Parking Master Multiplayer 2 APK Mod (Sınırsız para Hileli)

1.9.5
Parking Master Multiplayer 2 en sevdiğiniz park etme oyununun gelişmiş bir devamı için en son sürüm uygulamasını indirin. Uygulama yeni mekanlar ve güçlü araçlara sahiptir.
APK indir
4.0/5 Oylar: 2,037
Geliştirici
Spektra Games
Güncellendi
Oct 14, 2022
Boyut
699 MB
Sürüm
1.9.5
Gereksinimler
5.1
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Parking Master Multiplayer 2 en sevdiğiniz park etme oyununun gelişmiş bir devamı için en son sürüm uygulamasını indirin. Uygulama yeni mekanlar ve güçlü araçlara sahiptir. Parking Master Multiplayer 2 APK Mod 2 1.4 8 (Sınırsız para Hileli) ilgili detaylar yazımızın devamında…

parking master multiplayer 2 mod apk

Parking Master Multiplayer 2 Hakkında

Parking Master Multiplayer 2 APK, Parking Master serisinin en son bölümüdür. 2022 yılına özel olarak orijinal oyunu getiren aynı şirket olan Spektra Games tarafından geliştirildi ve yayınlandı.

Amaç yine aynı, aracınızı herhangi bir cisme çarpmadan belirlenen noktaya park etmek. Ancak, oyunu daha heyecanlı hale getirmek için daha fazla harita, daha fazla araç ve çok oyunculu bir mod ekler.

Parking Master Multiplayer 2 apk
Parking Master Multiplayer 2 apk

Ayrıca Parking Master Multiplayer 2 APK hile ile araç satabileceğiniz veya satın alabileceğiniz sezgisel bir araba ticaret sistemi sunar. Bu şekilde, tercihlerinize göre daha özelleştirilmiş bir garaja sahip olabilirsiniz.

Bu oyunun ilk bölümünden keyif aldıysanız, bu yeni ve geliştirilmiş sürüm aklınızı başınızdan alacak. Size saatlerce bağımlı kalmanızı sağlayacak benzersiz bir adrenalin verir.

Parking Master Multiplayer 2 mod apk ile oyun açık dünya ortamında geçmektedir. Bu, geniş haritaları kısıtlama olmaksızın keşfedebileceğiniz anlamına gelir. İstediğiniz yere gidebilir ve oyundaki farklı yer işaretlerini keşfedebilirsiniz. Şehirler, dağlar, otoyollar ve ormanların tümü yüksek çözünürlükte işlenir. Bu size daha önce hiç olmadığı gibi bir keşif hissi verir.

Parking Master Multiplayer 2 2023 mobil oyun ile arabalarınızı sergileyebilir ve dünyanın her yerinden diğer oyuncularla etkileşime geçebilirsiniz. Bu sayede yeni arkadaşlar edinebilir ve arabalar hakkında yeni şeyler öğrenebilirsiniz.

parking master multiplayer 2 mod apk 2022

Sonuç Olarak

Parking Master Multiplayer 2 APK, öncekinden daha gelişmiş bir oyun deneyimi sunar. Yeni nesil grafikler, gerçekçi ses efektleri ve düzenli güncellemeler içerir.

Ayrıca MOD APK sürümü sınırsız kaynak sağlar ve reklamları kaldırır. Bu sayede hızlı bir şekilde ilerleyebilir ve en iyi oyun deneyimine sahip olabilirsiniz.

Görüntüler

Yenilikler

WE KEEP IMPROVING THE GAME! OPTIMIZATIONS! We've reduced the package size of the game by 600MB. CAR PHYSICS IMPROVEMENTS! We have improved the drift physics & braking for better handling. CAMERA IMPROVEMENTS! Lots of adjustments made on the camera system. Now you can feel the soul of your car! GRAPHICS IMPROVEMENTS! We have improved the graphics quality, especially the rims and decals. PERFORMANCE IMPROVEMENTS & BUG FIXES!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir