Plants vs Zombies – Sınırsız Para-Pvz 2 Apk-Pvz 2 Hileli

2.9.07

Plants vs Zombies - Pvz 2 Apk-Pvz 2Hileli apk dosyasını sitemiz üzerinden indirebilirsiniz.Plants vs. Zombies Apk, bitkileri zombilere karşı koruyanbir oyundur.  Bahçenizi hiç bitmeyen kana susamış zombi sürüsünden korumanız gereken bir kule savunma oyunudur. Sınırsız Para: MOD sürümünde Sınırsız Paraya (Madeni Para / Değerli Taş) sahip olacaksınız. Sahip olduğunuz Madeni Paralar / Değerli Taşlar ile yeni bitkiler satın alabilir, birçok temel eşya satın alabilir ve oyun ilerlemenizi kolaylaştırabilirsiniz.
Download APK
4.3/5 Votes: 5,122,263
Developer
ELECTRONIC ARTS
Updated
April 14, 2021
Size
94M
Version
2.9.07
Requirements
4.1 and up
Get it on
Google Play
Report this app

Description

Plants vs. Zombies 2 MOD APK Sınırsız Para güncellemesini indirerek kendinizi hazırlayın. Bahçeniz zombiler tarafından istila edilmek üzere …

Plants vs Zombies Oyun Hakkında

Plants vs. Zombies, Windows ve Mac OS X için bilgisayar sürümleriyle 2009-2010 arasında popüler bir kule savunma oyun serisiydi. Popülerliğinin ardından, Plants vs. Zombies, Plants vs. Üç yıl sonra iOS sürümü ile de karşımıza çıktı.

Popcap Games, EA Mobile tarafından ücretsiz olarak yayınlanan oyunu yarattı. Önceden, oyuncunun bu oyunu oynamak için para ödemesi gerekiyordu, ancak şimdi ücretsiz olarak oynayabiliriz. Gözden geçirenler ve oyuncular, Versiyon 2’ye yüksek puanlar verdiler.

Plants vs Zombies Hikayesi

Oyunun Sahnesi, oyunun orijinal versiyonuna dayanmaktadır. İçinde zombiler şehri istila eder ve beyninizi yemek istedikleri evinize doğru yol alırlar. Oyuncunun bir ev sahibi olarak işi, zombileri ön kapıya girmeden önce yok etmek için özel mahsuller yetiştirmektir. Sonra geçmişte kaybolursunuz ve Eski Mısır’da sizi ve tüm evinizi geçmişte ve gelecekte korsan kıyısı, gizemli şehir vb. Dahil olmak üzere birkaç farklı ülkeye taşıyan on anahtar keşfedersiniz. Her arazi tipik olarak 25 ila 38’i gittikçe zorlaşan seviyeden oluşur.

Çeşitli yerlerden gelen zombi saldırılarının yanı sıra daha güçlü yeni zombi ve bitkilerin tanıtımıyla mücadele etmeniz gerekecek. Bir sonraki kapıya ilerlemek ve yeni mahsullerin kilidini açmak için her birinin içinden geçmelisiniz.

Yeni bitkiler ve zombilerle oyun daha çeşitli

1. versiyonda olduğu gibi tüm zombileri öldürerek sahneyi geçeceksiniz. Ardından 2. versiyonda bir adım daha ileri gitmeniz gerekecek. Geliştiriciler ayrıca, oyunun çekiciliğini artırmak için oyunun çekiciliğini ve zorluğunu artırmak için koşullar da dahil etti. Örneğin, zombinin çiçek sırasından geçmesine veya 15’ten fazla ağaç dikmesine izin vermeyin … Buna ek olarak, her aşama normalde nerede olduğunuzu ve hedefinizin ne olduğunu belirten bir harita üzerinde işaretlenir.

Daha önce açıklandığı gibi yeni bitkilerin ve zombilerin ortaya çıkışı. Oyunun bu yinelemesinde, zombiler bir öncekinden çok daha güçlü. Eviniz için sinsi sinsi sinsi sinsi ölümcül, şiddetli zombi sürüsü var. Işığı emebilen güneş zombileri veya büyük mezar taşları dikebilen zombiler veya zombiler olabilir …

Mahsul türüne gelince, yayıncı her ağacın kendi amacı olduğuna ve hiçbir ağacın gereksiz olmadığına inanıyordu. Zombilerin beyninizi tüketmesini istemiyorsanız, oyuna bağlı olarak size en uygun mahsulü seçmelisiniz.

Pratik bir yetenek yöntemi

Plants vs. Zombies 2’nin oynanışı, ağaçların artık kendi “öldürücü” yeteneklerine sahip olması nedeniyle ilk baskıdan çok daha çekici. Büyülü yoncayı oyun sırasında elde edebilirsiniz. Bu yapraklar bir toniktir, yani onları bir bitkiye uygularsanız, ona inanılmaz yetenekler kazandıracaklardır. Örneğin Ayçiçeği için kullanıldığında daha fazla güneş verir ve Bezelye için kullanıldığında mermileri daha hızlı ve daha etkili bir şekilde yakalar …

Ayrıca, üç çeşitte gelen kendi destek becerileriniz de verilecek: fırlatma, dondurma ve şok etme. Bu yetenekler kaydedilemez, bu yüzden paraları her kullandığınızda harcamanız gerekecek. Ancak verdiği güç ürkütücüdür.

Daha iyi grafikler ve ses

Plants vs. Zombies 2’nin grafikleri, canlı renkler ve canlılıkla çarpıcı ve birçok yeni efektle ilk oyundan daha etkileyici. Oyunun hareketi son derece yumuşak ve yumuşaktır ve oynarken neredeyse hiç gecikme yaşamazsınız.

Plants vs. Zombies 2, ziyaret ettiğiniz her ülke için uygun seslerle müziğe çok fazla önem veriyor ve oyuncuların savaşırken daha coşkulu hissetmelerini sağlıyor. Oyun, gerçek bir zombi filmi izliyormuşsunuz gibi hissettiren zombilerin beslenmesi, mermi ateşlemesi vb. Gibi çeşitli gerçekçi sesler içerir.

Bitkiler vs Zombies 2 MOD APK Sürüm

MOD Özelliği

Sınırsız Para: MOD sürümünde Sınırsız Paraya (Madeni Para / Değerli Taş) sahip olacaksınız. Sahip olduğunuz Madeni Paralar / Değerli Taşlar ile yeni bitkiler satın alabilir, birçok temel eşya satın alabilir ve oyun ilerlemenizi kolaylaştırabilirsiniz.

Android için Plants vs. Zombies 2 MOD APK’sını İndir

Son derece keyifli olduğu için bu oyunu en az bir kez oynamanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Bütün gün bu oyunu oynuyorum çünkü bu oyunda çok eğlenceli ve zor aşamalar var. Oyun hafiftir ve manipüle edilmesi, gerçekleştirilmesi ve anlaşılması kolaydır. Oynamak için eğlenceli bir oyun arıyorsanız, Plants vs. Zombies 2 harika bir seçenektir.

Plants vs Zombies – Pvz 2 Apk-Pvz 2 Hileli

Plants vs. Zombies Apk, bitkileri zombilere karşı koruyanbir oyundur.  Bahçenizi hiç bitmeyen kana susamış zombi sürüsünden korumanız gereken bir kule savunma oyunudur. Bunu nasıl yapıyorsun? Birkaç dakika içinde yüzlerce zombiyi yok edebilecek bir bitki cephanesi (evet, bitkiler) kullanacaksınız. Plants vs Zombies – Pvz 2 Apk-Pvz 2Hileli apk dosyasını sitemiz üzerinden indirebilirsiniz.

Pvz 2 Apk

Oyuncuların bildiği gibi, Plants vs. Zombies’te bahçeni korumak için 20 farklı bitki arasında seçim yapabilirsin. Ay çiçekleri saldırmaz ancak güneş enerjisi sağlar, bezelye uzak mesafeden koruma sağlar, ve diğerleri diğer bitkileri korur, ve bunun gibi bir çok özellik.

Pvz 2 Hileli

Çok çeşitli bitkilerin yanı sıra, Plants vs. Zombies FREE‘de bir çok farklı zombi de mevcuttur. Normal zombiler araçların içindeki hatta dans eden ve tüm korumalarla oluşturulmuş diğer zombilerle birleşirler.

Plants vs. Zombies FREE kontrol sistemi, basit oynanabilirliği, ve klasik strateji oyunuyla benzer mükemmel grafikleriyle muhteşem bir oyundur ve dokunmatik ekran için idealdir.

Images

What's new

Android için Plants vs. Zombies 2 MOD APK'sını İndir

Son derece keyifli olduğu için bu oyunu en az bir kez oynamanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Bütün gün bu oyunu oynuyorum çünkü bu oyunda çok eğlenceli ve zor aşamalar var. Oyun hafiftir ve manipüle edilmesi, gerçekleştirilmesi ve anlaşılması kolaydır. Oynamak için eğlenceli bir oyun arıyorsanız, Plants vs. Zombies 2 harika bir seçenektir.

Plants vs Zombies - Pvz 2 Apk-Pvz 2Hileli apk dosyasını sitemiz üzerinden indirebilirsiniz.Plants vs. Zombies Apk, bitkileri zombilere karşı koruyanbir oyundur.  Bahçenizi hiç bitmeyen kana susamış zombi sürüsünden korumanız gereken bir kule savunma oyunudur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *