Minecraft 1.17.11 Apk Yeni Güncelleme 2022

1.17.11.01

 • Payment
Block World'ü keşfetmek ve istediğinizi oluşturmak için Android için Minecraft 1.17.11 Apk en son sürümünü indirin. Hayal gücünüzün vahşi çalışmasına izin verin. Dünyanın en çok satan oyunu artık mobilde mevcut ve çok başarılı. Android için Minecraft PE mod Apk'yi indirin ve istediğiniz her şeyi yaratabileceğiniz geniş bir dünyaya dalın. Hayal gücünüz sınır tanımıyor. Sonsuz dünyaları keşfedin ve en basit evlerden en büyük kalelere kadar her şeyi inşa edin. Sınırsız kaynaklarla yaratıcı modunda oynayın veya hayatta kalma modunda dünyanın derinliklerine kadar kazarken tehlikeli yaratıkları savuşturmak için silah ve zırh yapın. Mobil cihazlar veya Windows 10'da ister tek başınıza ister arkadaşlarınızla yaratın, keşfedin ve hayatta kalın. Minecraft 1.17.11 Apk doyasını indirmek için sitemiz üzerinden verilen Apk İndir bağlantısına tıklayarak indirebilirsiniz.
Download APK
4.6/5 Votes: 4,236,898
Developer
Mojang
Updated
6 Ağustos 2021
Size
Cihaza göre değişir
Version
1.17.11.01
Requirements
5.0 ve sonrası
Get it on
Google Play
Report this app

Description

Block World’ü keşfetmek ve istediğinizi oluşturmak için Android için Minecraft 1.17.11 Apk en son sürümünü indirin. Hayal gücünüzün vahşi çalışmasına izin verin.

Dünyanın en çok satan oyunu artık mobilde mevcut ve çok başarılı. Android için Minecraft PE mod Apk’yi indirin ve istediğiniz her şeyi yaratabileceğiniz geniş bir dünyaya dalın. Hayal gücünüz sınır tanımıyor.

Tüm zamanların en iyi oyunlarından biri olan minecraft ve neredeyse on yıl önce piyasaya sürülmesine rağmen dünya çapında çok çeşitli yaş gruplarına hitap etmeye devam etmektedir.

Minecraft 1.17.11 Apk‘nin temel önermesi basittir: size geniş bir dünyaya erişim verildi ve şimdi onu keşfedebilir ve oradayken ne istersen yapabilirsin. İsterseniz kendi evinizi yapın – bu iyi bir başlangıç. Devam edin ve devasa bir kale veya fütüristik bir şehir inşa edin. Böyle bir yapı inşa ederken zamandan tasarruf edebildiğiniz sürece sorun yok.

Minecraft 1.17 Apk nedir?

Artık nerede olursanız olun Minecraft oynayabilirsiniz. Oyun internet bağlantısı gerektirmediği için trende, uçakta, arabada veya başka bir yerde oynayabilirsiniz! Bu, popüler Minecraft video oyununun tam sürümüdür. Eter dahil tüm evren mevcuttur.

 

Keşfedilecek devasa bir açık dünya var: Minecraft World, Dünya’nın yüzey alanının dört katı. Özetle, hiç bitmeyen bir kart. Bu dünyada öğrenecek çok şey var.

Bir orman, bir çöl, bir zindan ve çok daha fazlası var. İstediğiniz yere inşa edebilir ve yeraltında daha fazla kaynak için kazabilirsiniz. Ağaçlar kesilmeli, değerli cevher çıkarılmalı ve silahlar, inşaat malzemeleri, zırhlar ve diğer eşyalar yapılmalıdır.

Minecraft, aralarından seçim yapabileceğiniz üç farklı oyun moduna sahiptir. Hayatta Kalma Modu varsayılandır ve oradan başlamanızı öneririz. Bu durumda, bir şeyler yapmak için kaynakları toplamanız ve hayatta kalmak için her zaman yemek yemenizi sağlamanız gerekir. Geceleri zindanlarda ve altınızda düşmanlarla savaşmaya hazır olduğunuzdan emin olun.

minecraft1.17.11 apk indir
minecraft1.17 apk indir

Yaratıcı mod, bir sonraki oyun modudur. Bu oyun modunda sınırsız kaynağa sahipsiniz ve hayatta kalmak için yemek yemenize gerek yok. Bu, yalnızca devasa ve epik yapılara konsantre olabileceğiniz anlamına gelir. Oyun modu zor olmasa da, bir şeyler yaratırken hayal gücünüzü kullanmaya odaklanabilirsiniz. Saray veya şehir gibi büyük bir proje inşa etmek istediğinizde bu en iyi seçenektir.

Minecraft, en çok çocuklar için uygun olsa da, her yaştan ve her kesimden insanın keyifle oynayabileceği bir oyundur. Oyun, yaratıcılıklarını keşfetmek ve bir şeyler yapma konusundaki ilgilerini ve hayal güçlerini kullanma yeteneklerini geliştirmek isteyen çocuklar için idealdir. Bu, gençlerin hayal gücünü harekete geçirmenin harika bir yoludur ve onları kesinlikle daha iyi bir konuma getirecektir.

Sunucu yok: Minecraft’ın mobil sürümü, sunuculara bağlanmanıza izin vermiyor. Üstelik oyunun mobil versiyonunda yaptığınız hiçbir şey PC veya konsol versiyonlarında olmuyor, tam tersi. Bu, tüm Minecraft 1.17.11 Apk kullanıcılarının bilmesi gereken bir sınırlamadır.

Yaratıcılığınızın zihninizi ve bedeninizi ele geçirmesine izin verin!

Dünyanın en büyük açık dünyasını keşfetmeye hazır olduğunuzda, başlamak için hemen Android için Minecraft Mod Apk’yi indirin. Bu oyun, 112 milyondan fazla aktif oyuncu ile aylık olarak 180 milyondan fazla kişi tarafından oynanmaktadır. Özetle, bu şimdiye kadarki en popüler oyundur.

Minecraft 1.17 Apk Özellikleri:

 • Her seferinde farklı olan, neredeyse sonsuz, prosedürel olarak oluşturulmuş bir 3D dünya.
 • Oyun için çok sayıda mod, harita ve görünüm.
 • Birçok farklı aktivite araştırma, kaynak havuzu, el sanatları ve savaşı içerir.
 • Farklı oyun modları: hayatta kalma, macera, yaratıcı, çok oyunculu.
 • Arkadaşlarınızla özel, değiştirilmiş veya yerel bir sunucuda oynayın.
 • Herhangi bir modern cihazda oynayın ve dünyayı onlarla paylaşın.
 • Dost canlısı ve geniş bir oyuncu topluluğu.
 • Ve daha fazlası.

Minecraft 1.17.11 Apk Mod Özellikleri

 • İndirmesi ücretsiz
 • Ücretsiz akış
 • Kayıt gerekli değil
 • En iyi film ve şov koleksiyonu
 • Kolay ve kırılmaz bağlantı
 • Yüksek kaliteli performans
 • Arayüz kullanımı kolaydır
 • Reklam yok

siemizdeki diğer apk mod dosyaları ilginizi çekebilir: Minecraft MOD APK

Minecraft 1.17  Apk İndir

Sonsuz dünyaları keşfedin ve en basit evlerden en büyük kalelere kadar her şeyi inşa edin. Sınırsız kaynaklarla yaratıcı modunda oynayın veya hayatta kalma modunda dünyanın derinliklerine kadar kazarken tehlikeli yaratıkları savuşturmak için silah ve zırh yapın. Mobil cihazlar veya Windows 10’da ister tek başınıza ister arkadaşlarınızla yaratın, keşfedin ve hayatta kalın. Minecraft 1.17.11 Apk doyasını indirmek için sitemiz üzerinden verilen Apk İndir bağlantısına tıklayarak indirebilirsiniz.

 

Images

What's new

1.17.11 sürümündeki yenilikler:
Çeşitli hata düzeltmeleri

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *