Paper.io 2 Mod Apk 2022 – Ölümsüzlük Hilesi

2.4.0

Paper.io 2 oyna uygulamasına ait apk dosya bağlantısını paylaşıyoruz. Paper.io 2 ölümsüzlük hilesi ile  bu eğlenceli oyunun heyecanını yaşamaya başlayın. Android ve iOS platformlarında da oynanan bu oyunu mod apk dosyasını hileli pc com üzerinden ücretsiz olarak indir ve oyna. Paper.io 2 apk download...
Download APK
3.4/5 Votes: 1,989,389
Developer
VOODOO
Updated
April 12, 2022
Size
88M
Version
2.4.0
Requirements
4.4 and up
Get it on
Google Play
Report this app

Description

Paper.io 2 Mod Apk 2022 – Ölümsüzlük Hilesi- Merhaba Arkadaşlar, Ücretsiz oyun hilelerini ve en popüler ve  Android apk oyunlarını indirebileceğiniz hileli pc.com’a hoş geldiniz. Paper.io 2 kullanıcılar arasında popüler olmaya başladı. Biz de sizler için 2022 yılına özel  Paper.io 2 oyna uygulamasına ait apk dosya bağlantısını paylaşıyoruz. Paper.io 2 ölümsüzlük hilesi ile  bu eğlenceli oyunun heyecanını yaşamaya başlayın. Android ve iOS platformlarında da oynanan bu oyunu mod apk dosyasını hileli pc com üzerinden ücretsiz olarak indir ve oyna. Paper.io 2 apk download…

Paper.io 2 download ile eğlenceye dalın ve diğer renklerle savaşırken bölgenizi genişletin. Şimdi tüm ülkeyi fethetmeye hazır mısın?

Paper.io 2 Mod Apk

Paper.io 2 Hakkında

Fethedilen topraklar ve yerler, zamanında pek çok savaşlara sebep oldu. Paper.io 2, zor görevler yerine sizi basit ama eğlenceli bir arcade oyunuyla tanıştırıyor. Paper.io 2 apk ile sadece beyaz bir toprakta dolaşacak ve başkalarıyla savaşırken bölgenizi genişleteceksiniz. Bu, sizi çok zorlayacak basit ama eğlenceli bir oyundur.

Android oyuncuları renkli karakterlerin harika dünyasına girme şansına sahip olacaklar. Oyunda büyük bir kağıt yaprağı boyunca hareket edebilen tek renkli bir küp olarak oynuyor olacaksınız. Tüm kağıdı renklendirmek için istediğiniz şekli çizmekten çekinmeyin. Paper.io 2 Mod Apk ile saçma şekilleri kendi renklerinizle doldururken bölgeleri işgal edin.

Aynı zamanda, çeşitli renklerle gelen diğer yarışmacılara da dikkat edin. Ayrıca alanlarını genişletmek için haritadaki bölgeleri işgal etmeye çalışacaklardır.

Paper.io 2 apk indir

Renk küpünüz kağıt üzerinde hareket ederken arkanızda soluk bir iz bırakacaksınız. İzi tam bir şekle bağladığınızda, beyaz kağıdı kendi renklerinizle boyarsınız. Bununla birlikte, diğer oyuncular izlerinize çarparak sizi kolayca öldürebileceğinden dolayı uzun soluklu çizgiler oluşturmaktan kaçının.

Paper.io 2 oyununu her oynadığınızda bölgeler için şiddetli bir mücadele ve heyecan verici anlar sizi bekliyor.

Paper.io 2 Mod APK – Ölümsüzlük Hilesi

Bölgenizi genişletmek hiç bu kadar eğlenceli ve kolay olmamıştı! Paper.io 2’yi şimdi oynayın. Sitemiz üzerinden verilen bağlantıdan Paper.io 2 apk dosyasını indirerek oyunu ölümsüzlük hilesi ile oynayın.

Images

What's new

Minor bug fixes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *