PC ve Android için SHAREit Apk (Son Sürüm 2022)

6.20.49_ww

PC ve Android için SHAREit Apk İndir (Son Sürüm 2022) - Günümüz gibi modern zamanlarda, özellikle iş ve eğitim sorunları için dosya gönderme ihtiyacı büyük bir ihtiyaçtır. Bu nedenle, büyük dosyaları paylaşma işlevine sahip Shareit uygulaması sizlerle. Peki Shareit apk nasıl indirilir biliyor musunuz?
Download APK
4.3/5 Votes: 17,187,646
Developer
Smart Media4U Technology Pte.Ltd.
Updated
May 19, 2022
Size
53M
Version
6.20.49_ww
Requirements
4.1 and up
Get it on
Google Play
Report this app

Description

Günümüz gibi modern zamanlarda, özellikle iş ve eğitim sorunları için dosya gönderme ihtiyacı büyük bir ihtiyaçtır. Bu nedenle, büyük dosyaları paylaşma işlevine sahip Shareit uygulaması sizlerle. Peki Shareit apk nasıl indirilir biliyor musunuz?

Shareit’in çalışma şekli Bluetooth ile aynıdır, ancak bu uygulama ile dosya gönderme hızı Bluetooth üzerinden dosya göndermekten 200 kat daha hızlıdır. Bu nedenle, bu uygulama genellikle büyük miktarlarda dosya göndermek için kullanılır.

Shareit, telefon ile kullanılabilmesinin yanı sıra dizüstü bilgisayarınıza veya bilgisayarınıza da kurulabilir. Bu uygulama, kablo yardımı olmadan dosya göndermenize yardımcı olur. Daha pratik ve aynı zamanda çok daha hızlı değil mi?

Yazımızın devamında bir dizüstü bilgisayara veya cep telefonuna Shareit uygulamasını nasıl yükleyeceğinizi inceleyeceğiz, cihazınızdaki kurulum işleminin sorunsuz çalışabilmesi için her yazılı talimata dikkat edin.

SHAREit Apk
SHAREit Apk

Android Cihazlar için Shareit Apk İndir

Shareit uygulamasını cep telefonunuza kurmanın yolu oldukça kolaydır çünkü bu uygulamayı Play Store veya Appstore’da bulabilir ve ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Ancak shareit apk uygulamasını indirmek isteyenler buradan edinebilirler .

Uygulamayı hiç indirmemiş olanlarınız için, telefomlar için Shareit uygulamasını indirmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

  1. İster Android ister iOS türü olsun, cep telefonunuzda Play Store uygulamasını veya Apps Store’u açın
  2. Shareit aramasını yazın, uygulama görünecektir ve indirmeyi seçin, indirmeden önce internet bağlantınızın düzgün olduğundan emin olun.
  3. İndirme işlemi tamamlanana kadar birkaç dakika bekleyin, Shareit uygulamasını cep telefonunuza yükleyerek devam edin.
  4. Bitirdiğinizde, uygulamayı hemen açabilir ve cep telefonunuzdan cep telefonunuza, PC’nize veya PC’den cep telefonunuza çeşitli dosyaları göndermek için kullanabilirsiniz.

Bu uygulama, sıklıkla dosya transferi yapanlarınız için çok kullanışlıdır, daha hızlı olmanın yanı sıra, önce dosyaları indirmeniz gerekmediğinden daha verimli olursunuz.

PC için Shareit Apk İndir

Shareit’i bir PC veya dizüstü bilgisayara kurmak istediğinizde, Shareit V4 uygulamasını veya bundan daha yüksek özelliklere sahip bir uygulamayı indirmeniz gerekir. Tabii bu cep telefonlarında kullanılan Shareit uygulamasından farklı.

  • İlk adım, uygulamayı en son sürümle indirmek için resmi Shareit web sitesine gitmek. İndirme işlemini sağlanan site üzerinden ücretsiz olarak yapabilirsiniz.
  • Ardından uygulamayı indirmek için bir sayfaya gideceksiniz.
  • Ardından, kullandığınız bilgisayar işletim sistemini seçmelisiniz. Android, Windows, Windows Phone, iOS ve Mac OS gibi cihazınızın özelliklerine göre seçebileceğiniz birkaç işletim sistemi bulunmaktadır.
  • İşletim sistemi seçiminin yanında bulunan indirme menüsüne basarak devam edin.
  • Shareit uygulama indirme işlemi tamamlanana kadar birkaç dakika bekleyin
  • İndirme işlemi tamamlandığında Shareit uygulamasını doğrudan bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Yükleme işlemi sırasında istendiği gibi uygulama yükleme adımlarını izleyin. 

Genellikle bilgisayaardan dosya aktarmak için aracı olarak genellikle bir USB kablosuna ihtiyacımız vardır. Ancak bu kesinlikle sizin için çok zahmetli olacaktır, çünkü çözüm olarak Shareit uygulamasını kullanabilirsiniz.

Özetle

Bu yazımızda Shareit apk indirmek için izleyeceğiniz bir kaç adımdan bahsettik. Shareit uygulaması ihtiyacınıza göre hem cep telefonunda hem de PC’de kullanılabilir. Dahası, bu uygulama çok kolaydır ve büyük ve büyük boyutlarda dosya göndermek için süreç çok daha hızlıdır, umarım faydalı olur!

Images

What's new

—You can mute or delete messages if disturbed, to get a better experience with your message list ~
— Now, look at the bottom of the portal, choose any type of file you want to transfer ~

Video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *