Pocket Academy 3 APK Mod (Sınırsız para, puan)

1.2.0
  • Ödeme
Pocket Academy 3 Mod APK download ile Sınırsız para, puan ile ideal okulunuzu kurun. Rakipsiz olanaklara sahip birinci sınıf bir kurum tasarlama özgürlüğü verir. Pocket Academy 3 son sürüm dosyasını hilelipc.com üzerinden veya Google Play üzerinden indir. Hiç bir zaman hileli ya da mod sürüm dosyası paylaşmamaktayız.
APK indir
4.8/5 Oylar: 154,788
Geliştirici
Kairosoft
Güncellendi
Aug 26, 2022
Boyut
41 MB
Sürüm
1.2.0
Gereksinimler
4.4
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Pocket Academy 3 Mod APK download ile Sınırsız para, puan ile ideal okulunuzu kurun. Rakipsiz olanaklara sahip birinci sınıf bir kurum tasarlama özgürlüğü verir. Pocket Academy 3 son sürüm dosyasını hilelipc.com üzerinden veya Google Play üzerinden indir. Hiç bir zaman hileli ya da mod sürüm dosyası paylaşmamaktayız.

Pocket Academy 3 APK
Pocket Academy 3 APK

Pocket Academy 3 Hakkında

Pocket Academy 3, okulunuzu tasarlayıp yönetebileceğiniz bir mobil oyundur. Kampüsünüzü kişiselleştirmek, yeni tesisler inşa etmek, personel kiralamak ve daha fazlası için çeşitli seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz.

Okul yönetimi rolünü oynayacaksın ve amacın okulunu dünyanın en iyisi yapmak. Bunu yapmanın birçok farklı yolu vardır ve okulunuz için mükemmel kombinasyonu bulmak size kalmış olacaktır.

Oyunu oynaması çok basit. Boş bir sayfa ile başlayacaksınız ve hayalinizdeki okulu sıfırdan inşa etmek size kalmış olacak.

İlerledikçe, okulunuzu bir sonraki seviyeye taşımanıza yardımcı olacak yeni seçeneklerin ve yükseltmelerin kilidini açacaksınız. Ayrıca becerilerinizi test etmek için üstlenebileceğiniz birçok zorluk var. Eğitim simülasyon oyunlarını seviyorsanız Pocket Academy 3 keyif alacağınız bir oyundur. 

Pocket Academy 3 – Yenilikler

Bu, popüler Pocket Academy serisinin üçüncü serisidir. Oyunu üstün kılan aşağıdaki özelliklere sahiptir:

  • Gelişmiş Grafikler. Bu oyun, göze daha hoş gelen bir 3D grafik dokunuşu ekledi. Daha gerçekçi bir ortam ve karakterlere sahiptir.
  • Yeni Oynanış Mekaniği. Bu oyunda tanıtılan yeni oyun mekaniği var. Bunlar, okulunuzu tasarlama, personel kiralama ve diğer yönetim görevlerini üstlenme becerisini içerir.
  • Daha Fazla Özelleştirme Seçeneği. Artık okulunuzu tercihinize göre özelleştirmek için daha fazla seçeneğiniz var. Binalarınızın rengini, tesislerin türünü ve daha fazlasını seçebilirsiniz.
  • Geliştirilmiş kullanıcı arayüzü. Kullanıcı arayüzü, daha iyi bir oyun deneyimi sağlamak için geliştirildi. Gezinmek ve oyunun çeşitli özelliklerini kullanmak artık daha kolay.

Bunlar Pocket Academy 3’te bekleyebileceğiniz yeni özelliklerden sadece birkaçı. Serinin önceki oyunlarını sevdiyseniz, kesinlikle bundan da keyif alacaksınız.

Pocket Academy  3 MOD APK
Pocket Academy 3 MOD APK

Pocket Academy 3 MOD APK İndir 

Uygulama içi satın almalardan kaçınmak istiyorsanız Android için Pocket Academy 3 MOD APK’yı indirebilirsiniz. Bu, bu olağanüstü özellikleri garanti eden oyunun geliştirilmiş bir sürümüdür:

  • Pocket Academy 3 MOD APK Sınırsız Para ve Puan. Oyunda ilerlemek için ihtiyacınız olan tüm oyun içi para birimine sahip olacaksınız. Yükseltme satın almak ve personel kiralamak için bunu kullanabilirsiniz.
  • Sınırsız Alışveriş. Pocket Academy 3 MOD APK 2022, tüm öğelerin kilidini açar. İster dekorasyon ister yeni bina satın almak isteyin, bunu kısıtlama olmaksızın yapabilirsiniz.
  • Tüm Seviyelerin Kilidi Açıldı. Tüm seviyelere %100 erişiminiz olacak. Bir sonrakine geçmeden önce öncekileri yenmeye gerek yoktur.

Özetle

Pocket Academy 3, işleri yönetmeyi seven herkes için mükemmel bir oyundur. Öğrencilerden, personelden ve okul operasyonlarından siz sorumlu olacaksınız. Herkesin mutlu olmasını ve okulun sorunsuz çalışmasını sağlamak sizin işiniz.

Görüntüler

Yenilikler

Now available in English, Traditional Chinese, Simplified Chinese and Korean!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir