PC ve Android için SHAREit Apk (Son Sürüm 2024)

6.20.49_ww
PC ve Android için SHAREit Apk İndir (Son Sürüm 2022) - Günümüz gibi modern zamanlarda, özellikle iş ve eğitim sorunları için dosya gönderme ihtiyacı büyük bir ihtiyaçtır. Bu nedenle, büyük dosyaları paylaşma işlevine sahip Shareit uygulaması sizlerle. Peki Shareit apk nasıl indirilir biliyor musunuz?
APK indir
4.3/5 Oylar: 17,187,646
Geliştirici
Smart Media4U Technology Pte.Ltd.
Güncellendi
May 19, 2022
Boyut
53M
Sürüm
6.20.49_ww
Gereksinimler
4.1 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Günümüz gibi modern zamanlarda, özellikle iş ve eğitim sorunları için dosya gönderme ihtiyacı büyük bir ihtiyaçtır. Bu nedenle, büyük dosyaları paylaşma işlevine sahip Shareit uygulaması sizlerle. Peki Shareit apk nasıl indirilir biliyor musunuz?

Shareit’in çalışma şekli Bluetooth ile aynıdır, ancak bu uygulama ile dosya gönderme hızı Bluetooth üzerinden dosya göndermekten 200 kat daha hızlıdır. Bu nedenle, bu uygulama genellikle büyük miktarlarda dosya göndermek için kullanılır.

Shareit, telefon ile kullanılabilmesinin yanı sıra dizüstü bilgisayarınıza veya bilgisayarınıza da kurulabilir. Bu uygulama, kablo yardımı olmadan dosya göndermenize yardımcı olur. Daha pratik ve aynı zamanda çok daha hızlı değil mi?

Yazımızın devamında bir dizüstü bilgisayara veya cep telefonuna Shareit uygulamasını nasıl yükleyeceğinizi inceleyeceğiz, cihazınızdaki kurulum işleminin sorunsuz çalışabilmesi için her yazılı talimata dikkat edin.

SHAREit Apk

Görüntüler

Yenilikler

—You can mute or delete messages if disturbed, to get a better experience with your message list ~ — Now, look at the bottom of the portal, choose any type of file you want to transfer ~

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir