PK XD Hile Apk (Sınırsız para ve elmas) Mod İndir

1.15.3
PK XD Hileleri Aracılığı İle Evinizi İstediğiniz Gibi Dekore Edebilirsiniz! Evinizi sınırsız para ile istediğiniz gibi dekore edebilir, istediğiniz karakteri oluşturabilirsiniz. PK XD Hileleri sayesinde, istediğiniz gibi karakterinizi geliştirebilirsiniz!
APK indir
4.4/5 Oylar: 2,990,518
Geliştirici
PlayKids Inc
Güncellendi
17 Eylül 2022
Boyut
168M
Sürüm
1.15.3
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

PK XD (Sınırsız para ve elmas) Hileli APK 1.15.3

PK XD Hile sayesinde, evinizi istediğiniz gibi dekore etmek kolaydır. Sınırsız paraya sahip olmak için, istediğiniz karaktere sahip olmak için, kullanıcılar aracılığı ile her şeyi ayarlayabilirsiniz. Kişisel tercihlerinize göre, evinizi istediğiniz şekilde dekore edebilirsiniz. Para kazanmak için, kazanmak için, kullanıcılar aracılığı ile her şeyi ayarlayabilirsiniz. En yüksek seviyeye ulaşmak için, kullanıcılar aracılığı ile her şeyi ayarlayabilirsiniz. Özelleştirdiğiniz karakterinizi istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz.

PK XD – Arkadaşlarınla Oyna Nedir?

PK XD Hile APK
PK XD Hile APK

Mobil oyun, sosyal bir ortam sunarken, diğer oyuncularla arkadaş olma ve etkileşim kurma fırsatınız da olacak. Aynı zamanda, oyunda ödüller kazanacak ve özel görevleri tamamlayacak, kendi karakterinizi özelleştirecek ve diğer oyuncularla etkileşime geçeceksiniz. Oyunun sosyal platformu size, bildiğiniz ve sevdiğiniz oyunlar oynama ve arkadaşlarınızla birlikte zaman geçirme şansı da sunacak.

Afterverse Games tarafından geliştirilen mobil hileli oyun, Macera Oyunları kategorisinde yer almaktadır. Oyunda kullanıcıların, diğer oyuncular ile etkileşim kurmasını sağlayan özellikler mevcuttur. Oyuncular, diğer oyuncuların profillerini ziyaret ederek, paylaşımlarını izleyebilir, konuşmalarını takip edebilir, haberleri alabilir ve diğer kullanıcılarla iletişim kurabilir. Ayrıca oyun içerisinde yer alan çeşitli sosyal özellikler de mevcuttur. Örneğin oyuncular, diğer oyuncular ile mesajlaşma ve arkadaşlık istekleri gönderebilirler.

Kendi tarzımı oluşturmak için, kıyafetlerime ekstra bir şeyler eklemekten çekinmiyorum. Vücudumu özgürce hareket ettirmekten çok keyif alıyorum ve bunu yaparken kendi oluşturduğum ejderha kanatlarımı da kullanıyorum. Bununla birlikte, giyim tarzımın özgünlüğünü de önemsiyorum; kendi vücudumun özelliklerine uygun farklı ürünleri deniyorum ve kendi tarzımı oluşturmamı sağlıyor.

Arkadaşlarımızla düzenlediğimiz partiler her zaman çok eğlenceli. Aynı zamanda yeni arkadaşlar edinmek için mükemmel bir fırsat. Mini oyunlar oynayabilir veya ev satın alıp her tarzda dekorasyon yapabilirsiniz. Evinizi tamamen kişiselleştirebilirsiniz ve arkadaşlarınızla ortak bir ortam oluşturabilirsiniz. Her zaman eğlenmek ve yeni şeyler öğrenmek için bir yeriniz var.

PK XD Apk
PK XD Apk

PK XD Hile Apk

PK XD İndır ile mobil oyunu sitemizden ücretsiz ve hileli olarak indirmek oldukça kolay. PK XD Para Hilesi ve Elmas Kodları kullanarak oyunda istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz. Oyunu oynarken daha fazla para ve elmas kazanmak için daha fazla görevleri tamamlayabilir, çeşitli meydan okumalara katılabilir ve yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. PK XD’de size özel olarak tasarlanan sınırsız eğlenceyi keşfedin!

Evcil hayvanınıza keyifli vakit geçirebileceğiniz PK XD APK oyununda sınırsız eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte dans edebilir, dondurma yiyebilir, hileli oynayabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Oyununuz için özel olarak tasarlanan dünyada birçok sürpriz sizleri bekliyor!

Görüntüler