Offroad Outlaws APK (Sınırsız Para)

5.5.2
Offroad Outlaws APK, size unutulmaz Off-road deneyimleri yaşatmak için zorlu arazi vaatleriyle birleştirilmiş bir sürüş simülasyon oyunudur.
APK indir
4.2/5 Oylar: 184,846
Geliştirici
Battle Creek Games
Güncellendi
February 14, 2022
Boyut
185M
Sürüm
5.5.2
Gereksinimler
4.4 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Offroad Outlaws APK, size unutulmaz Off-road deneyimleri yaşatmak için zorlu arazi vaatleriyle birleştirilmiş bir sürüş simülasyon oyunudur. Güçlü bir motora sahip bir arabaya sahip olmak ve şu anda zorlu arazileri fethetmek bu oyundaki hedefiniz.

Offroad Outlaws Hakkında

Offroad Outlaws – Olağanüstü özelliklere sahip Offroad sürüş oyunu

Offroad Outlaws APK (Sınırsız Para)
Offroad Outlaws APK (Sınırsız Para)

Offroad Outlaws, oyuncuların geleneksel bir Off-road oyununda deneyimlemek istedikleri her şeyi getiriyor. Bu oyun sayesinde, arazi daha sert hale geldi, yarış arabası sistemi ayrıntılı olarak tasarlandı. Ayrıca, bu oyun aynı zamanda geleneksel yarış oyunlarına çok aşina olan bir yayıncı olan Battle Creek Games tarafından geliştirilmiştir. Bu nedenle, bu oyunu ilk deneyimlediğiniz andan itibaren aşırı derecede seveceğinize inanabiliriz. Hız tutkusu olan biriyseniz veya sadece karmaşık arazilerde şansınızı denemek istiyorsanız bu oyun tam size göre.

Ninja Turtles: Legends [Sınırsız Para] Mod Apk yazımız ilginizi çekebilir.

Geleneksel sürüş oyunu

Aslında Offroad Outlaws, piyasadaki diğer yarış oyunlarına benzer sürüş oyununa sahip olmaya devam edecek. Her şey tamamlandığında, emniyet kemerinizi bağlayın ve bu oyunun sunduğu zorlukları hemen aşın. Buna göre, bu oyunda hareket halindeyken çok fazla engel var. Bu nedenle oyuncular engelleri aşarak sürüş becerilerini sergileme fırsatına sahip olacaklar.

Unutulmaz performanslar mı yaratacaksınız yoksa talihsiz bir kaza mı geçireceksiniz? Bu oyunu deneyimledikçe cevap mevcut olacak. Lütfen bir kask ve tam koruyucu ekipman giyin. Bu, oyuncuların kötü ortamdan etkilenmemesine veya bir kaza durumunda daha güvenli olmasına yardımcı olacaktır. Çöller, patikalar, bataklıklar ve daha fazlası gibi tanıdık arazilerde ilerleyin.

Heyecan verici PvP modu

Yalnızca geleneksel tek oyunculu modu sunmakla kalmaz, Offroad Outlaws da çevrimiçi PvP modunu entegre eder. Bu mod, oyuncuların arkadaşlarıyla veya dünyanın dört bir yanındaki diğer rakipleriyle heyecan verici yarışlar düzenlemesine olanak tanır. Oyundaki zorlu arazi, bitiş çizgisine başarılı bir şekilde ulaşmanızı zorlaştıran bir bariyer olacaktır. Merak etmeyin çünkü bu yarıştaki tüm oyuncular sizinle aynı sıkıntıyı yaşayacak. Burada diğer rakiplerin üstesinden gelmeye çalışmak yerine zorlu araziyi aşmak için zihninizi kullanmanız gerekiyor.

Haritayı özelleştirin

Offroad Outlaws, çok benzersiz bir harita özelleştirme özelliğine sahiptir. Bu aynı zamanda onu piyasadaki diğer sürüş simülasyon oyunlarından farklı kılan özelliğidir. Özellikle, mevcut haritaları seçmenin yanı sıra oyuncular haritadaki arazi türlerini düzenleyebilirler.

Yeni bir oyuncuysanız, kendinizi basit geçişli arazilerle kolayca özelleştirmelisiniz. Tabii ki, zorluk ne kadar düşükse, her seviyeden sonra o kadar az ödül alırsınız. Buna göre oyuncular, kendilerine zaman kazanmak için oyundaki mevcut araziyi de kullanabilirler.

Kaliteli Off-road araç sistemi

Bu oyundaki araçların çoğu agresif bir görünüme sahip ve en güçlü motorlara sahip. Bu oldukça anlaşılabilir çünkü yarış sırasında engebeli ve son derece zorlu arazide hareket etmek zorunda kalacaklar. Buna göre Offroad Outlaws’daki her araç, düşükten yükseğe doğru sıralanmış farklı bir değere sahiptir.

Bu nedenle, en gelişmiş arabalara sahip olmak istiyorsanız büyük miktarda para ödemeniz gerekecek. Unutmayın, her yarıştan sonra aldığınız para miktarı da bu oyundaki ana gelirdir. Ayrıca günlük görev zincirlerini tamamlamayı unutmayın, onlar da önemli miktarda ganimet getirecektir.

Araç özelleştirme

Herhangi bir Off-road yarış oyunu, oyuncuların kolayca kişiselleştirmeleri için bir araba özelleştirme sistemi de içerir. Offroad Outlaws bir istisna değildir. Bu oyun, oyuncuların yeni arabayı değiştirmek zorunda kalmadan eski arabadaki her şeyi kişiselleştirmelerini sağlar. Tipik olarak süspansiyon, amortisör, şasi, araba boyası vs. değiştirerek çok büyük bir maliyetten tasarruf edebilir ve oyun ekranına hemen devam edebilirsiniz. Ayrıca oyun sırasında arabalarla ilgili bazı bilgileri de ekleyebilirsiniz.

Gerçekçi, yüksek kaliteli grafikler

Offroad Outlaws’daki grafik sistemi de güzel bir 3D formatla donatıldığında bizi son derece tatmin ediyor. Buna göre çevre, Off-road araçlara çarpma etkileri gibi detaylar da deneyim ekranında son derece harika. Hepsi gerçeklikten ilham alıyor, bu nedenle oyuncular arabaları herhangi bir araziyi geçtiğinde çok canlı bir his yaşayacaklar. Ne için bekliyorsun? Bu oyunun şu anda sunduğu muhteşem grafik kalitesini keşfedin.

Offroad Outlaws’da yeni güncelleme

Sürüm 5.2.2

  • Araçtaki tüm özellikleri ve aksesuarları değiştirin.

Android için Offroad Outlaws MOD APK İndir

Offroad Outlaws, Off-road arabalara sahip olma ve onları engebeli arazide sürme hayalinizi gerçekleştirecek. Bu oyun, mükemmel görüntü kalitesiyle birlikte tanıdık bir oyun tarzına, birçok arazi türüne sahiptir. Anın en iyi sürüş simülasyon oyunlarından birini deneyimlemeye hazır mısınız?

Özellikler MOD:

  • sınırsız para

Görüntüler

Yenilikler

- Note: To play multiplayer you must be on this new version!
- 2 new field finds (Really this time!)
- Update to low gear torque
- Update for logs being too bouncy
- Fix for ATVs without riders
- Fix for Facebook login issues
- Fix for issue with text decals
- Fix for issue with normal decals
- Fix for Trailer wheels rotation issue
- Fix for Weird axis width behavior in Forester
- Fix for Duallies issue in Forester

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir