Pasha Fencer – Sınırsız PARA Hilesi – Mod Apk

1.4.0

Download APK
4.2/5 Votes: 70,031
Developer
4399en game
Updated
October 9, 2021
Size
69M
Version
1.4.0
Requirements
4.1 and up
Get it on
Google Play
Report this app

Description

Pasha Fencer – Sınırsız PARA Hilesi – Mod Apk Oyun dünya çapında 50 milyondan fazla oyuncuya sahip. Efsanevi yaratıklar ve canavarlarla dolu büyülü bir dünyada yolculuk eden kahramanlara katılın. Zindanlarda ve krallık boyunca zafer için savaşın. Oyunda sunucular arası savaşlar var ve oynadığınız yere göre oyunu senkronize edebiliyorsunuz; Bu oyunu daha önce bir konsolda veya PC’de oynadıysanız, kaldığınız yerden devam edebileceksiniz. Tamamlanması gereken çok sayıda görev ve seviyenin yanı sıra kahramanlarınızı toplamak ve eğitmek, onları daha güçlü olanlarla yükseltmek ve donatmak, ekibinize yeni üyeler eklemek ve güçlü patronları yenmek için müttefiklerinizle birlikte savaşmak için kaynaklar var. Online olun ve dünyanın her yerinden diğer oyuncularla gerçek zamanlı olarak oynayın. Oyunu İndirerek hemen oynamaya başlayın. Hilelipc.com   Pasha Fencer – Sınırsız PARA Hilesi – Mod Apk

Images

What's new

1. Totally New gameplay -Demon Abyss: After the player's character reaches level 750, you can enter Demon Abyss BOSS dungeon.
2. Totally New system -Demonized Equipment: After the player's character reaches level 750, the demonized equipment development system will be opened in the backpack system!
3. Star Mark Stone can now also be recycled.
4. Fix other known bugs.

Comments closed.