Minecraft Java Edition Apk -1.15.2 Minecraft İndir

1.16.220.02
1.15.2 Minecraft İndir Minecraft Java Edition, atılmak istediğiniz maceraya sizin karar verdiğiniz açık uçlu bir oyundur. Sonsuz dünyaları* keşfedin ve en basit evlerden en muhteşem kalelere kadar her şeyi inşa edin. Bu sınırlı süreli ücretsiz deneme sürümünde Minecraft'ı, tehlikeli yaratıkları savuşturmak için silah ve zırh oluşturduğunuz hayatta kalma modunda deneyimleyeceksiniz. Oluşturun, keşfedin ve hayatta kalın!
APK indir
4.0/5 Oylar: 2,107,824
Geliştirici
Mojang
Güncellendi
March 25, 2021
Boyut
Varies with device
Sürüm
1.16.220.02
Gereksinimler
Varies with device
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Minecraft Java Edition Apk -1.15.2 Minecraft İndir

Minecraft Java Edition, atılmak istediğiniz maceraya sizin karar verdiğiniz açık uçlu bir oyundur. Sonsuz dünyaları  keşfedin ve en basit evlerden en muhteşem kalelere kadar her şeyi inşa edin.

Görüntüler

Yenilikler

1.15.2 Minecraft İndir

Minecraft Java Edition, atılmak istediğiniz maceraya sizin karar verdiğiniz açık uçlu bir oyundur. Sonsuz dünyaları* keşfedin ve en basit evlerden en muhteşem kalelere kadar her şeyi inşa edin. Bu sınırlı süreli ücretsiz deneme sürümünde Minecraft'ı, tehlikeli yaratıkları savuşturmak için silah ve zırh oluşturduğunuz hayatta kalma modunda deneyimleyeceksiniz. Oluşturun, keşfedin ve hayatta kalın!

Minecraft Java Edition, atılmak istediğiniz maceraya sizin karar verdiğiniz açık uçlu bir oyundur. Sonsuz dünyaları* keşfedin ve en basit evlerden en muhteşem kalelere kadar her şeyi inşa edin.

2 yorum "Minecraft Java Edition Apk -1.15.2 Minecraft İndir"

  1. Mustafa diyorki:

    Java süper bir sürüm

  2. Sahib diyorki:

    Güzel bir çalışma olmuş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir