Parsel Sorgulama Apk – Ada Parsel Sorgulama

2.4.6

Parsel Sorgulama apk indir ile Ada Parsel Sorgulama Nasıl Yapılır işte detaylar. Ada parsel sorgulama nedir? Ada parsel, gayremenkullerin yerinin tespit edilmesinde yapılan sorgu işlemidir. Ada parsel sorgulama işlemleri tapu kadastro aracılığı ile sorgulanmaktadır. Parselin anlamı, tek bir yapının kurulacağı alandır. Ada ise parsel topluluğu şeklinde tanımlanmaktadır.
Download APK
3.9/5 Votes: 11,508
Developer
Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü
Updated
18 Aralık 2019
Size
4,7M
Version
2.4.6
Requirements
4.4 ve sonrası
Get it on
Google Play
Report this app

Description

Parsel Sorgulama apk indir ile Ada Parsel Sorgulama Nasıl Yapılır işte detaylar.

Ada parsel sorgulama nedir? Ada parsel, gayremenkullerin yerinin tespit edilmesinde yapılan sorgu işlemidir. Ada parsel sorgulama işlemleri tapu kadastro aracılığı ile sorgulanmaktadır. Parselin anlamı, tek bir yapının kurulacağı alandır. Ada ise parsel topluluğu şeklinde tanımlanmaktadır.

Ada parsel sorgulama ile pafta bilgilerine, alanın konumuna ve tapu bilgilerine ulaşılmaktadır. Bu sebeple ada parsel sorgulama oldukça önemlidir.

Ada parsel sorgulama birçok şekilde yapılır. E-devlet ve tapu kadastro aracılığı sayesinde tüm sorgulamalar güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Ada Parsel Sorgulama Apk İndir

Ada parsel sorgulama apk indir seçeneği ile tüm işlemler kolaylıkla halledilebilir. Programı indirmek için herhangi  bir akıllı cihaza ihtiyaç vardır. Telefon, tablet ve bilgisayarlara indirilebilir. İOS ve android farketmemektedir. Uygulama ücretsiz şekilde indirilir.

TKGM parsel sorgulama programı aracılığyla kolaylıkla işlemler halledilebilmektedir. Programı indirdikten sonra üye olunması gerekmektedir. Üye olan kişiler tüm ada parse sorgulamasını kolaylıkla gerçekleştirebilir.

Images

What's new

HGK ve Google Haritaları Eklendi Taşınmaz Id üzerinden Sorgulama Seçeneği Eklendi Pasif parsel görüntüleme eklendi Favori parselleri harita üzerinde görüntüleme iyileştirildi. Performans iyileştirmesi Yapıldı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *