Parsel Sorgulama Apk – Ada Parsel Sorgulama

2.4.6

Parsel Sorgulama apk indir ile Ada Parsel Sorgulama Nasıl Yapılır işte detaylar.Ada parsel sorgulama nedir? Ada parsel, gayremenkullerin yerinin tespit edilmesinde yapılan sorgu işlemidir. Ada parsel sorgulama işlemleri tapu kadastro aracılığı ile sorgulanmaktadır. Parselin anlamı, tek bir yapının kurulacağı alandır. Ada ise parsel topluluğu şeklinde tanımlanmaktadır.
Apk İndir
3.9/5 Oylar: 11,508
Geliştirici
Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü
Sürüm
2.4.6
Actualización
18 Aralık 2019
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
4,7M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

Açıklama

Parsel Sorgulama apk indir ile Ada Parsel Sorgulama Nasıl Yapılır işte detaylar.

Ada parsel sorgulama nedir? Ada parsel, gayremenkullerin yerinin tespit edilmesinde yapılan sorgu işlemidir. Ada parsel sorgulama işlemleri tapu kadastro aracılığı ile sorgulanmaktadır. Parselin anlamı, tek bir yapının kurulacağı alandır. Ada ise parsel topluluğu şeklinde tanımlanmaktadır.

Ada parsel sorgulama ile pafta bilgilerine, alanın konumuna ve tapu bilgilerine ulaşılmaktadır. Bu sebeple ada parsel sorgulama oldukça önemlidir.

Ada parsel sorgulama birçok şekilde yapılır. E-devlet ve tapu kadastro aracılığı sayesinde tüm sorgulamalar güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Ada Parsel Sorgulama Apk İndir

Ada parsel sorgulama apk indir seçeneği ile tüm işlemler kolaylıkla halledilebilir. Programı indirmek için herhangi  bir akıllı cihaza ihtiyaç vardır. Telefon, tablet ve bilgisayarlara indirilebilir. İOS ve android farketmemektedir. Uygulama ücretsiz şekilde indirilir.

TKGM parsel sorgulama programı aracılığyla kolaylıkla işlemler halledilebilmektedir. Programı indirdikten sonra üye olunması gerekmektedir. Üye olan kişiler tüm ada parse sorgulamasını kolaylıkla gerçekleştirebilir.

Yenilikler

HGK ve Google Haritaları Eklendi Taşınmaz Id üzerinden Sorgulama Seçeneği Eklendi Pasif parsel görüntüleme eklendi Favori parselleri harita üzerinde görüntüleme iyileştirildi. Performans iyileştirmesi Yapıldı

Mod Özellikleri

  • Reklamsız
  • Sınırsız Para
  • Vip Açık
  • Hileli Mod

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.