Mutant Genetic Gladiators Hileli Mod APK (Sınırsız Altın)

73.501.166651
APK indir
4.5/5 Oylar: 561,261
Geliştirici
Celsius online
Güncellendi
29 Eylül 2021
Boyut
Cihaza göre değişir
Sürüm
73.501.166651
Gereksinimler
4.1 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Mutant Genetic Gladiators Hileli Mod APK Telefon ya da tabletinizde oynamak için eğlenceli bir aksiyon oyunu mu arıyorsunuz? Ap İndir bağlantısına tıklayarak sınırsız altın içeren Mutant Genetic Gladiators mod apk dosyasını indir! Bugün mutant müttefiklerinizi toplama ve savaşma günü.

Mutants Genetic Gladiators APK – Breed and Fight

Bugün mevcut olan en popüler oyun türlerinden biri aksiyon oyunlardır. Aksiyon ve dövüş oyunlarını seviyorsanız, aralarından seçim yapabileceğiniz çok oyun olduğunu bilmek sizi heyecanlandıracak.

Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda eğlenceli oyun var ve bunların hepsi, savaşa girmenize ve farklı özelliklerden yararlanmanıza izin veriyor. Mutant Genetic Gladiators ise size kendi mutant ekibinizi kurma özgürlüğü verir.

Celsius Online’ın bu oyununda mutantları toplayıp bir araya getirmekten büyük keyif alacaksınız. Necro, Galactic, Cyber, Sabre, Mythic ve Zoomorph gibi mutant genlerin kilidini açtıkça, çok çeşitli gladyatörleri keşfedebilecek ve keyfini çıkarabileceksiniz.

Kendi benzersiz mutantlarınızı yaratmak için çok sayıda öğeyi karıştırıp eşleştirebilir ve ardından bu mutantları 3’e 3 dövüşlerde kullanabilirsiniz. Şimdi, yalnızca bir mutantla mümkün olan bazı yeni saldırıları deneyin. Bu oyunda rekabet edebileceğiniz çok sayıda oyuncu var!

Mutant Ekibinizi Oluşturun ve Savaşın

Sitemizde çeşitli oyunlar olduğu için, ilginç oyunlar oynayabilirsiniz. Hilelipc.com olarak mobil cihazlar için çok sayıda aksiyon oyunu sizler ile paylaşıyoruz. mutant genetik gladyatör mod apk ücretsiz indir
Aksiyon oyunları popüler bir oyun türü olduğu için vakit geçirmek için oyun bulmakta zorlanmazsınız. Mutant Genetic Gladiators ile gerçekten benzersiz bir macera arıyorsanız, bir mutant ekibi tasarlamanıza olanak tanıyan bir oyundur.

Bu büyüleyici oyunda kilidini açacak ve keyfini çıkaracak çok sayıda mutantla, yapacak işlerin asla bitmeyecek. Bu konumda altı tür mutant vardır: Galactics, Necromorphs, Sabres, Zoomorphs, Mythics ve Cybers. Bu mutantların her biri benzersiz bir mutasyona sahiptir.

Ekibinizin daha da güçlü versiyonlarını üretmek için mutantlarınızı şimdi eğitmek ve hatta melezlemek mümkün! Daha da korkunç düşmanlarla baş edebilmek için silahlarınızı yükseltme özgürlüğüne sahipsiniz. Artık çeşitli formüller elde etmek için bu oyunda nesneleri birleştirme yeteneğine sahipsiniz.

Bu oyunda 3’e 3 savaşta gerçek oyunculara karşı savaşabilirsiniz. En iyi mutantlarınızı benzersiz becerileri ile savaştırabilirsiniz.

Mutants Genetic Gladiators Altın Hilesi

Alışılmadık aksiyon oyunlarından hoşlanıyorsanız, Mutant Genetic Gladiators apk uygulamasını hemen indirin; hayal kırıklığına uğramayacaksın.

Mutantların kilidini aç – Yıllar boyunca yayınlanmış çok sayıda eğlenceli aksiyon oyunu var. Birçoğu ücretsiz olduğu için birçoğuyla eğlenebilirsiniz.

Aksiyon oyunları, çok yönlü ve eğlenceli oldukları için her yaştan popüler olma ününe sahiptir. Oynamak için en iyi türde bir aksiyon oyunu arıyorsanız, indirebileceğiniz benzersiz bir oyun olduğu için bugün Mutant Genetic Gladiators’ı kaçırmamalısınız.

Bu oyunda, Siber, Sabre, Necro, Zoomorph, Mythic ve Galactic olmak üzere 6 farklı sınıfa ait mutant adı verilen yaratıkları toplayabilirsiniz. Burada, bugün keşfedebileceğiniz ve toplamanın keyfini çıkarabileceğiniz 300’den fazla mutant var. Bugün gerçek oyunculara karşı savaşabilmeniz için mümkün olan en iyi takımı toplayın!

Burada, özgürce savaşabildiğiniz gibi, benzersiz becerilerini kullanarak savaşmanın tadını çıkarabilirsiniz. Burada, mutantlarınızın bugün yeteneklerini sergileyebilecekleri benzersiz bir dövüş sisteminin keyfini çıkarabilirsiniz.

Yeni mutantların kilidini açmak için diğer türlerle melezlemeniz gerekecek. Bu oyun her ikisini de yapmanızı sağlar. Sonsuz olasılıklar nedeniyle oyun daha da heyecan verici.

Bunun dışında, artık mutantlarınızı eğiterek sürekli olarak güçlendirebilirsiniz. Onlara birlikte çalışacakları yeni yetenekler ve donanımlar vererek daha güçlü mutantlar yaratmakta özgürsünüz. Bir dizi korkutucu mutantın kilidini açın ve bir patlama yaşayın.

Ekstra bir entrika katmanı ekleyen bu oyunda gerçek oyuncularla özgürce savaşabilirsiniz. Şimdi arkadaşlarınızla üçe üç savaşa girme zamanı. Bu oyunda, diğer gerçek dünyadaki rakiplere karşı benzersiz dövüş becerilerinizi test etmek için diğer oyuncularla stratejik savaşlara katılabilirsiniz.

Oyunun dövüş sistemi tamamen yeni ve kaygan animasyonlar içeriyor. Burada, sürekli savaşa girerek mutantlarınızın yeteneklerini geliştirebileceksiniz.

Mutants Genetic Gladyators Hileli APK İndir – Sınırsız para

Yoğun bir dövüş oyunundan hoşlanıyorsanız, Mutant Genetic Gladiators sizin için en iyi oyundur.

Görüntüler

Yenilikler

- Genel onarımlar ve sistem optimizasyonu - Oyun dengeleme