Now gg Pubg Mobile Yüklemeden Tarayıcı Üzerinden Oyna (2022)

Now gg PUBG Mobile ile oyunu bilgisayara ya da telefona yüklemeden ve indirmeden ücretsiz şekilde oyna. PUBG Mobil oyunlarını uygulama olmadan online ve tarayıcı üzerinden oyna.
Download
4.3/5 Votes: 4
Report this app

Description

Now gg PUBG Mobile ile oyunu bilgisayara ya da telefona yüklemeden ve indirmeden ücretsiz şekilde oyna. PUBG Mobil oyunlarını uygulama olmadan online ve tarayıcı üzerinden oyna.

now.gg alan adında olan site, bir bulut oyun platformu sitesidir. Oyuncuların indirmesini ve yüklemesini gerektiren geleneksel platformların aksine, bulut oyunları sunucudan indirmeden oynanabiliyor. Bu nedenle oyun severlerin oyun indirip yüklemelerine gerek yoktur, sadece bir tarayıcı üzerinden, internete bağlı bir cihaz üzerinden bulut oyun sitesine erişmeleri yeterlidir, böylece istenilen oyun hemen oynanabilir.

Now gg Pubg Mobile Yüklemeden Tarayıcı Üzerinden Oyna
Now gg Pubg Mobile

Now gg PUBG Mobile Oyna

Web sitelerinde yer alan bilgilere göre now.gg, BlueStacks geliştiricileri tarafından oluşturulmuş bir platformdur. Oyuncular bu bulut oyununu kullanarak, tarayıcı ve internet ağı olan herhangi bir cihazda çeşitli oyunlar oynayabilirler. Kısacası now.gg, bir uygulama yüklemek zorunda kalmadan bir tarayıcı aracılığıyla dizüstü bilgisayarlarda ve diğer cihazlarda mobil çevrimiçi oyunlar oynamanıza izin veren bulut tabanlı bir emülatördür.

Burada sizlere sunulan oyun tamamen tarayıcı üzerinden oynanmaktadır. Her ne kadar Now gg PUBG Mobile Oyna dense dahi oyun benzeri bir tarayıcı oyunudur. Bire bir gerçek oyunu hiç bir zaman tarayıcıdan oynayamazsınız. Buradaki amaç oyundaki heyecan ve zevki tarayıcı oyunuyla yaşamanızı sağlamak. AİM geliştirmek, eğlenmek ve vakit geçirmek için bire birdir.

Bu mobil bulut oyun platformunda oynanabilecek birçok çevrimiçi oyun var. PUBG Mobile, Roblox, Zepetto, Demon God, AFK Arena, Brain Out ve çok daha fazlasına Now.gg sitesinden ulaşabilirsiniz.

Bu nedenle, bu site artık oyuncular arasında trend haline geldi. Ne yazık ki hala gg.now ile işbirliği yapmamış bazı popüler oyun isimleri var. Bu bulut oyun platformunda henüz bulunmayan bazı popüler oyun adları Free Fire, GTA ve Mobile Legends: Bang Bang (MLBB).

Now gg PUBG Mobile Oyna

Yüklemeden Oynanan Now gg PUBG Mobile Güvenli mi?

Now.gg sitesi kullanıcılar arasında yeterince güvenli kabul ediliyor. Ama yine de dikkatli olmalısınız. Now gg PUBG Mobile kulklanıcı bilgilerinizi ve kişisel verileri girmemenizde fayda olacaktır.

Bu nedenle, bulut oyun platformu sitesine giriş yapmanıza gerek kalmadan yalnızca misafir özelliğini kullanarak oyun oynamanız önerilir. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *