Parallel Space APK Premium İndir

4.0.8909
Parallel Space Apk - Parallel Space
APK indir
4.2/5 Oylar: 63,778
Geliştirici
LBE Tech
Güncellendi
11 Mart 2021
Boyut
Cihaza göre değişir
Sürüm
4.0.8909
Gereksinimler
Cihaza göre değişir
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

LBE Tech, Parallel Space APK Pro adlı harika bir uygulama yarattı. Uygulama, kullanıcıların tek bir arayüzden birden fazla hesabı kopyalamasına ve çalıştırmasına olanak tanır.

Parallel Space Apk

Online oyunlar oynarken aynı anda birden fazla hesap kullanmak isteyebilirsiniz. Ve bu uzun zamandır aradığınız uygulama. Oturumu kapatıp tekrar açmak zorunda kalmadan aynı anda birden fazla sosyal ağ hesabına ve oyuna giriş yapabilirsiniz. Bu harika araç, uygulamaları kopyalamanıza ve bunları kendi başlarına çalıştırmaları için lisanslamanıza olanak tanır. Sonuç olarak, birden fazla hesap kullanırken, kesintiye uğrama konusunda endişelenmenize gerek yok. Ek olarak, uygulamanın bir dizi başka dikkate değer özelliği vardır.

Öne Çıkanlar

Parallel Space apk kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir ve çoğaltılan uygulamayı optimize eder. Uygulamanız yalnızca klonlanmakla kalmadı, aynı zamanda mümkün olan en üst düzeyde optimize edildi. Sonuç olarak, çerçeve sarsıntıları hakkında endişelenmenize gerek kalmadan mümkün olan en sorunsuz deneyimi yaşayacaksınız. Arayüz, özellikle, son derece çekici ve kullanımı kolaydır. Yeni insanlar, basit, rahatsız edici olmayan bir arayüzle hızla tanışacaklar. Ayrıca arayüzü tercihlerinize göre özelleştirebilirsiniz.

Bu harika uygulamanın bir sonraki harika özelliği, bazı sistem uygulamalarının yanı sıra tüm yüklü uygulamalarınızla da çalışmasıdır. Yeni uygulamayı yepyeni, kullanılmayan bir uygulama olarak yükleyecektir. Ve Parallel Space klonlanmış uygulamanın çevresinde kolay tanımlama için bir kenarlık olacaktır. Kolaylık sağlamak için ana ekranınıza klonlanmış uygulama kısayolları ekleyebilirsiniz.

Favori uygulama, son kayan özellik kullanılarak gizlenebilir. Parallel Space apk, istediğiniz uygulamayı gizleyecek ve sizin için kuracaktır. Bilgileri, özel fotoğrafları vb. gizlemek isteyen bazı uygulamalarınız varsa, bu çok kullanışlıdır. Ancak, arkadaşlarınızın ve sevgililerinizin cihazı ödünç alıp keşfetmesinden endişe ediyorsanız, onu gizleyebilirsiniz.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Parallel Space’i kullanmak için bir lisans satın almalısınız. Yayıncı LBE Tech, tüm uygulamalarla uyumlu olduğunu ve çoğalttığını belirtti. Lütfen birden fazla uygulamayı klonlamanın ve çalıştırmanın bellek tükettiğini unutmayın. İki uygulamayı aynı anda paralel olarak açtığınızda pil ömrünüz önemli ölçüde azalacaktır. Ve bellek tüketimi orijinal uygulama ile aynı olacaktır; Bunu Parallel Space’in Depolama bölümünde kontrol edebilirsiniz. Ayrıca, uygulama silindiğinde veya cihaz yeniden yüklendiğinde kaybolmaması için verileri Google hesabınıza yedekleyebilirsiniz.

Aynı derecede önemli olan bir şey daha var. Aynı anda birden fazla sosyal medya hesabı kullanmak istiyorsanız, beklemedeki uygulamanın istisnalar listesine Parallel Space’i ekleyin. Bir istisna listesi eklemek, haberleri zamanında ve gecikmeden almanızı sağlayacaktır.

Yayıncının bilmenizi istediği tek şey bu. Kullanırken aklınıza gelebilecek tüm soruların cevaplarını bulmak için lütfen dikkatlice okuyunuz.

Parallel Space MOD APK Sürümü

MOD Özellikleri

  • Premium Kilidi Açıldı
  • Reklamsız

Android için Parallel Space Pro APK (MOD Kilidi Açılmış) İndir

LBE Tech, Parallel Space’i yarattığında, harika bir yayıncı olduğunu kanıtladı. Bu çok uygun çünkü artık birden fazla çevrimiçi oyun hesabını kapatabilirken aynı zamanda oynayabilirim. Ayrıca, çeşitli amaçlar için kullanabilirsiniz. Eğer ihtiyacınız varsa yazının altındaki linke tıklayarak hemen temin edebilirsiniz. Lütfen yorum bırakarak, bu uygulamayı inceleyerek veya makalemi okuyarak bana destek olun.

Parallel Space apk, uygulamanın kapasitesini azaltmak için şu anda bir Lite sürümüne sahiptir. Uygulamayı hem 32 bit hem de 64 bit işletim sistemlerini desteklediği için herkes kullanabilir.

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir