Android için Poly Bridge 2 APK İndir

1.46

  • Payment
Android için Poly Bridge 2 APK İndir. Bu oyun köprüler, yollar inşa etmek ve birçok komik unsuru karıştırmak ile birlikte simülasyon oyununa odaklanıyor.
Download APK
4.8/5 Votes: 4,308
Developer
Dry Cactus Limited
Updated
January 3, 2022
Size
49M
Version
1.46
Requirements
6.0 and up
Get it on
Google Play
Report this app

Description

Poly Bridge 2 APK:- Poly Bridge’in büyük başarısından sonra, yayıncı Dry Cactus, Poly Bridge 2 adlı en son sürümünü yayınladı. Temel olarak, bu oyun önceki sürümün olağanüstü özelliklerini devralır ve yeni seviyeleri ve mekanikleri geliştirmeye devam eder. İlk olarak, bazı avantajları öğrenelim.

Poly Bridge 2 Hakkında

Poly Bridge 2 apk, yayıncı Dry Cactus tarafından geliştirilmiştir. Aynı ismin önceki versiyonu gibi, bu oyun köprüler, yollar inşa etmek ve birçok komik unsuru karıştırmak ile birlikte simülasyon oyununa odaklanıyor. Bu nedenle oyuncular oyun deneyimi sırasında harika bir eğlence yaşayabilirler.

Poly Bridge 2 APK İndir
Poly Bridge 2 APK İndir

Bu oyun şu anda hem App Store’da hem de Google Play‘de indirme başına 2 ABD doları karşılığında mevcuttur. 

Poly Bridge 2 Nasıl Oynanır?

Bu oyunda, hareket halindeyken insanlara kolaylık sağlamak için sağlam köprüler inşa etmek için yaratıcılıklarını en üst düzeye çıkarmaya çalışmanız gerekiyor. Araçların nehri hızla geçmesine yardımcı olmak için demir köprüler, asma köprüler ve hatta eğimler oluşturmak için mevcut olan ahşap, demir, çelik, hidrolik pistonlar gibi malzemeleri kullanabilirsiniz. Genel olarak, boş zamanlarınızda sizi eğlendirmek için çok uygun bir oyun olduğunu gösterir.

FL Studio Mobile APK İndir yazımızı mutlaka okumanızı öneririm.

Dengeyi sağlayın

Sağlam bir köprü inşa etmek için oyuncuların yapması gereken ilk şey, seviyelerdeki dikmeler, köprüler ve sütunlar gibi bağlantı noktaları aracılığıyla köprülerinin gerekli dengeyi sağlamasına yardımcı olmaktır. Poly Bridge 2, oyuncuların ahşap, tel, demir, çelik gibi köprüler inşa etmek için çeşitli malzemeleri kullanmalarına olanak tanır. Köprünüzün olabildiğince sağlam olmasına yardımcı olmak için her seviye için doğru malzemeleri seçmeniz gerekir.

Çok sayıda ulaşım

Her oyun seviyesinde, köprünün taşıma seviyesinden bağımsız olarak araçlar sürekli olarak ilerleyecektir. Bu, köprülerinin dengeyi sağlamasını istiyorlarsa, oyuncuların çok şey tasarlamasını ve değiştirmesini zorlaştırır. Her aracın farklı hızları ve ağırlıkları vardır. Bu yüzden oyuncuların hızlı bir şekilde kaybetmek istemiyorlarsa en makul köprüyü planlamaları gerekiyor.

Tabii ki, arabalar oyuncuların dikkat etmesi gereken tek araç değil. Bazı senaryolarda, römorkör köprünün geçtiği nehirde hareket edecektir. Oyuncunun görevi, bu gemilerin oluşturulan köprüye doğrudan çarpmaması için doğru hesaplama yapmaktır. Her seviye için köprüyü tamamlamak için yalnızca belirli bir miktar paranız olduğunu unutmayın. Yani kazanabilmek için bu miktarı doğru kullanmalısınız.

titiz planlama

Köprüyü işletmeye almadan önce, oyuncunun köprünün inşasıyla ilgili tüm sorunları çözmek için dikkatli bir şekilde planlaması gerekir. Poly Bridge 2 apk, oyuncuların gerçek köprüler kurmaya başlamadan önce bir test oluşturmasına olanak tanır. Bu, gereken maksimum maliyet ve malzemeden tasarruf edilmesine yardımcı olur. Deneme inşa modunda, oyuncu inşa etmeyi kolaylaştırmak için köprünün kilit noktalarıyla birlikte ulaşım araçlarını görmeye devam edecek.

Bu nedenle, bir binanın maliyetinden tasarruf ederken, tamamen yeni köprüler oluşturmak ve denemek için çok zaman harcamalısınız. Bu zor bir görev. Her seviyenin zorluğu çok hızlı bir şekilde artacaktır. Yani oyundaki araçların seyahat ihtiyaçlarını karşılamak için sürekli olarak köprü yapısını değiştirmeniz gerekiyor.

Oyundaki grafiklerin kalitesi 2D bir platform üzerine kurulmuş olsa da getirdiği şeyler gerçekten harika. Oyundaki detaylar görsel açıdan özenle işlenmiştir. Böylece oyuncular, deneyim sırasında cazibeyi hissedebilirler. Poly Bridge 2 ile bağlam oldukça titiz bir şekilde tasarlanmıştır, böylece köprüyü basitten karmaşığa inşa etme aşamalarını başarıyla yeniden üretir. Genel olarak, ekranın kalitesi, bu oyunun günümüzde çok fazla başarıya ulaşmasına yardımcı olan gerçekten önemli bir nokta.

Android için Poly Bridge 2 Apk İndir

Bu oyun, oyuncuları köprüler kurarak yaratıcılıklarını en üst düzeye çıkarmaya teşvik eder. Poly Bridge 2 apk, oyunculara herhangi bir kurala uymak zorunda kalmadan kendi tercihlerine göre köprüler oluşturma özgürlüğü vermeye odaklanır. Oyunu hemen indirin ve şu anda bu oyunda sizi bekleyen 100’den fazla zorluğun üstesinden gelin.

Images

What's new

* Fixed main menu always paused bug

Video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *