Pojavlauncher Apk En Son Sürüm İndir

PojavLauncher apk, Java'da geliştirilmiş ve Minecraft'ın hemen hemen tüm mevcut sürümleriyle çalışabilen bir Minecraft başlatıcısıdır.
Buradan İndir
4.3/5 Oylar: 4
Bu uygulamayı bildir

Tanım

PojavLauncher apk, Java’da geliştirilmiş ve Minecraft’ın hemen hemen tüm mevcut sürümleriyle çalışabilen bir Minecraft başlatıcısıdır.

PojavLauncher apk is a Minecraft launcher developed in Java and can work with almost all existing versions of Minecraft.

Minecraft 2009 yılında piyasaya sürülmesine rağmen, Microsoft tarafından yönetilmesi sayesinde iyi ölçülerde artırılan kullanıcılar açısından sağlam bir sağlığa sahiptir. Şu anda farklı sürümler için başlatıcılar var ve Android sürümünü kullananlar oyunun önceki sürümlerini kullanmak isterlerse PojavLauncher apk uygulamasına ait yeni ve eski sürümlerini hileli pc üzerinden indir.

Pojavlauncher Apk
Pojavlauncher Apk

Android Cihazınızda Minecraft Eski sürümlerini çalıştırın

Bu Java tabanlı başlatıcı, kullanıcıların 1.12.2’den itibaren şu an için Minecraft’ın eski sürümlerini çalıştırmalarına olanak tanır, bu nedenle en son telefona sahip olmayan kullanıcılar için mükemmeldir, çünkü telefonlarda çalışabilir ve Android 5.0 ile tabletler.

Pojavlauncher Apk Download
Pojavlauncher Apk Download

Ancak, özgecil nedenlerle sürdürülen resmi olmayan bir geliştirme olduğuna dikkat edilmelidir, bu nedenle, çalışırken oyunun aniden kesilmesi ve uygulamanın durması gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Geliştirici, yeni sürümler çıktıkça bu hataların düzeltileceğini söylüyor.

ETİKETLER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir