Miracast Apk İndir (Ekran Yansıtma Uygulama Programı) 2022

2.0
Miracast Apk yazılımı, Akıllı TV'ler veya kablosuz ekran bağdaştırıcıları gibi kablosuz görüntüleme cihazlarını kullanarak Android cihazınızın ekranını bir TV'ye yansıtmanıza olanak tanır. Miracast Wifi Display uygulaması, Smart TV veya Kablosuz ekran adaptörleri gibi kablosuz ekran aygıtları ile android cihaz ekranını TV ekranına atmanıza yardımcı olacaktır. Uygulamalar cihazlarımda mükemmel çalışıyor, SamSung, HTC, Sony telefonunda test ettim. Dikkat: Bazı cihazlar ekran görüntüsünü desteklemez ve bu uygulama çalışmayabilir, uygulama sadece 4.2 ve üstü android'i destekleyebilir.
APK indir
3.7/5 Oylar: 37,618
Geliştirici
The Tree Team
Güncellendi
28 Şubat 2019
Boyut
5,4M
Sürüm
2.0
Gereksinimler
4.0.3 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Miracast Apk yazılımı, Akıllı TV’ler veya kablosuz ekran bağdaştırıcıları gibi kablosuz görüntüleme cihazlarını kullanarak Android cihazınızın ekranını bir TV’ye yansıtmanıza olanak tanır.

Miracast Apk (Ekran Yansıtma Uygulaması)

Akıllı telefonların ve tabletlerin hareketliliği ve taşınabilirliği övgüye değer olsa da, birlikte geldikleri küçük ekranlar zaman zaman kısıtlayıcı olabilir. Daha büyük bir ekranda film izlemek, oyun oynamak veya diğer multimedya dosyalarını oynatmak ve hatta genel olarak sadece sörf yapmak çok daha eğlenceli ve ilgi çekici olacaktır. Buna genellikle güncel yazılıma sahip ileri teknoloji cihazlarda erişilebilir, ancak yalnızca anlık görüntü için özel bir uygulama istiyorsanız Miracast Ekran Yansıtma bir alternatiftir.

Kolay Arayüz

Miracast Screen Mirroring’in kullanıcı arayüzü oldukça basittir. Kullanıcı arayüzünde yalnızca dört düğme vardır, ancak bu programı kullanmak için bunlardan yalnızca birini kullanmanız gerekir. WiFi Ekranı, Daha Fazla Uygulama, Bize Oy Ver ve Paylaş, dört düğmenin adlarıdır. Bu düğmelerin tümü açıklayıcıdır. Program bu butonların altında cihaz bilgilerinizi listeler. Cihazınızın üreticisine, modeline, versiyonuna ve diğer bilgilere bakabilirsiniz. Bu, sorun giderme sürecinde yardımcı olacaktır.

Ekranı Yansıtma İşlemi

Miracast Screen Mirroring ile ekranınızı yayınlamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Tek yapmanız gereken, ekranınıza yansıtılabilen mevcut cihazlarınızın bir listesini almak için WiFi Ekranı düğmesini tıklamaktır. Tek yapmanız gereken, ekranınızda görüntülemek istediğiniz öğeye tıklamak ve hemen ekranınızda görünecektir.

Sorunlar ve Endişeler

Teknolojiye aşina değilseniz Miracast’ı çalıştırmak biraz zor olabilir. Neyse ki program, yazılımda gezinmenize yardımcı olacak tavsiyeler içeren bir açılır yardım dosyasına sahiptir. Program ve cihazlar arasındaki ayrıştırma sorunları, sorunun kökü gibi görünüyor. Cihazlarınızın Miracast ile uyumlu olmasını ve her ikisinin de aynı WiFi ağına bağlı olmasını sağlayın. Bunlar genellikle Miracast Screen Mirroring programının çalışması için tek kriterdir ve bunları takip ederseniz uygulama kusursuz çalışmalıdır.

Miracast Ekran Yansıtma teoride kolay olsa da, teknik konulara aşina değilseniz veya gerekli donanıma sahip değilseniz kurulum yapmak zor olabilir. Tüm cihazlarınızın güncel olduğundan ve Miracast teknolojisini destekleyebildiğinden emin olmak çok önemlidir. Ayrıca ekran görüntülerini toplarken onları aynı ağa bağlamayı ve hızlı bir bağlantınızın olmasını sağlamayı unutmayın. Bu koşulları göz önünde bulundurursanız Miracast şüphesiz çalışacaktır.

Bu Yazımızda Okuyun :   2048 Cube Winner APK (Güncel Sürüm) 2021

Miracast nasıl açılır

Miracast Wifi Display uygulaması, Smart TV veya Kablosuz ekran adaptörleri gibi kablosuz ekran aygıtları ile android cihaz ekranını TV ekranına atmanıza yardımcı olacaktır. Uygulamalar cihazlarımda mükemmel çalışıyor, SamSung, HTC, Sony telefonunda test ettim. Dikkat: Bazı cihazlar ekran görüntüsünü desteklemez ve bu uygulama çalışmayabilir, uygulama sadece 4.2 ve üstü android’i destekleyebilir.

Uygulamanın Özellikleri

  • TV ekranına Android ekranı yapın (Smart TV Wireless Display / Miracast’ı desteklemelidir).
  • Geçerli kablosuz ağı destekleyen cihazları destekle ekran görüntüsünü bulun.

Miracast Apk Nasıl Kullanılır

1. TV’nizin Kablosuz Ekran / Miracast’ı desteklediğini kontrol edin.

2. Cihazınız ve TV’niz aynı ağa bağlanmalıdır.

3. Uygulamada bağlantı düğmesine tıklayın ve TV’yi seçin.

Android Cihazlar İçin Miracast Apk İndir

Miracast Apk yazılımı, Akıllı TV’ler veya kablosuz ekran bağdaştırıcıları gibi kablosuz görüntüleme cihazlarını kullanarak Android cihazınızın ekranını bir TV’ye yansıtmanıza olanak tanır. Uygulamayı hilelipc.com üzerinde verilen Apk İndir bağlantısını kullanarak indirin.

Görüntüler

Yenilikler

Update to new SDK
Fix bugs
Correct FAN policy