Moon Pioneer APK Mod 2.9.21 (Sınırsız para)

2.8.9
Bağlantıları İndir

Moon Pioneer APK Mod 2.9.21 (Sınırsız para) APK nasıl kurulur?

1. Moon Pioneer APK Mod 2.9.21 (Sınırsız para) APK  dosyasını indirin.

2. Sonra Apk Dosyasını Yükleyin

3. Açtıktan Sonra

4. Ve oynamanın keyfini çıkarın

Geri git
3.7/5 Oylar: 54,916
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Her zaman bir astronot olmak istediyseniz, Moon Pioneer hile APK – sınırsız para olması gereken yer! Petrol toplayın, endüstriler inşa edin ve tüm kozmosu keşfedin!

Moon Pioneer hakkında

Evreni keşfederken ilginç aktiviteler yapmak için ayda ve diğer gezegenlerde ortaya çıkın! Android için Moon Pioneer’ı indirin ve sırasıyla ekibinizle birlikte sınırsız yağ ve yiyecek madenciliği yapın ve büyütün! Moon Pioneer Mod APK, size harika oyun müzikleriyle en üst düzeye çıkarılmış destansı bir deneyim sunacak!

Oyun Oyna

Bu atari oyunu oldukça basit ve ilgi çekicidir; ilginç oyun sizi ve arkadaşlarınızı bol eğlenceyle meşgul edecek! İşte kazanmaya devam etmenize yardımcı olacak başlangıç ​​paketi:

Moon Pioneer hile APK
  • Ay’da yumurtlayın ve toplanacak petrolü bulun. Çıkarma noktasından bir dolambaçlı ve maden yağı olun!
  • Yağ çıkarmak için koşu bantlarını kullanın. Onlar da egzersiz yaparken uzay ekibinizle daha fazla petrol toplayın. Kulağa eğlenceli geliyor, değil mi?
  • Uzay istasyonunuzu çalışır durumda tutmak ve bir sonraki keşif yolculuğuna yakıt sağlamak için daha fazla petrol verin!
  • Ardından roketinizi Mars’a uçurun. Daha fazla petrol için bir uzay istasyonu kurun. Petrolü faydalı ürünlere dönüştürmek için bir rafineri kurun. Mars’ta çıkarılacak sınırsız petrol var!
  • Yağınızı sera yakıtına dönüştürün. Serayı ısıtın ve yiyecek için ekin yetiştirin!
  • Daha sonra kullanmak üzere roketinizin içine daha fazla yağ yükleyin.
  • Ekinleri hasat edin. Gıda hızlı büyür!
  • Bir sonraki gezegen olan Jüpiter’i keşfedin! Yemeğiniz olacak daha fazla ürün yetiştirmek için daha fazla sera projesi kurun!
  • Moon Pioneer Mod APK Unlimited Money ile sınırsız kaynakların – yağ ve yiyeceklerin tadını çıkarın.
  • Başarılarınızı hem ailenize hem de arkadaşlarınıza gösterin!

Kullanımı kolay

Cep telefonu oyunları, istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde oyun oynamanıza olanak tanır. Moon Pioneer’ı telefonunuza kurduğunuzda, oyun telefonun dahili sürücüsünde çalıştığı için asla internet bağlantısı gerektirmez. Telefonunuzda, cebinizde Moon Life APK’nın olması kullanımı kolaylaştırır.

Moon Pioneer Mod APK oynamanın artıları – Sınırsız para

Çevrimiçi oyunların çocukların gelişimi için zararlı olduğuna dair yaygın bir inanç var gibi görünüyor. Hiçbir şey gerçeklerden uzak olamaz ve bunun sayısız ve karmaşık nedenleri olsa da, oyun tabanlı öğrenmenin altında yatan faydaları göz önüne alındığında da mantıklıdır. ; özellikle Moon Pioneer Mod APK gibi atari oyunları.

Elbette gençler uyandıkları her anı bilgisayar ekranına bakarak geçirmemeliler. Diğer taraftan ders çalışmak ve oyun oynamak birbirini tamamen dışlayan şeyler değildir! Mood Pioneer Mod APK’sını oynamak, bir çocuğun öğrenmesi ve büyümesi için faydalı olabilir. 

Hızlı Stratejik Düşünmeye ve Problem Çözmeye Yardımcı Olur

Moon Pioneer, oyuncuların hızlı düşünmesini gerektirir. Ayrıca, çocuklar, gıda için kurulum ve rafineri ve sera projesi ve tamamlama aşamaları gibi kaynak sorunlarını çözmek için üç adım ileriyi düşünmek için akıl yürütmeyi kullanmalıdır. Bu harika çünkü gençlerin mantıklarını, doğruluklarını ve sıra dışı düşünme ve ayakları üzerinde uygulama becerilerini geliştirdikleri için daha sonraki yaşamlarında onlara yardımcı olacak.

Bellek Kapasitesini Artırır

Moon Pioneer Mod APK’nın oynanışı, oyuncuların, özellikle çocukların, oyunu çözmek için bazı yönleri hatırlaması, petrol ve kaynakları toplamak için önemli dizileri öğrenmesi veya arcade oyununun anlatı unsurlarını izlemesi gereken ezber kullanımına dayanır.

Zihni rahatlatır ve işte üretkenliği ikiye katlar

Çağdaş çağda, hayatlarımız o kadar telaşlı ve programlı hale geldi ki, bir gün izin alıp dinlenmek zor. Bu zor dönemde, Moon Pioneer gibi Android oyunları, sizi programınızın kısıtlamalarından kurtarma ve uzay keşfi özgürlüğünün keyfini çıkarma potansiyeline sahip bir kurtarıcı görevi görür. Ara vermeden uzun süre çalıştığınızda, düşünceleriniz bloke olur ve işiniz normalden daha yavaş olur. Bu oyunun beyne sağladığı pozitiflik, işlevsellik yeteneklerini geliştirir. Moon Pioneer Mod APK oynarken biraz dinlenmek ve daha hızlı çalışmak daha çok tercih edilir.

Şarj Anları Sağlar

İş dışında bir şey düşünmenin – Moon Pioneer Mod APK oynamak gibi – beyninizin yeniden şarj olmasına, konsantre olmasına ve iş çözümleri için doğrusal olmayan yöntemleri ortaya çıkarmasına izin vermesi şaşırtıcı değil.

Stresi Ortadan Kaldırır

Moon Pioneer Mod APK oynamanın çalışanları daha üretken hale getirebilmesinin belki de en önemli nedeni, stresten kurtulmak için sağlıklı bir çıkış sağlamasıdır. Bu, dinlenmek ve odaklanmak için park yerinde zincirleme sigara içmekten çok daha iyi bir yöntemdir.

Astronotların uzayda nasıl hayatta kaldıkları hakkında daha fazla bilgi edinmek ve bir sonraki projeniz için biraz ilham almak istiyorsanız, Moon Pioneer Mod APK ücretsiz indirme yardımcı olabilir!

Moral ve Ekip Oluşturma Güçleniyor

Gün boyunca faydalı duraklamaları teşvik etmek, iş gününün kalitesini artırır. Moon Pioneer gibi harika bir deneyim üzerinde birlikte çalışmak, önemli projelerde işbirliği yapma yeteneklerini de geliştirebilir. Oyun, uzay ekibinin birkaç görevi bitirmesine ve sonsuz miktarda kaynak elde etmesine olanak tanıyan çok sayıda sinerji içeriyor!

Sağlığa Faydalı

Cep telefonu oyunları oynamanın, üzüntüyü azaltmak ve mutluluk seviyelerini artırmak gibi çeşitli sağlık yararları sağladığı gösterilmiştir (bu, oynarken ve kazanırken kendinizi harika hissetmenizi sağlayan şeydir). Artist Life oynamak beyin eğitimine yardımcı olabilir. Oyun, çeşitli görevleri başarmak için sıralı eylemler yapmanızı gerektirerek beyin fonksiyonunuzu geliştirir.

Moon Pioneer Mod Apk 2.9.21 (Sınırsız para)

Normların dışına çıkmak istiyorsanız, Moon Pioneer Mod APK ücretsiz indirme, yapılacaklar listenizde olmalıdır! Her oyun, bu uzay dışı oyun deneyiminin heyecanına uymayabilir. Oyun, çoğu gerçek hayatta akıllara durgunluk verecek olan başarılarınızla gurur duymanızı sağlayacak! 

Jüpiter’de petrol ve tarım ürünleri için maden çıkarmak için bir istasyon kurmayı düşünün, bu ne kadar şaşırtıcı olabilir? Kolay! Bugün sitemizden Android için Moon Pioneer’ı indirin ve bir hayatta kalma uzmanının ve bir astronotun hayatının tadını çıkarın; hepsi bir arada!

Görüntüler

Yenilikler

Bug fixes

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir