ve mükemmel ses tasarımı ile oyun gerçekten hoştu ve birçok korkutucu oyunun cehennem kadar sıkıcı olmanıza güvendiği bir dünyada şeylere çok fazla hız kattı.

Bu korku/bulmaca oyununda hayatta kalmalısın. Poppy Playtime’da terk edilmiş oyuncak fabrikasında sizi bekleyen kötü oyuncaklardan kaçmaya çalışın. Poppy Playtime’da GrabPack’inizi elektrik devrelerini kesmek veya belli bir mesafeden nesneleri almak için kullanabilirsiniz. Gizemli tesisi keşfedin… ve Poppy Playtime Chapter 3 Mobile’a yakalanmaktan kaçının.

Poppy Playtime’daki oyuncaklar çok mutlu! Poppy Playtime: Bot’tan Huggy’ye, Catbee’den Poppy Playtime’a kadar her şey Bölüm 3’te anlatılıyor! Poppy ile eğlenirken neden oyuncakları ziyaret etmeyesiniz? Asla bilemezsin, yeni arkadaşlar edinebilirsin.

Poppy Playtime Bölüm 3 Mobil Oyununun Özellikleri

  • Her köşede gizlenen nefes kesici bir hayatta kalma korkusu var!
  • Artık solo oyunlar yok! Birlikte oynayabilir ve kazanabiliriz!
  • Teşvikler kazanın ve arkadaşlarınızdan daha iyi performans gösterin.
  • Elle çizilmiş bir harita kullanarak bir sonraki hareketinizi planlayın.
  • Çeşitli oyun stillerine katlanmak zorunda kalacaksınız.
  • Poppy Playtime oynaması basit bir oyundur.

Harika ve Eşsiz Hikaye

Orijinal konusu nedeniyle, birçok kişi Android için Poppy Playtime Chapter 3 Apk oyununu indirdi ve beğendi. Poppy Playtime Chapter 3 Apk ile aynı oynanışı sunan hiçbir cihazda neredeyse başka bir oyun yok. Her ne kadar bariz görünse de, bir oyuncak fabrikasında bilmecelerle uğraşmak eğlenceli olmayacak. Dürüst olmak gerekirse, harita oldukça büyük. İçerik oluşturucular, inceliklere ve bir kullanıcının sorunları çözmesi için gereken süreye çok dikkat etti. Yani şeytanları getirdiler. Zaman tarafından sürekli olarak kısıtlanacaksınız, bu da hızlı karar verme yeteneklerini geliştirmenize yardımcı olacaktır.

Farklı Görevler

Poppy Playtime Chapter 3 Apk‘da Tüm oyun tek bir fabrika üzerinde dönüyor olsa da, hedefler ve işler oldukça zevkli. Karakterlerin tasarımları ve hareketleri geliştiriciler tarafından dikkatlice düşünülmüştür. Sonuç olarak, tüketiciler kendilerini fabrikada hayal edebilirler. Oyunun her yeni sürümü oyuna yeni hedefler ve aktiviteler ekler. Bu yüzden en son sürümle başlayın. Üçüncü taraf sunuculardan gelen reklamlar, oyunda varsayılan olarak devre dışıdır. Sonuç olarak, arkadaşlarınızı da ekleyebilir ve onlarla çok oyunculu mod oynayabilirsiniz. Şimdi bu oyunu alın ve kendiniz için yeni Poppy Playtime Bölüm 3 karakterlerini keşfedin.

Kolay Kontrol Seçenekleri

Poppy Playtime Chapter 3 Apk‘da Bu oyunun kontrolleri hakkında endişelenmenize gerek yok çünkü herkes herhangi bir yardım almadan oynayabilir. Oyuna ilk başladığınızda, oyunun nasıl çalıştığını öğrenmek için kullanabileceğiniz kontrolleri size öğretecektir. Kontrol ayarlarını doğrulamak için istediğiniz zaman oyunun Ayarlar panelini de ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca telefonunuza bir gamepad cihazı bağlayabilir ve oyunu oynamak için kullanabilirsiniz. Poppy Playtime Chapter 3 Android için APK çeşitli dillerde mevcuttur, bu yüzden nereli olduğunuz konusunda endişelenmeyin; sadece bu oyunu indirin ve keyfini çıkarın.

Poppy Playtime Chapter 3 Mobil Nasıl İndirilir ve Oynanır

  • Hilelipc.com’dan oyun dosyalarını indirin 
  • Telefonlarınıza kurun ( Android/iOS ).
  •  Oyunu başlatın, Uygulamaları/oyunları 30-40 saniye çalıştırarak Doğrulama işlemini tamamlayın  .
  •  Poppy Playtime Bölüm 3 Mobil’i Yeniden Başlatın .

Culpa Mia 2 Film Türkçe Altyazılı Hd Full İzle

Bizi Google news üzerinden takip ederek, güncel ve son sürüm oyun ve uygulamalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Görüntüler

Yenilikler

Atmospheric fog added. You can now change the graphics settings from the settings menu. The game will auto detect your device and set the graphics based on it but if you want a higher quality instead of a better performance you can change it from the graphics menu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir