Off The Road Hileli Mod APK (Araba Hilesi)

1.7.1
APK indir
4.5/5 Oylar: 305,926
Geliştirici
DogByte Games
Güncellendi
20 Ekim 2021
Boyut
16M
Sürüm
1.7.1
Gereksinimler
4.1 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Off the Road Mod Hileli APK Son Sürüm araba hilesi dosyasını Android telefonlar için şimdi ücretsiz indirin. Mobil için tamamen açık bir dünya off-road sürüş oyunu ve simülatörü ile oynayın.

Android için Off the Road apk dosyasını indirin ve birçok farklı arazi aracıyla sonsuz dünya ortamlarında seyahat edin. Ek olarak oyunda, deneyebileceğiniz ve keyfini çıkarabileceğiniz çeşitli ulaşım yöntemlerini deneyin.

Seyahat Özgürlüğü: Bir dağın zirvesinden başlayıp Dünya üzerindeki herhangi bir noktaya inmek mümkündür. Deniz, kara ve hava yolculuğu dahil olmak üzere birçok başka ulaşım modu mevcuttur.

Tam Simülasyon Oyunu: Oyunun her yönü gerçekçi hissettiriyor ve oyuna daha fazla daldırma sağlıyor. Bunlara araçlarınızda gösterilen hasarlar, düşmeler, çarpışmalar ve diğer fizik ve lastik basıncı dahildir. Her şey, her bir ilgili aracı gerçekten kullanıyormuşsunuz gibi hissettiriyor.

Off the Road Apk Özellikleri

Yukarıda belirtilen özelliklerin yanı sıra, oyun hakkında herkesin keyif alacağı birçok temel özellik var. Bu nedenle, off-road uygulmasının çarpıcı özelliklerini öğrenmek istiyorsanız yazımızı okumaya devam edelim.

Android Cihazlar için Off the Road apk çeşitli özellikleri şunlardır:

  • Birbirinden farklı manzaralarda seyahat edebilirsin.
  • 22 farlı arazi aracının kilidini açıp oyunun keyfini çıkar.
  • Ulaşım yöntemlerine eklenecek tekneler ve helikopterler de var.
  • Oyuncuların suları test etmeleri ve kendi becerilerini geliştirmeleri için birçok farklı zorluk var.
  • Ek olarak, Kart Paketleri daha fazla arazi aracınızın kilidini açmak için kullanılan yeni bir yöntemdir. Oyununuz boyunca bu paketleri toplamaya devam edin.
  • Koleksiyon ürünleri sadece bunlar değil. Daha da fazla tahsil edilebilir içerikle ödüllendirilmek için her mücadeleyi ve görevi oynamaya devam edin.
  • Tüm bunların yanı sıra Off the Road’un fiziği ve dinamikleri de gerçekçi ve deneyimlemesi eğlenceli. Suda seyahat edebilecek, tepelere tırmanabilecek ve açık dünyanın çeşitli ortamlarını keşfedebileceksiniz.

Oyun Grafikleri

Oyun Grafiklerine gelince, Off the Road vasat. Görseller, gerçek fiziğe kıyasla gerçekçi değil. Ancak oyun hala Android cihazlar için mobil bir oyun olarak oynanıyor. Bununla birlikte, ortamlar net ve takdir edilebilecek kadar iyi görünürken, karakteriniz ve araçlarınız da ayırt edilebilir.

Off the Road Hileli Mod APK Ücretsiz İndir

Android telefonlar için ücretsiz Off the Road Hileli Mod APK Son Sürümünü indirin ve daha fazla harika özelliğin araba hilesi kilidini açacaksınız. Bu yüzden daha fazla zaman kaybetmeden Android için Off the Road araba hilesi indir!

Görüntüler

Yenilikler

Local Multiplayer & Day and Night update!

- dynamic day & night cycle
- colourable headlights (only in medium detail and above)
- Fluorescent paints that glow in the dark!
- new vehicles to drive: Goliath, Hellfire (LE), Icebreaker
- new card pack type: night pack (only spawns at night!)

Local Multiplayer feature preview added!
-Play in sandbox mode with your friends or family members!
-Multiplayer is work in progress and will improve with every update,
send your feedback via e-mail to us!