Minecraft Jenny Mod APK 2022

1.17.0.02 Android için

Jenny Mod Minecraft 2021, popüler oyunun en yeni ve en gelişmiş modifikasyonudur. Bu mod sürümü ücretsiz olarak sınırsız enerji ve yiyecek sağlar. Android ve PC için bu harika uygulamayı indirme ve keyfini çıkarma zamanı.
Download
3.3/5 Votes: 8
Developer
Mojang
Updated
Haz 30, 2021
Size
122 MB
Version
1.17.0.02 Android için
Requirements
4.1 ve sonrası
Report this app

Description

Minecraft uygulaması temel olarak Mojang tarafından geliştirilen bir arcade oyunudur. Bu tür oyun uygulaması, çeşitli şekillerde satın alınabilen birinci sınıf bir üründür. Oyuncular bu kaynaklara erişmek için bu öğeleri satın almalıdır.

Jenny-Mod-Minecraft-Download
Jenny-Mod-Minecraft-Download

Bu, çoğu mobil kullanıcı için tamamen uygun değildir. Jenny Mod 2021, basit yaklaşım nedeniyle uzmanlar tarafından da değiştirildi. Sonuç olarak, kaynaklar da dahil olmak üzere tüm temel özellikler kullanılabilir.

Jenny Mod Minecraft Apk nedir?

Jenny Mod Minecraft 2021, popüler oyunun en yeni ve en gelişmiş modifikasyonudur. Bu mod sürümü ücretsiz olarak sınırsız enerji ve yiyecek sağlar. Orijinal versiyon sınırlı miktarda enerji ve yiyeceğe sahiptir.

Ancak, oyun uygulamasının bu değiştirilmiş versiyonunda, yiyecek dahil tüm enerji tüketime açıktır. Oyunun hikayesi hayranlar arasında iyi biliniyor. Bu oyunda, oyuncular inşaat bloklarını kullanarak büyük şehirler inşa etmelidir.

Yapı taşları ayrıca çeşitli diğer öğeleri yapmak için de kullanılabilir. Binalar da dahil olmak üzere tüm bu şehirleri inşa etmek için enerji ve gıda gereklidir. Sonuç olarak, verilen sürede görevleri tamamlamak, yeterli yiyecek ve enerji olmadan imkansız görünüyor.

Bu, ücretsiz mallara ve güce sınırsız erişimin mümkün olduğu anlamına gelir. Uzmanlar bu yeni fan modu baskısını bir araya getirdi. Gerekli olan diğer kaynakları geri çağırmak da mümkündür. Öte yandan gıda, birincil aktivite kaynağıdır.

Yani oyunun hayranısınız ve orijinal oyun uygulaması için en iyi çözümü bulmak istiyorsunuz. Bundan sonra, en yeni Jenny Mod Minecraft 1.12 2 sürümleri indirilir. Ve istediğiniz kadar enerji ve yiyecek tüketebilirsiniz.

Özellikleri:

  • Kayıt gerekli değildir.
  • Oyuncular bile premium abonelik satın almaya zorlanmayacak.
  • Ana sunuculara erişim için önceden lisans gerekmez.
  • Uygulama içi satın alma seçeneği hala mevcuttur.
  • Farklı ürünler satın almak için daha iyi bir seçenek, doğrudan pazar yeri seçeneği olacaktır.
  • Üçüncü şahıslardan yapılan duyurulara izin verilmez.
  • Sınırsız yiyecek ve enerji kaynağı vardır.
  • Sonunda bu, oyuncuların mükemmel şehirler inşa etmelerine yardımcı olacaktır.
  • Oyunun kullanıcı arayüzü basit ve mobildir.

Nasıl İndirilir ve Kurulur?

İndirmeye başlamak için HileliPc.com üzerinde verilen Apk İndir bağlantısına tıklayın. APK, indirildikten sonra tarayıcınızın “İndirilenler” sayfasında görünecektir. Telefonunuza yüklemeden önce, cihazınızda İnternet’in herhangi bir yerinde bulunabilen üçüncü taraf uygulamalara izin verildiğinden emin olun. Tarayıcı ayarlarınıza bağlı olarak bir onay penceresi görünecektir.

The-Jenny-Mod-Minecraft-Apk
The-Jenny-Mod-Minecraft-Apk

Google Play Store ve HileliPc.com dışındaki kaynaklardan uygulama yüklemek için menüye, ayarlara, güvenliğe gidin ve bilinmeyen kaynakları arayın. Tarayıcınızda “İndirilenler”e gidin ve indirilen dosyaya bir kez tıklayın. Ardından, telefonunuza yükleyin ve çalıştırın. İçerik yüklenirken biraz gecikme olacaktır. Ardından, Android telefonunuzun güvenlik ayarlarında başlatmak için düğmeye dokunun.

Bu Jenny Mod Minecraft Apk incelemesi, tüm sorularınızı yanıtlamış olmalı. Şimdi Android ve PC için bu harika uygulamayı indirme ve keyfini çıkarma zamanı. Jenny Mod Minecraft Apk’den hoşlanıyorsanız, lütfen arkadaşlarınıza ve ailenize bundan bahsedin.

Lütfen bizi daha fazlasını yapmaya teşvik edebilmem için uygulamaya bir puan verin ve teşekkür ederim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *