My Friend Pedro Mod Apk Premium

1.11

My Friend Pedro Mod Apk Premium oyunu ile karısı ve çocukları çalındı ​​ve öldüğü sanıldı. Ama bu muzun ailesini bölmek bundan daha fazlasını gerektirecek. Dostunuz Pedro'ya biraz mermi serpiştirerek buzlu bir intikam almasında yardım edin! Pedro kan, silah sesleri ve muzlarla dolu yepyeni bir mobil macerayla geri dönüyor! Yürüyerek, motorsikletle ve hatta kaykay üzerinde, 37 aksiyon dolu seviyeyi çevirin ve ateş edin. En iyi sonuçlar için, yüksek kalibreli koreografinizi planlayın ve cildiniz yeterince sertse, Blood Rush modunda yeteneklerinizi test edin. They kidnapped his wife and kids and left him for dead. But it's going to take more than that to split this banana's family. Help your friend Pedro serve some ice cold revenge, with a sprinkle of bullets on top!
Download APK
4.1/5 Votes: 28,484
Developer
DevolverDigital
Updated
August 12, 2021
Size
103M
Version
1.11
Requirements
5.0 and up
Get it on
Google Play
Report this app

Description

My Friend Pedro Mod Apk Premium oyunu ile karısı ve çocukları çalındı ​​ve öldüğü sanıldı. Ama bu muzun ailesini bölmek bundan daha fazlasını gerektirecek. Dostunuz Pedro’ya biraz mermi serpiştirerek buzlu bir intikam almasında yardım edin!

Pedro kan, silah sesleri ve muzlarla dolu yepyeni bir mobil macerayla geri dönüyor! Yürüyerek, motorsikletle ve hatta kaykay üzerinde, 37 aksiyon dolu seviyeyi çevirin ve ateş edin. En iyi sonuçlar için, yüksek kalibreli koreografinizi planlayın ve cildiniz yeterince sertse, Blood Rush modunda yeteneklerinizi test edin.

My Friend Pedro Apk Hakında

Bilgisayar oyunu olarak piyasaya çıktı ve ardından oyunun gösterdiği başarılar mobil versiyonunun çıkmasını sağladı. Oyunu bilgisayardaki gibi akıcı oynayamıyorsunuz. Oyun içinde ölürseniz en baştan başlamak zorundasınız yada 25 TL gibi bir ücret ile bunu ortadan kaldırıp ayrıca yeni bir oyun modu da alabiliyorsunuz. Güzel bir oyun senaryosu absürt ve eğlenceli. Grafik ve tasarım olarak başarılı Oynanış olarak bilgisayara göre yavaş. Zaman geçirmek için ideal. Tadımlık bir oyun uzun süreli değil.

My Friend Pedro Mobile Apk İndir

My Friend Pedro Mod Apk Premium ile  3 can bittikten sonra ne kadar ilerlerseniz ilerleyin oyunun başa atıyor ve premium istiyor kaldığınız yerden oynamak için My Friend Pedro Mod Apk Premium indir seçeneği ile oynamak zorunda kalıyorsunuz. Sitemiz üzerinden verilen Apk İndir bağlantısına tıklayarak ücretsiz olarak apk dosyasını indirebilirsiniz.

[xyz-ips snippet=”2kelime”]

My Friend Pedro Android Oyun Club

They kidnapped his wife and kids and left him for dead. But it’s going to take more than that to split this banana’s family. Help your friend Pedro serve some ice cold revenge, with a sprinkle of bullets on top!

My Friend Pedro mobile

My Friend Pedro is back in a brand new mobile adventure of blood, bullets and bananas! Flip and fire your way through 37 action packed levels on foot, on a motorcycle and even on a skateboard. Plan your high caliber choreography for the best scores and, if your skin is tough enough, test your skills in Blood Rush mode.

This banana is Ripe for Revenge. Are you?

Images

What's new

Thanks for your valuable feedback! This update is ad supported and allows players to play the whole game for free and restart from checkpoints. Premium Unlock is still available for an ad free experience and additional Blood Rush game mode. Have fun and please leave us a review!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *