Android İçin MONZO APK İndir

0.6.0

MONZO MOD APK, hayal gücünüzü ve yaratıcılığınızı gerçeğe dönüştürmek için bir simülasyon oyunudur.
Download APK
4.0/5 Votes: 240,157
Developer
MADFINGER Games
Updated
June 23, 2021
Size
74M
Version
0.6.0
Requirements
5.0 and up
Get it on
Google Play
Report this app

Description

MONZO MOD APK, hayal gücünüzü ve yaratıcılığınızı gerçeğe dönüştürmek için bir simülasyon oyunudur. Arabalar, motosikletler, hatta uçaklar, silahlar ve daha fazlası için dijital modeller yaratmayı düşündünüz mü? MONZO, tam da bunu yapmanız için size tüm harika araçları sunar. Şimdi bizimle keşfedin.

MONZO Hakkında

MONZO – Dijital Model Oluşturucu

Bu uygulama, yayıncı MADFINGER Games’in en başarılı oyunlarından biridir. Google Play‘de 10 milyondan fazla yüklemeye sahiptir ve dünyanın her yerinden büyük bir hayran kitlesine sahiptir. Çocuklardan yetişkinlere kadar pek çok kişi bu simülasyon oyunuyla ilgili heyecanını dile getirdi. 

MONZO APK
MONZO APK

Bu uygulama, en eşsiz model meclislerinin büyük bir hazinesini sunan farklı bir simülasyon oyunudur. En basitinden en karmaşığına kadar kendi modellerinizi oluşturmak için ekrana dokunmanız yeterli. Üstelik MONZO sadece sıradan bir oyun değil, aynı zamanda faydalı bir fen eğitimi unsuruna da sahip. Herkes bunu deneyimleyebilir ve sonuçları herkesle paylaşabilir.

Modeli oluşturarak başlayalım

Oyuncular dijital modeller oluşturarak, boyayarak, etiketleyerek ve paylaşarak hayal güçlerini ve yaratıcılıklarını serbest bırakabilirler. Öyleyse, önce inşa ederek, sırayla şeyleri keşfetmeye başlayalım.

Oyun, Messerschmitt Bf 109 G-6, StuG 40 Ausf.G gibi en benzersiz modelleri içeren eksiksiz bir “Revell” koleksiyonuna sahiptir. Bunun yanı sıra, araç montajlarını da içerir. Chopper Black Jade, Chopper Brimstone Beauty, Spor Araba gibi veya Colt 1911, Smith & Wesson Model 53 gibi silahlar… Ayrıca MONZO’nun hazinesi, Leonardo da Vinci’nin Kürekli Tekneler, Delme Makineleri, Kamera ve büyük bir dinozor modelleri koleksiyonu.

Bu nedenle, bu oyun çocuklardan gençlere ve hatta yetişkinlere kadar her tür oyuncunun deneyim ihtiyaçlarına hizmet etmeye hazır. Her modelinde kolayca monte edebileceğiniz tüm araçlara sahiptir. Ancak, yerleşik kurallara uymanıza gerek yok, tarzınızı modellere getirmek için biraz yaratıcılık gösterin.

Modeli boyayın ve etiketleyin

Model monte edildikten sonra, modelinize dramatik bir görünüm kazandırmak için boyayın ve etiketleyin. MONZO, 50 benzersiz Revell modelinin yanı sıra 10 renk paleti ve en kişiselleştirilmiş 20 çıkartma sunar. Bu nedenle, oyuncular ilkel bir modeli benzersiz bir modele dönüştürmek için sayısız seçeneğe ve özelleştirmeye sahip olacaklar. Bu, oyuncuların tasarımlarını kişiselleştirmelerine yardımcı olan bir bölümdür. Renkleri seçme, renkleri karıştırma ya da modele çıkartma ve resim uygulama biçimleri onların tarzını yansıtacaktır.

Sonuçlarınızı paylaşın

Kendi stil modellerinizi yaratmaktan heyecan duyuyorsunuz, peki bunları toplulukla paylaşmayı nasıl düşünüyorsunuz? Oyuncular, modellerini Facebook, Instagram gibi sosyal ağlarda görsel olarak kolayca paylaşabilirler. Hatta benzersiz Revell koleksiyonlarını sınırsızca paylaşabilirler. MONZO, ortak ilhama sahip insanlar arasındaki bağlantıların yolunu açan bir yerdir. Kim bilir, benzer ilgi alanlarına sahip bir arkadaş bulabilirsiniz. Ayrıca, başkalarının paylaşımlarından da çok şey öğrenebilirsiniz.

MONZO’yu kullanmak için dokunup sürüklemeniz yeterli

MONZO’nun kontrolleri, geleneksel çizim uygulamalarına oldukça benzer. İlk olarak, oyuncular bir araç modeli, silah veya istedikleri modeli seçebilirler. Ardından, yukarıda tanıttığım gibi Oluştur, Boya, Çıkartmalar ve Fotoğraf gibi işlemleri adım adım gerçekleştirecekler. Kendi arayüzlerine gitmek için ekrandaki bu işlevlerin simgelerine dokunmanız yeterlidir.

Burada, deneyim alanınız merkezde olurken, araçlar ekranın kenarları boyunca görüntülenecektir. Oyuncuların sadece istedikleri araca dokunmaları ve ardından onu modelde uygun konuma sürükleyip bırakmaları gerekiyor. Oldukça basit, değil mi?

Gerçekçi grafikler

Aslında en başından beri MONZO’nun grafik formatından oldukça etkilendim. Üst düzey 3D grafik platformu sayesinde getirdiği görüntüler çok gerçekçi ve gerçek hayat gibi net. Ayrıca, ekran arayüzündeki işlem de gecikmesiz ve hızlı işlem hızı olmadan oldukça düzgün. Bu nedenle MONZO’nun getirdiği grafik kalitesinden şikayet edecek bir şey olduğunu düşünmüyorum. 

Sniper Champions APK İndir yazımız ilginizi çekebilir.

MONZO nasıl kurulur

Adım 1: Hilelipc.com’dan MONZO APK sürümünü indirin.

Adım 2: Android telefonda, mobilde bilinmeyen ayarların kilidini açın. “MONZO” uygulamasının telefonunuza erişmesine izin verin.

Adım 3: MONZO Apk dosyasını açın. Yükle’ye dokunun.

Adım 4: MONZO kurulumunu tamamlamak için ekrandaki talimatları izleyin.

Android için MONZO MOD APK İndir

MONZO her oyuncu arasında giderek daha popüler hale geliyor. Yani henüz oynamadıysanız, hemen indirin ve harika montaj anlarının tadını çıkarın. Sınırsız yaratıcılığınızı açığa çıkarabileceğiniz ve kişiselleştirilmiş modeller yaratabileceğiniz yer burasıdır. Gerçek hayattaki modeller, MONZO ile yaptığınız işlemlerle dijital modeller haline gelir.

Montajlardan paletlere, çıkartmalara ve daha fazlasına kadar inanılmaz derecede güçlü bir araç koleksiyonundan başka bir şey değildir. Orijinalden sayısız varyasyon oluşturmanıza ve bunları herkesle paylaşmanıza yardımcı olacaklar. MONZO oyununda sınır yoktur, çünkü yaratıcılığınız tüm engelleri ortadan kaldıracaktır

Images

What's new

Great news! We have just released a new update 0.6.0 full of improvements and bug fixes.
Don’t forget to let us know what you think about the update.
Your MFG team

Video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *