Pokémon Masters – Pokemon masters apk

2.18.0
Pokémon Masters - Pokemon masters apk Android uygulamasını indir.
APK indir
4.3/5 Oylar: 449,409
Geliştirici
DeNA Co. Ltd.
Güncellendi
2 February 2022
Boyut
90M
Sürüm
2.18.0
Gereksinimler
5.0 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Pokémon Masters , büyüleyici Pokémon serisinde tamamen yeni bir oyundur. Bu oyun, diğerlerinden farklı olarak sizi kesinlikle heyecanlandıracak benzersiz bir oynanışa sahiptir. Öncelikle, bu oyunu şu anda bu kadar popüler yapan faktörlerden bazılarını cevaplayalım.

Pokémon Masters EX hakkında

Pokémon Masters EX – Yetenekli bir Pokémon ordusuyla dövüşerek eğitim anlarının tadını çıkarın

Temel olarak Pokémon ; filmler, anime, manga ve oyunlar gibi birçok farklı platform aracılığıyla tüm dünyada gelişen büyük bir markadır. Ancak, geleneksel Pokémon oyunlarının görünümü günümüzde çekiciliğini yitirmiştir. En büyük etken içeriğin sıkıcı hale gelmesi ve olumlu bir değişiklik olmaması.

Pokémon Masters EX
Pokémon Masters EX

Bu nedenle, bu makalede, yayıncı DeNA’nın Pokémon serisindeki tamamen yeni bir oyunu olan Pokémon Masters EX’i okuyuculara tanıtacağız. Bu oyun, oyunculara harika deneyimler yaşatmayı vaat ediyor. Diğer Pokémon oyunları gibi özel Pokémon toplamak ve aramak yerine. Pokémon Masters’da oyuncular en sevdikleri hayvanlarla bir takım oluşturmak zorunda kalacaklar. Ardından, diğer rakiplerle şiddetli savaşlara katılın.

Pokemon masters apk

Bugün oyun piyasasındaki Pokémon tarzı oyunların hepsinin nispeten benzer bir kurguya sahip olduğu ve orijinaline sadık kaldığı görülebilir. Bu, oyuncuların ilk deneyimden itibaren tanıdık hissetmelerine yardımcı olacaktır. Pokémon Masters apk ile oyunda bir Pokémon eğitmeni olacaksınız.

Görevin, canavar ordunu zafere ulaşmak için her yerde savaşmaya göndermek. Basitten karmaşığa savaşlarda savaşarak oyun deneyimi boyunca uzun zaman geçireceksiniz. Bitirdikten sonra, yeni Pokémon çağırmanıza yardımcı olacak değerli ödüller veya bir tür kaynak alacaksınız.

Ancak, dünyayı keşfetme yolculuğuna odaklanmak ve büyük bir koleksiyon oluşturmak için kendinize birçok farklı Pokémon türü toplamak yerine. Pokémon Masters EX biraz farklı olacak, her eğitmen bir “senkronizasyon çifti” oluşturmak için bir Pokémon ile bağlantı kuracak ve birlikte şampiyon olacak. Bu oyunda güçlü bir Pokémon ordusu yaratmaya hazır mısın?

Pokémon Masters apk oyuncuların üç eğitmenden oluşan bir kadro oluşturması gerekecek. Ve her kişi, gerekli durumlarda değiştirilebilecek benzersiz bir Pokémon’a sahip olacak. Eğitmen özellikleri açısından, her kişinin Pokémon’u seçme şeklini etkileyen kendi türü, öğesi, rengi ve şekil tercihleri ​​vardır. Ayrıca her antrenör, bulunduğu bölgenin iklimine uygun giysiler giyecektir.

İhtiyaçlarınız için doğru eğitmenleri seçtikten sonra. Oyuncular, Pokémon bilgilerini öğrenmek ve geliştirmek için onları oyundaki normal 3vs3 savaşlarına götürebilir. Bu savaşlarda, hasar miktarını en üst düzeye çıkarmak için rakibinizin zayıf noktasına saldırmanız gerekir. Bu nedenle, doğru Pokémon’u seçmek bu oyunda zaferinizin anahtarı olacak.

Darts of Fury APK (Sınırsız Para) İndir yazımızı mutlaka okuyun.

Şiddetli 3vs3 savaşlarına katılın

Bir savaşa girmeden önce, karşılaşacağınız Pokémon unsurlarının bir göstergesi size verilecektir. Böylece rakiplerinizle savaşmadan önce kadronuzu düzgün bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Ayrıca oyun, oyunculara senkronize hareketler adı verilen bir özellik de sunuyor. Böylece, Pokémon’unuzun rakiplerini bir kalp atışında yok etmek için etkileyici becerilerle büyük saldırılar gerçekleştirmesine izin verin.

Savaş resmen başladığında, hataya yer olmayacağını unutmayın. Çünkü maç boyunca hiçbir Pokémon’u değiştiremeyeceksiniz. Ayrıca, diğer eğitmen çiftleriyle savaşırken, oyuncuların rakibi yenmek için makul taktikler bulmalarına yardımcı olmak için Pokémon’un özellikleri aynı olmayacaktır.

Oyun Grafikleri

Grafikler açısından Pokémon Masters apk, diğer Pokémon tarzı oyunlara kıyasla büyük bir yükseltmedir. Pokémon türleri, göreceli olarak ayrıntılı olarak tasvir edilir ve orijinaliyle yakından karşılaştırılır. Bu nedenle bu oyun, oyunculara ilk deneyimden itibaren heyecan getirmeyi vaat ediyor. Ayrıca tamamen farklı arazi türleri ve tamamen farklı tasarlanmış manzaralar sayesinde oyundaki çevre de gerekli güzelliği yaratmak için dikkatli bir şekilde yatırım yapıyor.

canlı ses

Ayrıca, ses unsuru, arka plan müziği ve savaşlardan yayılan efektlerle de nispeten belirgindir. Bu kesinlikle oyunculara oyun deneyimi sırasında daha fazla heyecan ve eğlence verecektir. Bununla birlikte, yayıncı önceki Pokémon versiyonlarından bazı klasik müzikleri entegre ederse, ses sistemi daha belirgin hale gelecektir.

Pokémon Masters APK İndir

Pokémon Masters apk, oyunculara aynı türdeki oyunlara kıyasla tamamen farklı oynanışla birlikte son derece özel özellikler sunar. Bu oyun serisini seven bir oyuncuysanız hemen android telefonunuza indirip keyfini çıkarmalısınız. 

Görüntüler

Yenilikler

Updates Added new content and completed minor game improvements and bug fixes. For more details, visit the News section of the app or the official website.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir