Police Sim 2022 Apk[Sınırsız Para] İndir

1.9.3
Police Sim 2022 MOD APK, oyuncunun sokaklarda devriye gezme görevi ile gerçek bir polis olacağı bir sürüş simülasyon oyunudur.
APK indir
4.3/5 Oylar: 10,427
Geliştirici
Ovidiu Pop
Güncellendi
February 6, 2022
Boyut
1.3G
Sürüm
1.9.3
Gereksinimler
5.0 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Police Sim 2022 MOD APK, oyuncunun sokaklarda devriye gezme görevi ile gerçek bir polis olacağı bir sürüş simülasyon oyunudur. Hiçbir şey için endişelenmenize gerek kalmadan görevleri tamamlamak veya büyük şehirlerde gezinmek arasında seçim yapabilirsiniz. Oyunu daha iyi anlamak için lütfen yazımızın devamını okuyun.

Android İçin MONZO APK İndir yazımızı mutlaka okuyun.

Police Sim 2022 Hakkında

Police Sim 2022 – Bir polisin işini simüle eden oyun

Mobil cihazlarda sürüş simülasyonu oyunlarından sıkıldıysanız, Police Sim 2022’yi deneyimlemeye çalışın. Temel olarak, bu oyunun oynanışı da ana karakterin arabasını kontrol etme etrafında dönüyor. Ancak oyundaki her şeyi bir polis gözüyle keşfedeceğiniz zaman işler daha da ilginç hale gelecek.

Police Sim 2022 Apk
Police Sim 2022 Apk

Göreviniz, kamu düzenini ve güvenliğini sağlamak için şehirde dolaşan arabayı kontrol etmektir. Sadece orada yeniden kullanmakla kalmadı, yayıncı Ovidiu Pop da oyuncuların özgürce keşfetmesine yardımcı olmak için ürünü için çeşitli bir araç sistemi entegre etti. Police Sim 2022, mobil oyun pazarında henüz piyasaya sürülmesine rağmen, Google Play‘de kısa sürede 4,8/5 puan aldı. Doğru arabayı seçin ve verilen tüm görevleri hemen şimdi tamamlayın.

Sürüş simülasyonu oyunu

Temel olarak, Police Sim 2022’nin oynanışı, diğer sürüş simülasyon oyunlarına kıyasla çok fazla değişmeyecek. Arabanızı kontrol edecek, sokaklarda devriye gezecek ve sonsuz yolculuklara çıkacaksınız. Bazı durumlarda ekranda görevler çıkıyor ve bunları en kısa sürede tamamlamanız gerekiyor.

Görevleri gerçekleştirmenin yolu nispeten basittir, bu da polis arabasını suçlunun arabasına yaklaşmak için kontrol etmektir. Bazı durumlarda suçlu sürekli kaçar ve onu yakalayana kadar arabaya çarpmanız gerekir. Oyunda bulunan görevler, bazen oyuncuların normal bir yarış oyununun tadını çıkardıklarını hissetmelerine yardımcı olur. Evet, görevi tamamlamak için arabanızı doğru bir şekilde kontrol etmeniz gerekiyor.

Farklı görevleri tamamlayın

Şimdiye kadar, Police Sim 2022, oyunculara deneyim boyunca 8 farklı görev türü sunuyor. Suçluların görünüşüne bağlı kalmaktan hoşlanmıyorsanız, mevcut eskort modunu deneyin. Burada, yoldaki engelleri kaldırarak belirtilen arabalara güvenliğe kadar eşlik etmeniz gerekiyor.

Taşınma sırasında birçok şüphelinin ortaya çıkacağını unutmayın, kötü biri olduğunu düşündüğünüz herkese dikkat edin. Ayrıca Parking, Radar, Stakeout, Undercover gibi diğer modlar da size tamamen farklı zorluklar sunacak. Değişken modları deneyimlemek, uzun süre oyun oynarken sıkılmamanıza yardımcı olacaktır.

Doğru aracı ve karakteri seçin

Police Sim 2022, oyunculara birçok farklı ulaşım türü sunuyor. Yani, sıradan arabalar, denizdeki kruvazörler, süper arabaların görünümü. Hepsi, atanan görevleri tamamlama nihai amacına hizmet eder. Ayrıca oyundaki her araç türü, polis için özel olarak tasarlandığından, her zaman kalabalığın arasından sıyrılacaklar. Ayrıca oyunu oynarken daha heyecanlı hissetmek için zaman zaman farklı polis karakterleri seçebilirsiniz.

Geniş şehirleri keşfedin

Police Sim serisinin önceki sürümleri, oyunculara keşfedilecek çok fazla ayrıntı içeren gerçekten büyük haritalar verdi. Ancak Police Sim 2022’nin gelişi, oyuncuların deneyim ihtiyaçlarını karşılamak için tamamen yeni değişiklikler getiriyor. Daha spesifik olarak, oyundaki harita önceki sürümden 4 kat daha büyük olacak şekilde tanıtıldı. Bu nedenle, dev şehirler, çevreden çevredeki manzaraya kadar güçlü bir gelişmeye sahip olacaktır. Keşfetme hobisi olan biriyseniz, bu oyunun görünümünü kaçırmayın.

Yeni nesil grafikler

Police Sim 2022’de yeni nesil grafikler de donatıldı. Kesinlikle özel bir deneyim getirecek son derece bitmiş detayların görünümü ile birlikte güzel efektlere sahip geniş bir açık dünyayı keşfedeceksiniz. Ayrıca yağmur, sis vb. hava efektleri de güçlü bir yükseltmeye sahip ve gerçeğe çok benziyor. Genel olarak, bu oyunun grafikleri çok iyi ve bu konuda şikayet edilecek bir şey yok.

Police Sim 2022 nasıl kurulur

Adım 1: Police Sim 2022 APK sürümünü hilelipc.com adresinden indirmeniz gerekmektedir.

Adım 2: Bir Android telefonda, “Police Sim 2022” oyununun bilinmeyen yüklemeye erişmesine izin verin.

Adım 3: Police Sim 2022 apk dosyasını açın ve Yükle’yi tıklayın.

Adım 4: Kurulum başarılı olduktan sonra oyunun simgesi görünecektir. Anında bir deneyim için oturum açın.

Police Sim 2022’de yeni güncelleme

Sürüm 1.9.98

  • Hata düzeltme

Android için Polis Sim 2022 MOD APK İndir

Police Sim 2022’de polis olma hayalinizi gerçekleştirmek için bu fırsatı kaçırmayın. Bu oyun size geniş bir ortam ve işe hizmet etmek için özel yükseltmeler sağlar. Geniş şehirlerde dolaşın veya verilen görevleri yerine getirin, hepsi sizin seçiminiz. 

Görüntüler

Yenilikler

- Bugfixing

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir