My Child Lebensborn Apk Mod 2.0.1 (Türkçe) İndir

1.7.102
My Child Lebensborn APK, bir çocuğun zor bir tarihsel bağlamda yaşadığı mücadeleyi tamamen yeniden yaratmak için simülasyon ve aksiyonu birleştiren, duygusal bir deneyim sağlayan bir oyundur.
APK indir
4.4/5 Oylar: 21,951
Geliştirici
Sarepta Studio
Güncellendi
2022
Boyut
120 MB
Sürüm
1.7.102
Gereksinimler
4.4 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

İkinci Dünya Savaşı’ndan sonra terk edilmiş bir Alman çocuğu evlat edinmek için My Child Lebensborn APK sınırsız para tam ve en son sürümünü indirin. Klaus/Karin’in küskünlük dolu düşmanca bir ortamda nasıl gençleşeceğini anlayın.

My Child Lebensborn Hakkında

My Child Lebensborn, 2. Dünya Savaşı’ndan kurtulan bir Alman erkek veya kız çocuğunu evlat edinmenize izin vererek size hayatınızın deneyimini yaşatan bir tıklama oyunudur. Her ikisi de Norveçli evinizde sizinle birlikte yaşayacak ve siz öngörülebilir gelecek için kariyerlerini şekillendirirken itaatkar çocuklar gibi davranacak. Savaş bittiğinden beri oyun kolay görünüyor ve çevrenin düşmanca ve evlat edindiğiniz delikanlı için kızgınlık dolu olması dışında çocuk için herhangi bir tehdit yok.

Oyunun Pou veya Talking Tom ile benzerlikleri var çünkü en çok zamanını çocuğunuzla ilgilenerek geçireceksiniz, ancak oynanış farklı anlatılara ve benzersiz konseptlere sahip. Evlat edinilen çocuğun (erkek veya kız) uygun şekilde beslendiğinden, yıkandığından ve oyun oynarken ilgilenildiğinden emin olmanız gerekir. Bu nedenle, çocuğun yeni ortama uyum sağlamasına ve savaşın travmasını üzerinizden atmasına yardımcı olmak için bazı kafa karıştırıcı kararlar vermeniz gerekecek.

My Child Lebensborn
My Child Lebensborn

O zamanlar kasvetli bir şey olmadığı için oyun grafiklere fazla yatırım yapmıyor. Savaş yeni bitti, bu yüzden vatandaşlar Hayatta Kalmak için ellerinden gelen her şeye tutunuyorlar, bu yüzden kasvetli ortam ve havadaki kızgınlık haklı çıkıyor. Bu nedenle, grafikler donuk, ancak 3D oyun özellikleri son derece ayrıntılı ve görsel, buna uygun güzel bir film müziği var.

My Child Lebensborn Mod apk ücretsiz bir oyun olduğundan, indirmek için ödeme yapmanız gerekmez, ancak herhangi bir oyun öğesi veya özelliğine çok ihtiyacınız varsa uygulama içi satın almalar yapmanız gerekebilir. Oyun tüm android cihazlarda mevcuttur ve birden fazla platformda milyonlarca indirmeye sahiptir. Sarepta Studio tarafından tasarlandığı gibi My Child Lebensborn İngilizce ve Türkçe olarak erişebilirsiniz ve içerik 12 yaşın altındaki herkes için derecelendirilmiştir.

Nasıl Oynanır?

My Child Lebensborn, ilginç bir konsepte sahip benzersiz bir oyundur. Oyun, evlat edinilmiş bir Alman erkek/kızın bakımını takip ediyor, bu sayede evlat edinecek ve çocuğun yıllar içinde edindiği bazı sorunları düzeltmek için çok zaman harcamak zorunda kalacaksınız. Oyun bazen yanıltıcı olabilir, burada çocukların sorduğu bazı zor soruları yanıtlamanız gerekir ve ayrıca onların iyi beslendiğinden ve topluma iyi bir katkı sağlamak için eğitildiğinden emin olmanız gerekir.

Oyun özellikleri

Benzer oyunlarda bulamayacağınız etkileyici oyun özellikleri burada. Aşağıdakilerden bazılarına göz atın:

Grafikler

Oyun grafikleri, yaratıcı görseller ve gerçekçi tasarımlarla etkileyicidir. Arka plan ve çevre, 2. Dünya Savaşı’ndan sonra vatandaşların hayatlarının mükemmel detaylarıdır. Evlat edinilen çocuğun üzerindeki morluklar ve nesneler gibi çeşitli özellikler gibi ayrıntılara gösterilen özen, geliştiricilerin oyunu tasarlamak için ne kadar zaman harcadıklarını da yansıtıyor. Bahsetmeye değer diğer grafik öğeleri, çocuğun ruh haline ve mevcut durumlara bağlı olarak yüz ifadelerindeki çeşitli değişiklikleri içerir ve bu da oyunculara bazı soruları nasıl yanıtlayacakları konusunda fikir verir.

Para kazan

Ayrıca tüm zamanınızı çocukla ilgilenmek yerine oyun oynarken de çalışabileceksiniz. Bu gerçekçilik unsuru oyunun çeşitliliğine katkıda bulunuyor çünkü çocuğa bakmak için para kazanmanız gerekecek. Paranız bittiğinde, Klaus/Klarin’in yiyecek ve giyecek gibi ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanacaksınız. Bu nedenle, çalışırken, yemek pişirirken, zanaat yaparken, yiyecek toplarken ve hatta çocuklarla oynarken oyun içi para birimini kazanırsınız.

Hikaye konusu

Buradaki hikaye, çocuğun savaştan sonra onları yetişkinliğe yönlendirmek için bir ebeveyn figürüne ihtiyacı olmasıdır. Ancak bunu yapmanın sabit bir yolu yoktur, bu nedenle oyuncular anlatıları kararlarına göre değiştirebilir. Örneğin, oyun bazen oyuncuya sorular sorar ve cevap bir sonraki eylemi belirleyecektir. Böylece, kararlarınıza göre hikayeyi istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Bu nedenle, farklı oyuncular oyunu seçimlerine ve bakış açılarına göre farklı deneyimleyebilecekler.

Oyun Kontrolleri

Bu bir tıklama oyunu olduğu için oyun kontrollerinin kullanımı da kolaydır. Farklı ekran bölümlerine tıklayarak arka planı değiştirebilecek ve tüm ortamda gezinebileceksiniz. Ek olarak, çeşitli oyun bölümleri arasında etkili bir şekilde hareket etmek için ideal olan çeşitli eylem düğmeleri ekranın altına yerleştirilmiştir. Eylem düğmeleri de kolayca ayırt edilebilir, bu nedenle istenen sonucu elde etmek için hangi düğmeyi tıklamanız gerektiğine karar verme konusunda kafanız karışmaz.

Sonuç Olarak

My Child Lebensborn Apk 2. Dünya Savaşı’nı mümkün olan en insancıl şekilde araştırıyor. Oyuncular için empati yaratır ve terk edilmiş bir savaştan kurtulanla ilgilenerek kendinizi tamamlanmış hissetmenizi sağlar.

Görüntüler

Yenilikler

Added Discord button - now announcing our community discord for My Child Franchise

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir