Paper Fold Mod Apk İndir (Origami Bulmaca)

1.98

Download APK
4.2/5 Votes: 418,896
Developer
Good Job Games
Updated
7 Ekim 2021
Size
Cihaza göre değişir
Version
1.98
Requirements
5.0 ve sonrası
Get it on
Google Play
Report this app

Description

Paper Fold Apk 1.98 Hakkında

Paper Fold, kağıdın tüm katlarını katlayarak çizimleri doğru bir şekilde oluşturmanın bir yolunu bulmanız gereken bir bulmaca oyunudur.

Bir bulmaca oyununun amaçlarından biri, her türlü sorunu çözme yeteneğimizi test etmenin yanı sıra, rahatlamak ve eğlenmektir. Ve dikkati dağıtan şey, origami gibi kağıtları katlayarak çizimlerin bileşimine dayanan bir oyun olan Paper Fold’da bulacağımız şeydir.

Bu origami bulmaca oyununda, kağıt yapraklarını katlayarak farklı görüntüler oluşturmamız gerekecek. Çizimin tamamen görünür olması için farklı kıvrımları doğru sırayla katlayarak tamamlanması gereken hazır çizimler vardır. Çizimin kompozisyonunda izlenecek ipucu, doğru sırayı sezmemizi sağlayacak olan kıvrımların kendisinde bulunacaktır.

Tahmin edebileceğiniz gibi, oyun kademeli bir zorluk sunuyor, bu da seviye geçtikçe daha karmaşık hale geliyor. Ayrıca, oyunları daha keyifli hale getiren yeni duvar kağıtlarının ve diğer öğelerin kilidini açabiliriz.

Bu yazımızı da okuyun: Castle Clash Apk

Paper Fold Apk kullanarak, profesyonel görünen kurumsal görünümlü kağıtları hızla oluşturabilirsiniz. Bu programın kullanımı kolay, yüklenmesi hızlı, güvenli ve etkilidir. Bu programla kartvizitler, el ilanları, sunumlar, kılavuzlar ve bir dizi başka belge oluşturulabilir. Paper Fold Apk’nin birincil yararı, kağıdınıza sağladığı profesyonel görünümdür. Ayrıca yazılımın kullanıcı dostu tasarımı üretkenliği kolaylaştırır. Program ayrıca kullanıcıya belge oluşturma, değiştirme ve kişiselleştirme olanağı da verir.

Paper Fold Apk indir

Bu kağıt katlama sanatı uygulamasını android telefonunuza indirip kullanmak istiyorsanız internet üzerinden indirmeniz gerekmektedir. Paper fold apk dosyasını android cihazınıza indireceğiniz zaman doğru olanı indirdiğinizden emin olun. Ancak bu tür yazılımların düzgün çalışması için android işletim sisteminin olması gerekir. Uygulamayı sitemiz üzerinden Apk İndir bağlantısına tıklayarak indirin.

Images

What's new

-New Levels -New Sounds -New Colors -Bug Fixes & Performance Improvements

Comments closed.