Nebulous Apk Oyun Hilesi Var mı? Son Sürüm İndir

6.0.1.3
Bağlantıları İndir

Nebulous Apk Oyun Hilesi Var mı? Son Sürüm İndir APK nasıl kurulur?

1. Nebulous Apk Oyun Hilesi Var mı? Son Sürüm İndir APK  dosyasını indirin.

2. Sonra Apk Dosyasını Yükleyin

3. Açtıktan Sonra

4. Ve oynamanın keyfini çıkarın

Geri git
4.2/5 Oylar: 1,198,209
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Merhaba Arkadaşlar, Ücretsiz oyun hilelerini ve en popüler ve  Android apk oyunlarını indirebileceğiniz hileli pc.com’a hoş geldiniz. Popüler oyun Nebulous kullanıcılar arasında popüler olmaya başladı. Biz de sizler için 2022 yılına özel  Nebulous Apk uygulamasına ait en son sürüm dosyasını indir ile bu eğlenceli oyunun heyecanını yaşamaya başlayın. Android ve iOS platformlarında da oynanan bu oyunun nebulous plazma hilesine ait apk dosyasını ücretsiz olarak indir. 

Nebulous Apk

Nebulous İndir ve Oyna

Nebulous apk uzayda bulunan küçük toplarla oynanan ve sizden daha küçük olan topları kendinize dahil etmeye çalıştığınız eğlenceli online oynanan bir oyundur. Mümkün olduğunca kendini büyütmeye çalış yoksa diğer oyuncular seni içine alabilir.

Oynadığınız bölge adına bağlı olarak, farklı top çeşitlerinden seçim yapabilirsiniz. Örneğin, isminiz Mexico ya da Chile ise, Meksika ya da Şili bayrağı ile oynayabilirsiniz.

Nebulus oyunun oynaması çok basit: telefon yada tablet ekranında parmağınızı basılı tutarak bir yerden başka yere hareket edebilirsiniz, sizden büyük olan oyunculardan kaçabilirsiniz, ve daha küçük olanları yutabilirsiniz. Eğer başkası tarafından yutulacak kadar şanssızsanız, oyuna baştan başlamanız gerekecektir.

Nebulous’ta, siyah noktalara dikkat edin, çünkü birisinin içine düşerseniz, daha küçük parçalara bölünürsünüz.

nebulous hile apk

Nebulous oynaması Osmos’a çok benzeyen orjinal ve eğlenceli bir oyundur. Diğer oyunlardan farklı kılan özelliği bu oyun online olarak oynanması ve daha hızlı olmasıdır. Siz de Nebulous oyununa ait hile apk dosyasının en son sürümünü ücretsiz olarak indir ve oyunun tadını çıkarın.

Bu yazımızda Nebulous.io Apk apk ile ilgili bilgileri sizlere anlatmaya çalıştık. Tüm yazımızı okuduktan sonra çeşitli eğlenceli ve harika özelliklere sahip olan Nebulous Apk mod APK dosyasını sitemiz üzerinden verilen bağlantıdan indirebilirsiniz. Oyunu indirme ile ilgili sorun veya sorularınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Görüntüler

Yenilikler

- Added new server: India - New translation: Azerbaijan - Restored instant-recombine option in single player - Some major performance improvements on old devices - UI Improvements and bug fixes

ETİKETLER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir