Minecraft Bedrock Edition Apk

3.2
Apk dosyamızı indirin ve yükleyin. Minecraft Bedrock Edition oyununun tadını çıkarın. Minecraft Bedrock Edition Apk'da Aklınıza gelebilecek her şeyi oluşturun ve yaratın. Bir avcı veya kaşif olun. Hayatta kal ve büyük bir şehir inşa et.
APK indir
4.0/5 Oylar: 212
Geliştirici
Lavieur Ipeslopasrioyouer
Güncellendi
February 16, 2021
Boyut
16M
Sürüm
3.2
Gereksinimler
4.4 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Minecraft Bedrock Edition Apk‘da Aklınıza gelebilecek her şeyi oluşturun ve yaratın. Bir avcı veya kaşif olun. Hayatta kal ve büyük bir şehir inşa et. Alternatif olarak, cehenneme bir ışınlanma kurun! Bu oyunda 30’dan fazla hayvan ve 1000’den fazla blok ve parça var!

Herhangi bir Eklenti, neler yapabileceğini gösteren bir özet ve birkaç ekran görüntüsü ile birlikte gelir.
Her iki harita da Minecraft Bedrock Edition ile uyumlu olduklarından emin olmak ve kullanıcılar için mümkün olan en iyi deneyimi sağlamak için kapsamlı bir şekilde gözden geçirildi.

Minecraft Bedrock Edition Apk İndir

Bu eklenti, diğer tüm zırh paketlerinden çok daha güçlü olan orijinal Chain Armor’u Bedrock Armor ile değiştirir. Kundaklama, bomba ve çeşitli diğer tehlikelere karşı dayanıklı olacaksınız. Zırhı giydiğinizde, daha da hızlı koşabilir ve çok daha fazla sağlığa sahip olacaksınız. Hayatta kalmayı çok daha kolay hale getirir ve çevrenizdeki risklerle aynı derecede ilgilenmeniz gerekmez.

Minecraft Bedrock Edition Apk Kurulumu

Kurulum: Apk dosyamızı indirin ve yükleyin. Minecraft Bedrock Edition oyununun tadını çıkarın.

Disclaimer: This application is not approved nor affiliated with Mojang AB, its name, commercial brand and other aspects of the application are registered brands and the property of their respective owners. This app adheres to the terms set out by Mojang. All items, names, places and other aspects of the game described within this application are trademarked and owned by their respective owners. We make no claim to and do not have any rights to any of the foregoing.

Görüntüler

Yenilikler

- updated v3 with premium addons

minecraft bedrock edition apk,
minecraft bedrock edition apk indir,
minecraft windows 10 edition apk,
minecraft bedrock edition indir apk,
minecraft bedrock apk indir,
windows 10 minecraft apk,
minecraft windows 10 edition apk pc,
minecraft windows 10 edition apk android

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir